با ارشد سال, در بی نظمی, نوجوانان و بزرگسالان جوان احساس از دست داد. در اینجا چگونه برای کمک به

Teens feel lost during the coronavirus pandemic.

بزرگنمایی این تصویر

Mikyung لی برای NPR

برای بسیاری از افراد جوان پناه در خانه به معنی از دست رفته نقاط عطف و شناخت عمومی از دستاوردهای خود را. این درست است به خصوص برای سالمندان فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و کالج.

کندال اسمیت ارشد دبیرستان است که زندگی در تالاهاسی فلوریدا., می گوید او مدرسه است و بسیاری از سنت های منتهی به فارغ التحصیلی. اما در این سال همه چیز بسیار متفاوت است.

یکی از مهمترین و مشتاقانه پیش بینی حوادث “گراد باش” مناسک گذر زمانی که همه فارغ التحصیل از سالمندان سر به دیزنی جهان. “این چیزی است که ما به جلو نگاه به پس ما اول می گوید:” اسمیت. “و من به یاد داشته باشید از شنیدن در مورد تمام خاطرات و دیدن آنها در اسنپ چت و Instagram و بسیار هیجان زده در مورد رفتن با دوستان من است.”

پس از آن بود طبعا ناامید کننده زمانی که این بسیار پیش بینی رویداد لغو شد.

اسمیت که نقش پرچم فوتبال می گوید: یک جشن بزرگ برای ارشد ورزشکاران نیز لغو شد. “این رویداد بزرگ که در آن مردم از طریق راه رفتن وسط میدان با پدر و مادر خود و خانواده خود را و آنها را به گل و شما فقط واقعا احساس ویژه ای است که شب,” او می گوید.

بچه ها رنج می برند از دست رفته بر روی این تجربیات و این فرصت را برای ارتباط با همسالان خود در بحرانی انتقال به بزرگسالی می گوید دکتر Ludmila De faria, یک روانپزشک با دانشگاه ایالتی فلوریدا.

او می گوید آنها “ماتم از دست دادن مهم و نقاط عطف رشد آنها قرار است به انجام در این زمان در زندگی خود را.”

و کارشناسان توصیه پدر و مادر به این مسائل به طور جدی و سعی کنید برای کمک به کودکان و نوجوانان آنها را پردازش.

این زیان نیز تجربه شده توسط دانشجویان.

Waverly هارت 21 و ارشد در کالج ووستر در اوهایو. یکی از به یاد ماندنی ترین فارغ التحصیلی حوادث “I. S. دوشنبه” کوتاه برای مطالعه مستقل دوشنبه هنگامی که سالمندان جشن اتمام پایان نامه خود را. هارت می گوید آن را به طور معمول رخ می دهد در اولین دوشنبه پس از رخصتی بهار.

“همه سالمندان جست و خیز کلاس و وجود یک رژه بزرگ. و همه در پردیس به سلامتی ما و این چیزی است که ما مشتاقانه منتظر است تا پس از ما بستری شده بودند به Wooster. و در حال حاضر ما نمی خواهد به تجربه ای که … همیشه می گوید:” هارت.

به عنوان یک رقابتی متقابل کشور دونده هارت بود که به دنبال به جلو به گرفتن بخشی در فصل گذشته از او دبیرستان حرفه ای اما که لغو شد به عنوان به خوبی. “و آن را واقعا دلخراش به می دانم که این آخرین مسابقه من در رقابت بود و در واقع آخرین مسابقه تا کنون. و من نمی خواهد دیگر فرصتی برای رقابت در سیاه و سفید و طلا ووستر ،

فارغ التحصیلی خود شده است “به تعویق افتاد” او می گوید: اگر چه او انتظار دارد که آن را به طور رسمی لغو شد مدتی به زودی.

به عنوان یک دانشجوی سال اول در دانشگاه میشیگان 19 ساله سوفی Busch هرگز انتظار می رود برای پایان دادن به خانه قبل از اتمام سال اول. او با افتخار از او دانشجوی سال اول پروژه تحقیقاتی در چاقی دوران کودکی و نا امید او نمی خواهد او ارائه یافته ها در تحقیقات سمپوزیوم در پایان ماه آوریل است. (آن لغو شد.)

“من به دنبال به جلو به ارائه تحقیقات من با دیگر دانشجویان سال اول در آزمایشگاه من بود و من فقط هیجان زده به آن را نشان می دهد به من و دیگر دوستان و پدر و مادر من و مادر بزرگ شدند و همچنین رفتن به آمده است.”

De faria, که با این نسخهها کار با سلامت روان می گوید: زمانی که افراد جوان از دست, انواع رویدادهای سرنوشت “آن را تقریبا مانند آنها مجبور به عقب کمی یا حداقل پیشرفت به عنوان انتظار می رود در خود رشد و نمو نقطه عطف است.”

و او می گوید: دانشجویان به ویژه در حال از دست دادن حمایت خود را از گروه در طول مهمی در توسعه فاز. آنها تا به حال نقل مکان کرد و دور از خانواده های خود از مبدا است که بخشی از یک فرآیند به نام individuating.

“آنها در حال پیدا کردن خود مردم هویت خود و در حال توسعه توانایی خود را برای مراقبت از خود,” او می گوید. “مردم در آنها زندگی می کنند با هم اتاقی خود را در تبدیل شدن به منبع اولیه خود را پشتیبانی می کند. آنها را از دست داده است که به طور ناگهانی.”

این می تواند آسیب زا برای یک نسل است که “در حال حاضر رنج می برد سطح بالایی از اضطراب,” او می گوید. آن قرار می دهد و آنها را در معرض خطر بیشتر ابتلا بالینی اضطراب و افسردگی است. دانش آموزان مانند این ممکن است نیاز به برخی از نوع درمانی کمک از خانه او می گوید:.

بسیاری از والدین ممکن است در از دست دادن چگونه به اطمینان خاطر فرزندان خود را در طول زمان از جمله عدم اطمینان است که می تواند همه چیز را حتی سخت تر در نوجوانان و بزرگسالان جوان است.

“این بی سابقه ای برای همه ما است, اما آن را کاملا جدید برای نوجوانان و بزرگسالان جوان — و آنها لازم نیست که ثروت از تجربه است که افراد مسن تر باید با انتقال” روانشناس می گوید: لین Bufka سخنگوی انجمن روانشناسی آمریکا. “آنها در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به انجام انتقال و مدیریت تغییر در یک محیط که در آن همه چیز به نظر می رسد وارونه برای آنها است.”

Bufka می گوید او را شنیدن از افراد جوان که وضعیت “بسیار جدید و بسیار متفاوت و بسیار سخت را برای آنها,” او می گوید.

“است که باید برای قوی نظیر روابط همراه با تجربه کمتر با خرید و فروش و تطبیق با سختی معنی است که شما باید یک نسل که در حال رفتن به مبارزه بیشتر,” او می گوید.

اما وجود دارد راه هایی برای کمک به آنها در مقابله. در اینجا چند چیز پدر و مادر می توانید سعی کنید.

احساسات خود را اذعان

Bufka می گوید یک راه مهم برای پدر و مادر برای کمک به دبیرستان و دانشجویان به سادگی تصدیق احساسات خود را — غم و اندوه و ناامیدی آنها احساس می کنید در مورد از دست دادن مدل جشن و فارغ التحصیلی.

والدین باید تشخیص دهند که برای بسیاری از افراد جوان “این بزرگترین چیزی که آنها را تجربه کرده ام در زندگی خود را,” او می گوید. “آنها بیش از حد جوان به یاد داشته باشید 9-11. در مجموع به عنوان یک نسل این واقعا یک تجربه بزرگ برای آنها است.”

زمانی که شما جوان هستید درک که زندگی است نه فقط به عنوان قابل پیش بینی به عنوان آنها ممکن است فکر می تواند ترسناک باشد ، پدر و مادر می تواند کمک کند با اجازه دادن به آنها در مورد آن صحبت کنید.

آنها را تشویق به ماندن متصل

افراد جوان نیاز به ایجاد یک کوسن ارتباط اجتماعی آنها می توانید در تکیه طریق این زمان.

Bufka می گوید ماندن اجتماعی متصل حتی عملا می تواند مفید باشد. در واقع او ترجیح میدهد برای توصیف فاصله احتیاطی به عنوان “فیزیکی, فاصله,” نه اجتماعی فاصله. “این مهم است برای حفظ ارتباط اجتماعی و صمیمیت حتی اگر این است که در شخص” او می گوید.

و او جوان را تشویق می کند مردم را به استفاده از بسیاری از روش های اجتماعی به اتصال با انواع مشترک فعالیت های آنلاین از جمله گروه چت, شام, تلویزیون و حتی تماشای فیلم.

تغییر تمرکز به آنچه که آنها می توانند کنترل

Bufka توصیه می کند صحبت کردن با نوجوان خود یا کالج سن کودک در مورد چیزهایی که آنها انجام برخی از کنترل بیش از

فارغ التحصیلی ممکن است به تعویق افتاده و یا لغو شود اما افراد جوان می تواند طرح های ویژه برای بعد از همه گیر به پایان رسیده است. شاید یک سفر با بهترین دوستان است و یا بعد از فارغ التحصیلی ، تمرکز بر روی مثبت اتفاقاتی که رخ می دهد در پایان این بحران است. پیش بینی که چگونه شما می توانید جشن می گیرند و شاید حتی شروع به ساخت برنامه ای در حال حاضر.

تاکید بیشتر خوب

این کمک می کند برای اشاره به افراد جوان که آنها فداکاری در حال حاضر نه فقط برای خود ایمنی و بهداشت, اما برای خوب بیشتر. او با اشاره به یک مطالعه که در نگاه قبلی بیماری های عفونی بحران از جمله سارس در سال 2003 و 2014 شیوع ابولا در غرب آفریقا. مردم قادر به مقابله بهتر او می گوید: زمانی که آنها “فکر می کنم در مورد نوع دوستانه دلیل آنها در حال انجام این کار است.”

تغییرات در زندگی روزمره برای محدود کردن گسترش بیماری ممکن است اما “ما در آن با هم و ما در آن به سود جامعه بزرگتر و تاثیر خوبی بر سلامت کلی و رفاه است.”

فلوریدا معلم مدرسه ابتدایی بالا اسمیت می گوید او و همسالان خود درک این هست.

“به عنوان نا امید همه ما این است که ما در حال از دست رفته بر روی این نقاط عطف مهم در زندگی ما ما نمی دانیم که این ویروس در حال کشتن مردم است که اگر ما قربانی این چیزهایی که ما ممکن است به این مشکل کمک.”

او می افزاید: آنها نمی خواهند به “به این دلیل است که یک دانشجو می گیرد که ویروس به خانواده شاید پدربزرگ و مادر بزرگ است که می تواند مبارزه نیست که خاموش و یا شاید کسی مبتلا به آسم که نمی تواند به ریه ها قادر به مقابله با کروناویروس.”

“ما درک می کنیم این فداکاری نیاز ساخته می شود و ما می دانیم که ما در حال انجام بخشی از ما در این کار انجام آنچه ما می توانیم برای جامعه,” او می گوید.

در پایان Bufka می گوید: هنگامی که افراد جوان از طریق این بحران آنها را متوجه آنها می توانید مسئولیت رسیدگی به شرایط سخت و رسیدن به طرف دیگر.

“این ما را قوی تر — گاهی اوقات ما تعجب کنیم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>