هیئت مدیره بازی برای کودکان ؟ قطعا. تای چی در پارکینگ ؟ شاید. شراب قرمز کاهش یافته توسط بستگان ؟ نوچ.

برای صدها نفر از آمریکایی ها که تخلیه از چین در میان coronavirus شیوع استرس و نگرانی از عفونت ممکن است و بازگشت به ایالات متحده پیوست شده توسط یکی دیگر از نگرانی: چگونه می توانم شما را پر کنید دو غیر منتظره هفته قرنطینه در یک پایگاه نظامی?

تا مطمئن شوید که وجود دارد مکرر چک پزشکی برای علائم این بیماری است. اما برای بقیه هم مقامات در حال مرور چگونه به آنها را در خانه احساس در بيست و سه نفر از آن ها در کالیفرنیا, در حالی که همچنین حفاظت از آنها و دیگران از بالقوه عفونت است.

قرنطینه سفارشات برای اولین بار در 50 سال صادر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. مقامات می گویند آنها لازم است برای جلوگیری از گسترش جهانی ویروس است که در حال حاضر آلوده 28000 نفر در سراسر جهان است.

تبلیغات

جان McGory لمس کردن در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو همراه با 166 مسافر دیگر در روز چهارشنبه. سفر از ووهان کانون شیوع و که در آن McGory زندگی کرده بود در شش سال گذشته بود و پر از بیراهه و متوقف می شود و در زمان 37 ساعت در, او گفت:.

McGory و 65 قرار داده شد تا در یک آپارتمان در پایه لیسانس چهارم شده خالی برای ورود مسافران است. کارکنان به طور منظم به رها کردن وعده های غذایی در درب خود را و همچنین خود را متوسط برای بررسی تب.

McGory گفت که مقامات گذاشته قوانین زمین در خوش نشست. ماسک صورت لازم نیست و افرادی که کار و زندگی بر پایه گفته شده برای تعامل با مسافران است.

مقامات گفته McGory گروه است که راه اندازی یک هیئت مدیره پیام را برای مردم به پرتاب کردن ایده برای فعالیت های گروه. کسی پیشنهاد تای چی کلاس McGory گفت. مقامات گفتند آنها را در هیئت مدیره و کارت بازی.

تبلیغات

McGory گفت که او می خواهد به سوار کردن قرنطینه با نوشتن در مورد تجربیات خود و با آموزش یک داستان گفتن کلاس که شاید مردم می توانند به اشتراک گذاری داستان از استان هوبی که ووهان پایتخت است.

“نمی تواند آن را بدتر از گذشته دو هفته” McGory گفت.

McGory پرواز یکی از چندین اخیرا مرتب توسط مقامات ایالات متحده برای شهروندان آمریکایی و خانواده های آنها برای فرار از چین در طول شیوع بیماری است. سه نفر دیگر از پایگاه های خارج از کالیفرنیا نیز مشخص شده است به عنوان قرنطینه سایت.

At Marine Corps Air Station Miramar in San Diego, luggage sits outside the building where Americans were evacuated from China due to the coronavirus.

در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو توشه نشسته در خارج از ساختمان که در آن آمریکایی ها تخلیه شدند از چین با توجه به کوروناویروس.

(جان McGory)

Coronavirus شیوع آغاز شد که در اواخر سال گذشته در ووهان گسترش یافته است به چهار قاره کشته و 565 نفر به عنوان چهارشنبه. ایالات متحده توصیه کرده است آمریکایی ها به پرواز نیست به چین است و به طور موقت محرومیت اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر از ورود به کشور.

مسافران اجازه نداشتند به هیئت مدیره پرواز به آمریکا اگر آنها نشان داد که علائم بیماری با توجه به CDC مقامات. آنها برای بررسی تب در حالی که در هواپیما و در اسرع وقت خود را فرود آمد.

پس از زمین نشستن کامل هواپیما در میرامار در چهارشنبه چهار مسافر از McGory پرواز منتقل شدند, به بیمارستان های محلی پس از نشان دادن علائم عفونت کروناویروس.

در یک کنفرانس خبری در روز شنبه دکتر کریستوفر برادن یک معاون با CDC اذعان کرد که دیگران در پایه و در بیشتر منطقه سان Diego ممکن است نگران evacuees زندگی وجود دارد برای دو هفته. او گفت: مردم در این پایگاه تا به حال ابراز نگرانی کرد که کودکان خود را که وجود دارد زندگی می کنند ممکن است بیمار یا نمی شود مجاز به حضور در مدرسه.

تبلیغات

اما ویروس جدید گسترش می یابد از طریق تماس نزدیک شبیه به آنفولانزا برادن گفت. این coronavirus نیز به نظر می رسد نیاز به بیشتر تماس طولانی مدت به انتقال به شخص دیگری است. او گفت که کسانی که در قرنطینه خواهد بود به طور مستمر برای بررسی علائم.

“آنها تا به حال یک تجربه بسیار دشوار است و ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای مراقبت از آنها را,” او گفت:. “ما در یک زمان بحرانی در دوره بین المللی گسترش ویروس و این عمل لازم است سعی کنید برای جلوگیری از گسترش در اینجا در ایالات متحده”

McGory نقل مکان کرد به ووهان شش سال پیش به تدریس زبان انگلیسی در یک دانشگاه وجود دارد. او در حال برنامه ریزی برای حرکت به ایالات متحده آمریکا, در این ماه, اما این برنامه بودند طرح میتوانست با توجه به شیوع کروناویروس.

از اواخر ماه ژانویه او شده بود عمدتا محدود به آپارتمان خود را در محوطه دانشگاه. او سعی کرد به صحبت کردن در تلفن و پیام با مردم در طول روز به دفع خستگی, او گفت:.

به عنوان قرنطینه ادامه به فوریه مردم شروع به وحشت او گفت:. بیش از یک آبجو یک دوست به او گفت که او فکر نمی کنم او را به زنده ماندن این بیماری اگر او آن را کردم به دلیل ضعیف ریه ها. فروشگاه های مواد غذایی در حال اجرا پایین در مواد غذایی است. این شهر که دارای جمعیت 11 میلیون بیشتر بود ترک گفت.

McGory در حال برنامه ریزی برای بسته بندی کردن وسایل خود و کشتی برخی از آنها به اوهایو که در آن او از و برنامه ریزی برای اسکان. اما در عجله برای گرفتن یکی از پروازهای بازگشت به ایالات متحده در این هفته او تصمیم به ترک بسیاری از لباس های خود را, او گفت:. او تنها مجاز به گرفتن 70 پوند توشه در پرواز است.

آن صدمه دیده است به ترک دوستان و همکاران و به خصوص در میان شیوع او گفت:. در آغوش گرفتن خداحافظی با یک دوست او را شکست, اشک, او گفت:.

“این باعث می شود من غمگین است که پس از شش سال در ووهان من مجبور به ترک آن را در این راه” او گفت:.

تبلیغات

McGory گفت: پرواز به آمریکا تا به حال حداقل 50 کودکان پردازنده. این هواپیما هفت ساعت توقف در نیروی هوایی تراویس پایه در واکاویل قبل از ورود در سن دیگو. مسیر انحرافی را طی به رها کردن مردم reuniting با خانواده های خود گفته است.

زمانی که وارد هواپیما در سان Diego 14 روز ساعت شمارش معکوس آغاز شده و تیک تاک. پس از دو هفته هستند تا کسانی که قرنطینه باید منتشر خواهد شد, مقامات گفت. اگر کسی بیمار می افتد در حالی که بر روی پایه خود را در تماس نزدیک ممکن است نیاز به صرف روز اضافی در قرنطینه تا زمانی که آنها پاک هستند, مقامات گفت.

“من امیدوارم که من سالم بماند. که همه را از نگرانی در اینجا برای اولین بار” McGory گفت.

برادن گفت که در حالی که زندگی در Miramar evacuees را دریافت سه وعده غذا در روز و به عنوان میان وعده. آنها قادر به صرف زمان با یکدیگر و همچنین کشف دو ساختمان و مناطق اطراف آن که شامل قرنطینه ،

یکی از مناطق قرنطینه دارای یک زمین بازی و دیگر به زودی دریافت. مقامات همچنین بررسی دیگر چه نیاز خانواده ها ممکن است مانند کارت های بازی و یا یک زمین بسکتبال گفت: کارولین Thorman سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ دولت برای کودکان و خانواده ها است.

“ما در حال کمک امکانات با تمام نیازهای … همه از فعالیت های تفریحی است که این خانواده ها ممکن است نیاز به طوری که آنها می تواند لذت بخش و خوش آمدید اقامت در پایگاه” Thorman گفت: در کنفرانس خبری روز شنبه.

McGory دو خواهر زندگی می کنند که یک درایو 10 دقیقه ای از پایه. او پرسید برای دیدن اگر یکی از آنها می تواند او را یک بطری شراب قرمز. کارکنان گفت: هیچ.

The breakfast that John McGory, an American evacuated from China amid the coronavirus outbreak, was served Thursday.

صبحانه که جان McGory آمریکایی تخلیه از چین در میان coronavirus شیوع خدمت کرده بود پنج شنبه.

(جان McGory)

McGory گفت که او در تلاش برای ماندن در خوش بینانه است. زمانی که او وصل به اینترنت در روز چهارشنبه او را دیدم که در حالی که او در حمل و نقل نوه اش به دنیا آمد — آرتور چهارم خود را به یاد دارند.

در طول جلسه اولیه در میرامار پس از گروه deplaned به عنوان آنها بررسی علائم کروناویروس و قرنطینه دستورالعمل McGory تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن برخی از اخبار مثبت با گروه.

“من به آنها گفتم در مورد نوه من,” او گفت: “و همه کف زدند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر