آنچه ما می دانیم درباره Grand شاهزاده کشتی کروز docking coronavirus قرنطینه و مراحل بعدی

هنگامی که کشتی کروز انتظار می رود به حوض?

شاهزاده بزرگ کشتی کروز انتظار می رود که به حوض در اوکلند حدود ظهر با توجه به یک پورت سخنگو و مسافران نیز شنیده است که در زمان آنها وارد خواهد شد. یک مسافر گزارش شده در ساعت 10:30 a. m. آنها به اندازه کافی نزدیک برای دیدن پل خلیج.

آن را “یک روز خوب برای بسته” کاپیتان اعلام کرد بیش از کشتی, آی فون در ساعت 10 صبح با توجه به مسافران است.

مسافران با فوری پزشکی نیاز دارد که می تواند فراتر از موارد از کسانی که مظنون به داشتن coronavirus را پیاده ، کاپیتان همچنین گفت: کسانی که ترک بلافاصله در حال حاضر دریافت اطلاع کتبی و برچسب ها توشه.

چگونه بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار?

وجود دارد بیش از 3500 مسافر و خدمه در کشتی از 54 کشور جهان است. حداقل 21 آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله دو مسافر و 19 از 1100 خدمه. هفته گذشته یک مسافر قبلی Grand شاهزاده سفر اول شد شناخته شده مقیم کالیفرنیا به مرگ جدید کروناویروس.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

چگونه کشتی آماده شدن برای متصل کردن?

کشتی پرسنل شناخته شده به عنوان “شتابزده تیم” کار کرده و تمام شب انجام پزشکی نمایش بیداری مسافران در وسط شب به عنوان آنها رفت. آنها تحت پوشش از سر تا پا در دنده محافظ. آن است که هنوز روشن نیست که چگونه این کشتی قصد دارد برای جدا کردن مسافران با علائم بالقوه از آن دسته از علائم و کسانی که در حال حاضر تایید کرد که این ویروس. به اسکله قایق یک خلبان آشنا با پورت آورده بود پردازنده.

چگونه است که این بندر آماده ؟

در زمین کار خدمه نصب نرده در 11 هکتار در سایت در بندر اوکلند که نشسته شرقی پل خلیج. مقامات آماده پرواز و اتوبوس به ماهوت پاک کن زدن مسافران از کشتی به پایگاه های نظامی و یا کشورهای خود را برای 14 روز در قرنطینه.

چه کشورهای خارجی انجام در آماده سازی کنید ؟

کانادا اعزام یک برنامه را انتخاب کنید تا کانادا مسافران یک کشتی کروز که تایید کرده COVID-19 مورد پردازنده. شش کانادایی که در گراند شاهزاده خانم از Feb. 11 به 21 تایید شد دوشنبه به ویروس. به طور کلی 237 کانادا مسافران پردازنده کشتی با توجه به امور جهانی کانادا.

تبلیغات

چه خواهد شد به ایالات متحده مسافران پس از کشتی اسکله?

اولین تمرکز خواهد بود و مسافران با فوری پزشکی نیاز دارد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه گفت. همه مسافران را 14 روز قرنطینه در مکان های مختلف.

فرماندار انتظار این عمل را تا سه روز اما تاکید کرد که وضعیت به “مایع” و می تواند طولانی تر. پس از موارد پزشکی ساکنان کالیفرنیا خواهد بود اولویت بندی برای تخلیه فرماندار گفت و گرفته به تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی Solano County است.

که همان پایه که در آن مسافران از الماس شاهزاده بودند اخیرا برگزار شد و پس از آن کشتی به حال شیوع این ویروس که در آن شده است وجود دارد مشکوک جامعه گسترش COVID-19.

باقی مانده از مسافران آمریکایی فرستاده خواهد شد به پایگاه نظامی در تگزاس و جورجیا در حالی که مسافران خارجی ارسال خواهد شد به کشورهای خود از طریق پروازهای چارتر از فرودگاه بین المللی اوکلند. Newsom تاکید کرد کسانی که مسافران کروز مسافرت های هوایی را بدون تماس با به طور منظم مسافران است.

چگونه مسافر دست زدن به روزهای آینده و هفته ؟

“این است که همه برای رفتن به یک تجربه بسیار جدید رفتن به یک پایگاه نظامی در اوکلند گرفتن آنچه که من فرض است که نمی شود به هواپیمایی تجاری یا … جایی رفتن من هرگز” گفت: دبی Loftus, یک مسافر از ویسکانسین در کشتی با پدر و مادر سالمند.

او گفت که او مطمئن بود که “چه امکانات رفاهی در حال رفتن به می خواهم و چگونه ما در حال رفتن به آنجا برگزار شد. بله, آن را کمی اضطراب تولید اما ما آن را اداره دقیقه توسط دقیقه است.”

خواهد شد و مسافران مجبور به پرداخت برای این کروز?

هیچ. قبلا شاهزاده Cruises اعلام کرد این امر ارائه یک هزینه کامل برای همه پردازنده و اعتباری برای آینده کروز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de