شرایط بوران منجر به 140 خودرو Pileup در نزدیکی مونترال

برف وزش باد در سراسر مونترال سنت لارنس رودخانه منجر به گسترده 140 تصادف خودرو در کانادا, مقامات می گویند که.

Pileup اتفاق افتاده حدود 12:30 بعد از ظهر چهارشنبه در بزرگراه 15 اجرا می شود که به موازات رودخانه در جنوب مونترال.

دو نفر کشته شدند و حدود 29 مجروح شدند, پلیس می گویند.

با توجه به مونترال روزنامه خدمه مجبور به قطع رانندگان از خودروها و اتوبوس شاتل در زمان حدود 150 نفر به یک مرکز که در آن صدمات خود را مورد ارزیابی قرار گرفتند. بسیاری از وسایل نقلیه تا به حال به یدک کشیده می شود.

پلیس می گویند صحنه گسترش بیش از نزدیک به دو سوم از یک مایل و اخبار CTV گزارش بزرگراه شد بسته در هر دو جهت برای بیش از 3 مایل است. جاده دوباره باز اوایل صبح روز پنج شنبه.

برف خدمه حال پاکسازی جاده ها فقط یک ساعت قبل از سقوط, Quebec وزیر حمل و نقل فرانسوا Bonnardel گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

“مردم رانندگی [وجود دارد] بادهای قوی … و ناگهان شما نمی تواند هر چیزی را ببینید,” Bonnardel گفت. “و سپس به خوبی pileup آغاز شده است.”

گردشگران از شمال ایالت نیویورک گفت: CTV News صحنه شد و مانند چیزی از یک فیلم.

اسپنسر یعقوب گفت: ایستگاه تلویزیون آنها طول کشیده به دلیل شرایط بد. خود ماشین بود کوتاه و یک آمبولانس آمد برای کمک به.

“یکی دیگر از ماشین پایین آمد و فقط پرواز به پشت آمبولانس” یعقوب گفت. “که مسدود کردن خطوط و پس از آن دیگر 18-ویلر آمد و فقط ناودان به این خودرو است.

“زمانی که ما بودند مانند” این بد است و ما نیاز به خارج شدن از ماشین. ما درب های فشرده شد در برابر برف بنابراین ما تا به حال به خارج از ویندوز و اجرا بر روی snowbank و ما فقط تماشا.”

Bonnardel گفت که منطقه از بزرگراه 15 است که معمولا امن با برف های مربوط به مرگ و میر گزارش شده در حداقل 20 سال این تیم را مطالعه راهرو به دیدن اگر هر گونه تغییر مورد نیاز برای جلوگیری از آینده سقوط.

در ابتدا پلیس تخمین زده می شود نزدیک به 200 خودرو درگیر شدند اما بعد از آن کاهش داد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>