هالی میچل و گیاه Wesson به نظر می رسد رهبری برای انتخابات در مسابقه برای L. A. شهرستان سرپرست

مسابقه برای یکی از سه کرسی برای grabs در قدرتمند لس آنجلس هیئت ناظران به نظر می رسد آماده برای یک انتخابات سه

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

مسابقه برای یکی از سه کرسی برای grabs در قدرتمند لس آنجلس هیئت ناظران به نظر می رسد آماده برای یک انتخابات سه شنبه شب به عنوان جزئی از انتخابات بازده نشان داد دولت آمریکا به مردم ایران ، هالی میچل و L. A. عضو شورای شهر گیاه Wesson پیشرو در 2 Supervisorial منطقه.

همراه با سابق L. A. شهرستان Councilwoman Jan پری های دیرین سیاستمداران به دنبال عضله راه خود را به صندلی خالی بودن توسط نامیده می شوند از مارک ریدلی-توماس. چهار کمتر شناخته شده نامزدها نیز زد.

اگر هیچ نامزد برنده بیش از 50 درصد از رای بالای دو مانكن را به یک رواناب در ماه نوامبر.

"من احساس می کنم خوب من در هیئت مدیره گفت:" Mitchell, صحبت با تلفن سهشنبه شب پس از نتایج اولیه نوشته شده بودند. "من با احتیاط خوش بینانه است."

تبلیغات

"من معتقدم که رای دهندگان در حال قرار دادن من از طریق به دور بعدی" Wesson گفت: این بار از طریق تلفن پس از صحبت با هواداران در ستاد. "من به رهبری این کمپین نه با من سر اما با قلب من, و من معتقدم که ما یک ارتباط واقعی با رای دهندگان است."

در این مسابقه بیشتر بود از نزدیک تماشا از سه شهرستان سرپرست مسابقات در روز سه شنبه. امتیازهای کاترین Barger و جانیس هان بودند پیشرو در مربوطه نژادها با توجه به جزئی می گرداند.

پنج عضو هیئت ناظران نشان دهنده 10 میلیون نفر و نظارت $36 میلیارد بودجه شهرستان را در زندان ها و بیمارستان ها و خدمات اجتماعی.

در 2 مسابقه منطقه, بی خانمانی, افزایش قیمت مسکن و gentrification بودند غالب مسائل مربوط به منطقه را پوشش می دهد که بسیاری از جنوب L. A. شهر و کارسون دارای بزرگترین جمعیت بی خانمان در شهرستان است.

تبلیغات

474459_la-me_nury-martinez_9_ALS.jpg

گیاه J. Wesson جونیور در L. A. شورای شهر نشست.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

Wesson جمع آوری کمک های مالی لبه ساخته شده او را هدف حملات با هر دو میچل و پری بازجویی رکورد خود در مسکن مقرون به صرفه و بی خانمانی.

سابق رئیس شورای شهر و مجلس سخنران کشیده در بیش از 1.5 میلیون دلار در حالی که L. A. شهرستان فدراسیون کار صرف یکی دیگر از 1.5 میلیون دلار از طریق یک کمیته مستقل برای حمایت از پیشنهاد خود گفت: فدراسیون کار سیاسی مدیر Devin Osiri. این Assn. برای لس آنجلس معاون کلانتر دولت تایید شده به $500,000 به کمیته رهبری فدراسیون در حالی که کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های محلی 721 به $400,000.

میچل که مطرح $985,000 نیز بهره مند از خارج پول است. یک کمیته مستقل — با عمده تأمین کنندگان مالی که شامل خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی-ایالات بهداشت و درمان کارگران غرب و برنامه ریزی شده پدر و مادر دفاع پروژه — صرف بیش از $450,000 در این مسابقه گفت: تینا McKinnor اصلی افسر کمیته.

در هفته های پایانی اولیه مسابقه پری کمپین شدت حملات در Wesson, ارسال mailers که اتهام این عضو شورای است که در حال بررسی توسط اف بی آی است.

این mailers به نقل از یک 2019 بار داستان در مورد یک جستجو در حکم خدمت در ارتباط با FBI حمله به شهر, عضو شورای خوزه Huizar. تایمز گزارش داد که محققان به دنبال آن بودند ممکن است شواهد مربوط به ده نفر از جمله Deron Williams, Wesson است رئیس ستاد. Wesson نام با این حال به نظر نمی رسد در حکم جستجو و وکیل او گفت این بار آخرین سال است که عضو شورای تنها یک شاهد در تحقیقات خود را. هیچ کس دستگیر شده و یا متهم در ارتباط با این کاوشگر.

هان که به تایید و Wesson, در دفاع از این عضو شورای. صحبت کردن در robocalls به منطقه رای دهندگان هان به نام mailers یک "last-minute لام" و با اشاره به Wesson حمایت از اجرای قانون شدند.

تبلیغات

در ضمن جزئی بازده نشان داد هان سرازیری به پیروزی بر رقیب و وکیل دزیره, واشنگتن, به عنوان او به دنبال حفظ او منطقه صندلی. شهرستان 4th Supervisorial منطقه را پوشش می دهد دیاموند, داونی, سان پدرو و در مرینا دلم رعی.

و در ناحیه 5 منطقه Barger نیز پیشرو بیش از John C. Harabedian شهردار سیرا مادر و مربی دارل پارک. منطقه امتداد از لنکستر به پاسادنا و طول می کشد در سانتا کلاریتا و سان دیماس.

اندازه گیری FD یک بسته مالیاتی که افزایش حدود 134 میلیون دلار برای لس آنجلس آتش نشانی بود که در حال سقوط کوتاه از دو سوم تصویب مورد نیاز به تصویب. تنها رای دهندگان که در مناطقی زندگی می کنند خدمت توسط L. A. شهرستان آتش نشانی که شامل unincorporated شهرستان و 58 شهرستانها که قرارداد با شهرستان برای حفاظت از آتش و خدمات اضطراری بازیگران برگه در اندازه گیری.

یکی دیگر از رای گیری, اندازه, اندازه گیری R پیش در جزئی می گرداند. آن را اجازه می دهد Los Angeles County Sheriff غیر نظامی نظارت کمیسیون برای احضار شهود و اسناد و مدارک آن در طول تحقیقات. آن را نیز اجازه این کمیسیون به منظور توسعه یک طرح برای کاهش جمعیت زندان و سرمایه گذاری مجدد پس انداز به دیگر خدمات پیشگیرانه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب