هنگامی که “سیستماتیک و ساختاری’ نژادپرستی در نظر گرفته شده است در صدور حکم

جرمی Kandhai, 25 برای اولین بار متوقف شد و جستجو توسط پلیس تورنتو بدون هیچ دلیل در سن 11 یا 12 — برای اولین بار از بسیاری از بار به صورت سیاه و سفید جوانان است.

در مدرسه او جریان به پایه در سطح کلاس یک عمل است که محققان دریافته اند اتفاق می افتد به مراتب بیشتر به دانش آموزان است.

او را دیدم در اوایل تفاوت آشکار بین یارانه مسکن که در آن او و دوستان سیاه و سفید زندگی می کردند در اولویت “محلات” از ریجنتز پارک و سپس Flemingdon پارک و جدا از خانه که در آن او غیر سیاه, دوستان, زندگی بدون ثابت حضور پلیس.

“هیچ شکی نیست که از زمان تولد خود را با آقای Kandhai چشم انداز محدود بود با فقر و ضد سیاه نژادپرستی. این بود که نه تنها معمول و نشیب و به طور کلی بی عدالتی های زندگی است. آن را سیستماتیک و ساختاری” نوشت: دادگاه عالی عدالت دیوید هریس در یک تصمیم پس از صدور حکم با توجه به 15 صفحه گزارش در Kandhai زندگی از جمله تجارب خود را ضد سیاه نژادپرستی.

این عوامل باید بخشی از تعیین مناسب از جمله نوشت: در تصمیم هفته گذشته منتشر شد.

“سر را باید در شن و ماسه به اذعان کرد که آقای Kandhai مسئولیت تحت تاثیر قرار است در برخی از اندازه گیری توسط نژادپرستی و فقر در جامعه است که در آن او بزرگ شده.”

Kandhai بود که قبل از قاضی برای صدور حکم پس از شفاعت گناه به یک تعداد از در اختیار داشتن یک ممنوع اسلحه گرم با در دسترس مهمات و یک تعداد از نقض یک سلاح گرم ممنوعیت سفارش. تاج تا به حال به دنبال یک جمله از چهار به پنج سال دفاع حکم سه سال است.

کتاب تاریخ اجتماعی, گزارش و یا “پیشرفته قبل از جمله گزارش” تکیه بر عدالت هریس است که نسبتا جدید به انتاریو سیستم عدالت کیفری است و نه در استفاده گسترده است. یک سازمان غیر انتفاعی راه اندازی این ماه توسط سه نفر از وکلا از طریق کمک مالی از قانون انتاریو است که امید به تغییر است که با ساخت گزارش های آسان تر برای به دست آوردن و آموزش وکلا و قضات در مورد سودمندی خود را.

“قضات نیاز به اطلاعات قبل از آنها حکم مردم گفت:” فیصل میرزا دفاع وکیل که شرکت تاسیس این حکم و آزادی مشروط پروژه همراه با دفاع وکیل امیلی لام و وکیل حقوق بشر آنتونی مورگان.

“متعارف قبل از جمله گزارش شده است که مورد استفاده برای چندین دهه به حکم racialized مردم منسوخ شده است و کاملا ناکافی و در بسیاری از راه های آن استمرار کلیشه ها و اسطوره ها در مورد مردم سیاه و منجر به ستم نتایج” میرزا گفت. اجتماعی تاریخ گزارش “لازم و اطلاعات دقیق در مورد این مجموعه پس زمینه را از افراد و ارائه راه روشن تر به توانبخشی.”

یک نمونه قبل از جمله گزارش تهیه شده توسط یک افسر عفو مشروط است که آموزش دیده برای برخورد با مسائل سیستمیک نژادپرستی و نابرابری است. و کسی که شده است از طریق سیستم عدالت کیفری ممکن است — دلیل خوب — بود تمایلی به اعتماد یک افسر عفو مشروط است که بخشی از آن سیستم با جزئیات صمیمی در مورد زندگی خود گفت.

کتاب تاریخ اجتماعی گزارش تهیه شده توسط مددکاران اجتماعی با آموزش های خاص. در Kandhai مورد مددکار اجتماعی انجام چهار مصاحبه با او و جداگانه مصاحبه با اعضای خانواده خود را.

تحقیقات در حال حاضر در جریان است به درک کلی تاثیر این گزارش تا به حال در جملات در انتاریو و در نوا اسکوشیا که در آن مفهوم نشات گرفته است. در برخی موارد میرزا گفت: این گزارش منجر به کاهش احکام اند و یا تفاوت بین جوانان یا بزرگسالان حکم یا در خدمت یک جمله در جامعه و نه در زندان.

“اما این گزارش ها به معنای روشن خیلی بیشتر از فقط یک جمله کاهش. من واقعا امیدوارم که عمومی نیست و فکر می کنم در پایان از این که آن را دریافت-خارج-از-زندان-رایگان کارت” گفت: Kandhai وکیل نبیل Sheiban. “این نژادپرستی نظاممند در نظام عدالت کیفری است که از نقطه A به نقطه Z … اگر ما می خواهید به true تغییر اساسی در آنچه در آن به معنی محکوم به عنوان یک مرد سیاه و سفید و سپس این چیزی است که ما نیاز به انجام است.”

این گزارش تمرکز بر توانبخشی ارائه پیشنهادات و برنامه های فرهنگی خاص پشتیبانی می کند که می تواند مفید هر دو در جامعه و در زندان و یا زندان. اما این تنها موثر باشد اگر آن برنامه ها وجود داشته باشد و به درستی تامین می شود که هم راستا با زمان تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و سرمایه گذاری که پول به جوامع Sheiban گفت.

افزایش استفاده از این گزارش ها این است که تنها یک بخش کوچک از گسترده تغییر مورد نیاز است که از پلیس به زندانها گفت: لام. اما او امیدوار است ظرفیت این گزارش نشان می دهد گسترده تاثیر نژادپرستی نظاممند در انتاریو — از آموزش و پرورش به مسکن به رفاه کودک — منجر خواهد شد به طور کلی بیشتر همدلانه سیستم عدالت.

به گزارش پیشگام در اوایل 2010s در نوا اسکوشیا توسط رابرت رایت یک مددکار اجتماعی و جامعه شناس. رایت نیز نوشت: اولین گزارش در مورد استفاده از انتاریو مورد در سال 2018 که درگیر یک مرد در اصل از نوا اسکوشیا.

رایت تنش نیاز به آموزش خاص فرهنگی صالح مددکاران اجتماعی که می تواند درک نکات دقیق وظریف از یک فرد سیاه و سفید تاریخ و بافت آن است.

“اگر تمام ارزیابی های انجام شده و استاندارد راه نهادی است که تحت تاثیر نژادپرستی نظاممند است که بر همه ما موسسات پس از دوره (آنها) در حال رفتن به دیدن توانبخشی بالقوه” او گفت:. “و اگر (که بالقوه) است که مستند, سپس, سیستم افزایش تعهد به پاسخ به آن است.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

چگونه گزارش می تواند مورد استفاده در انتاریو موضوع آینده درخواست تجدید نظر در استان را بالا دادگاه که در آن مجموعه ای شنیده می شود توسط نادر پنل پنج قضات به جای معمول سه.

در مسئله این است که آیا به عنوان تاج استدلال می کند, این گزارش نشان می دهد که باید سیستمیک ضد سیاه نژادپرستی در برخی از راه ایجاد می شود فرد به ارتکاب جرم و جنایت. Intervenors از جمله دیوید Asper مرکز حقوق قانون اساسی استدلال کرده اند در پاسخ که این غیر ممکن است نوار روشن است و دادگاه در حال حاضر قادر به در نظر گرفتن نژادپرستی نظاممند از آنجایی که آنها نیاز به انجام به طوری که صدور حکم بومی متهمان.

Kandhai در مصاحبه ای گفت که گزارش شد اولین بار در تعامل با سیستم عدالت که او احساس صدای او بود در واقع شنیده می شود.

“من بسیار سپاسگزار است که دادگاه تا به حال یک ذهن باز و گوش باز به شنیدن آنچه من تا به حال به می گویند,” او گفت:.

“این بسیار دشوار است, به خصوص به عنوان یک مرد سیاه و سفید در سیستم عدالت کیفری به شنیده می شود چرا که شما باید این وکلا که در حال رفتن به نمایندگی از شما و صحبت کردن از طرف شما,” او گفت:. “این گزارش واقعی را می دهد بینش به آنچه در این زندگی فرد است و آنچه که آنها در واقع از طریق رفت. از آن نوع را به شما می دهد پاسخ برای چرا او را نشسته در (زندانی) جعبه در وهله اول است.”

در محکومیت تصمیم عدالت هریس اذعان جدی بودن جرم و Kandhai قبلی محکومیت اسلحه گرم در اختیار داشتن اما همچنین نشان داد که او نشان داد “قابل توجه توانبخشی بالقوه است.”

Kandhai پذیرش او باید تصمیم به بازوی خود را حتی برای حفاظت از خود پس از سرقت هریس گفت.

هریس نیز اشاره کرد دهه از تحقیقات حمایت Kandhai خاص تجارب از جمله نژاد پرستی در مدارس و دردناک تاثیر روانی از دهها توسط پلیس.

او محکوم Kandhai به معادل آن از چهار سال در زندان است. در بخش با توجه به درد و رنج یک حمله خشونت آمیز در زندان و پس از اعتبار برای هزینه کردن 20 درصد از زمان خود را در پیش از محاکمه در بازداشت مستندات که در آن او می تواند خود را ترک همراه Kandhai منتشر شد پس از 30 ماه خدمت.

در حال مصاحبه برای گزارش به او بینش عمیق تر به گذشته خود را که او تا به حال انتظار می رود Kandhai گفت.

“آن را به من یک مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم آنچه که من در واقع از طریق به عنوان یک مرد سیاه و سفید … در حالی که زندگی روزانه خود را در حال رفتن با آن را به صورت عادی به شما به عنوان رانندگی یک ماشین,” او گفت:.

“من در واقع یک فرصت واقعا یاد بگیرند که چه من می خواهم برای خودم من از کجا آمد و که در آن من قصد دارم. آن را فقط به من چه من واقعا نیاز به انجام در حال حاضر است.”

با فایل های از بتسی پاول

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>