خوش آمدید به بحث مرحله مایک بلومبرگ

واشنگتن, DC—دقیقه چهارشنبه شب بحث الیزابت وارن گفت: “من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است. و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

خوش آمدید به بحث مرحله مایک بلومبرگ.

که سخن گفتن تنظیم مبارز تن از دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث است که شامل درگیری بیشتر بین نامزدها در آن نیم ساعت اول نسبت به ماه های قبل از بحث ویژه ترکیب شده است. وارن به ویژه در زمان مبارزه به شدت به همه نامزدهای دیگر را نجات داد اما او شدیدترین قدرت شلیک برای بلومبرگ.

در یک نقطه او بارها و بارها جا به جا بلومبرگ بیش از عدم اطلاع توافق او با زنانی که مشغول به کار برای شرکت ها اصرار او می تواند آزادی آنها را از آنها به طوری که آنها می توانید صحبت کنید.

بلومبرگ پاسخ داد که توافق شد “توافق طرفین” و این که هیچ کس او را متهم کرد از هر چیزی به غیر از شهوت و میل خود را جوک. او در مورد چگونه بسیاری از زنان او استخدام در رهبری.

“من امیدوارم که شما اسمش را دفاع. ‘من خوب است برای برخی از زنان” است که فقط آن را قطع نمی کند,” وارن پاسخ داد.

در بحث کلیشه این است که به دنبال حذفی مشت اما این توالی به عنوان نزدیک به یک MMA زمین-و-پوند که در آن یک جنگنده پین حریف به تشک و شیون دور به عنوان شما را در یک کلامی ارز.

بحث شد و برای اولین بار سابق شهردار نیویورک و چند میلیاردر نیکوکار بلومبرگ. سابق جمهوریخواه که flirted با یک شخص ثالث اجرا در سال 2016 قبل از پیوستن به حزب دموکرات بلومبرگ به حال یک شب سختی که نه فقط وارن اما همه نامزدها گذاشته به او را از شروع. توقف-و-frisk سیاست های خود را تحت mayoralty در نیویورک او ثروت خود را در تاریخ به عنوان یک جمهوری خواه شد و فقط در برخی از خطوط حمله و او به نظر نمی رسد به خصوص قادر به پاسخگویی هست.

روز چهارشنبه در سراسر کشور بحث تلویزیونی در لاس وگاس آمد پیش از این روز شنبه, نوادا, قفقاز, سومین رویداد در نامزدی ریاست جمهوری مسابقه آغاز شد که در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه و در ادامه با کارولینای جنوبی اولیه Feb. 29 از “شنبه” مقدماتی در مارس 3 (زمانی که 14 ایالت و یک منطقه رای در همان روز) و درآمد حاصل از سراسر همه دیگر کشورها و مناطق به ماه ژوئن است.

اگر او یکی از نقاط کانونی قدرت شلیک در بحث بلومبرگ نیست در واقع در انتخابات در نوادا در روز شنبه — اواخر شرکت کننده در مسابقه او تصمیم گرفت به پرش رقابت چهار اولین متحده و صرف قابل توجهی پول و سازماندهی تلاش ها در تلاش برای ایجاد یک چلپ چلوپ در بزرگتر شنبه متحده و کسانی که پس از. پس از صرف چیزی حدود 500 میلیون دلار تا کنون بلومبرگ های غیر متعارف استراتژی می آید با بی سابقه مالی عضلانی است که او را دیده ظهور به مقام سوم (https://projects.fivethirtyeight.com/polls/president-primary-d/national/) در نظر سنجی های ملی فقط در پشت یک ظاهر متزلزل بایدن که یک بار رهبری این زمینه است.

ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که هرگز به عضویت حزب دموکرات اما الهام گرفته از یک گروه قوی از رای دهندگان جوان متعصب در مورد نامزدی خود را تبدیل به پیشتاز پس از پیروزی در انتخابات در هر دو آیووا و نیوهمپشایر (و تقسیم نمایندگان وجود دارد با Buttigieg).

بلومبرگ و ساندرز چهره کردن چند بار. ساندرز به نام بلومبرگ ثروت “غیر اخلاقی” در یک کشور که در آن مردم در خیابان. بلومبرگ گفت: آشکار او فکر نمی کنم ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و جامعی در یک نقطه “نمی پرتاب کردن داری. کشورهای دیگر که سعی کردم آن را به نام کمونیسم و آن کار نمی کند.”

“سوسیالیسم دموکراتیک نیست کمونیسم که ارزان شات آقای بلومبرگ ،” ساندرز پاسخ داد: بحث مراقبت های بهداشتی جهانی مشترک در کشورهایی مانند کانادا و دانمارک.

“چیزی فوق العاده در کشور ما بهترین و شناخته شده سوسیالیستی است که یک میلیونر با سه خانه” بلومبرگ گفت: از Sanders.

این مسابقه به بحث به نظر می رسید به تشکیل داده اند به برنی در مقابل هر کس با دیگر عمدتا بیشتر در حد متوسط نامزدهای مانورهای رندانه به دیگر فینالیست رفتن سر به سر با او برای حق را در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، پیت Buttigieg Amy Klobuchar وارن و جو بایدن باید هر تلاش برای به دست آوردن حمایت کافی و حرکت را در این نقش قبل از بلومبرگ پول تلاش می کند به گریبان آن را به دور از آنها را در ماه مارس — یک وظیفه پیچیده تا حدودی توسط نیویورک میلیاردر حضور روی صحنه به عنوان آشکار در حملات خود در برابر او.

Buttigieg که در واقع منجر نماینده تعداد تا کنون پس از اجرای برنامه در دو مورد اول مسابقات تا به حال شده است تمرکز حملات اخیر بحث شد اما کمتر برجسته یکشنبه جز در چند زمان مبادلات با Klobuchar. خود زمین شد به عنوان یک گلدیلاک متوسط بین یک سوسیالیست و یک میلیاردر. “اجازه دهید به جلو کسی است که در واقع یک دموکرات او گفت:” در اشاره به هر دو بلومبرگ و ساندرز’ اخیر غیر از عضویت در این حزب است. “ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب پایین و دیگری که می خواهد به خرید این حزب است.”

Ctq شده است امیدوار به طور غیر منتظره ای قوی نیوهمپشایر مقام سوم پایان اعتبار برای قوی بحث عملکرد وجود دارد — خواهد بهار را به ارتفاع بیشتر, اگر نظر سنجی های ملی و کسانی که در نوادا و کارولینای جنوبی هنوز هم او را در تک رقمی. او jousted با Buttigieg درخواست او را در یک نقطه “آیا شما گفت من گنگ است ؟” و در جریان این حمله علیه او هنگامی که او را مورد سوال برخی از سنا رای: “شما شده اند در این عرصه انجام کار. حفظ شما یک دسته از نقاط صحبت,” اما همچنین با تاکید بر زمینه های مشترک او با تمام نامزدهای دیگر در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

وارن بود که به طور خلاصه پیشتاز در نظرسنجی پاییز گذشته قبل از ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر شده است در حال اجرا مبارزات انتخاباتی بیشتر ایدئولوژیک تراز وسط قرار دارد با ساندرز’ با شبیه سوسیال دموکرات سیاست های ارائه شده با یک دوز سنگین از تکنوکرات برنامه ریزی جزئیات و وعده به تعمیرات اساسی فرآیندهای به تمیز کردن دولت است. او تا به حال شاید قوی ترین بحث در این زمینه پر جنب و جوش در حمله بلکه تبدیل به طور منظم به خود سیاست های پیشنهادی.

بایدن در ضمن مبارزه برای باقی می ماند در کشاکش پس از ماه بودن فرض پیشتاز منجر به چهارم و پنجم پس از اتمام در اولین متحده و یک کاهش متناسب در جمع آوری کمک های مالی. او پرقدرت در طول بحث در اشاره به تجربه خود را. “من تنها در این مرحله که در واقع هر چیزی انجام می شود در مراقبت های بهداشتی. من مرد هستم, اوباما گفت: برو و آرا” او گفت:. اغلب هر چند او تا به حال به مبارزه برای گرفتن صدای او به بحث و گفتگو شد. زمانی که موضوع بود که رئیس جمهور مکزیک در یک نقطه او شروع به فریاد زمانی که مدیران نمی خواهد او را تشخیص دهد. “من تنها کسی است که می داند این مرد و او را ملاقات نمود. مرد بیا.”

Edward Keenan

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>