ناظر هشدار سرشماری چهره, امنیت, استخدام خطرات قبل از ملی اجرای

بزرگنمایی این تصویر

اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham به نظر می رسد در یک سال 2020 سرشماری رویداد در مارس 2019. او می گوید: با وجود نگرانی های این اداره است که در مسیر انجام اولین عمدتا آنلاین سرشماری ایالات متحده به اندازه کافی با کارگران است. Amr Alfiky/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Amr Alfiky/NPR

با تنها چند هفته قبل از سرشماری سال 2020 است به رول در سراسر کشور, اداره آمار عقب در استخدام کارگران موقت و پرداختن به آن و خطرات امنیت سایبری به اولین درجه اول آنلاین ایالات متحده تعداد یک گزارش جدید توسط دولت دفتر پاسخگویی هشدار می دهد.

این اداره به تازگی کشف شده طی آزمایش که اصلی آن این سیستم برای جمع آوری آنلاین سرشماری پاسخ قادر به اجازه می دهد تا کاربران به اندازه کافی برای پر کردن فرم های سرشماری در همان زمان “بدون تجربه مسائل مربوط به عملکرد” با توجه به گائو گزارش منتشر شده به روز چهارشنبه در یک خانه نظارت و اصلاحات کمیته شنوایی. دفتر مقامات تصمیم گرفته اند برای تبدیل به یک سیستم پشتیبان گیری است که آنها می گویند اجازه خواهد داد که به عنوان بسیاری از 600,000 کاربران برای پاسخ به سرشماری آنلاین به طور همزمان.

اما دولت ناظر گروه گزارش پرچم پتانسیل خطرات ناشی از ساخت آخرین لحظه تغییرات بی سابقه ای طرح به تکیه بر روی فرم های آنلاین به تعداد بیشتر از 300 میلیون به علاوه ساکنان ایالات متحده آمریکا

“در اواخر طراحی تغییرات مانند تغییر از یک سیستم به دیگری می توانید جدید معرفی خطرات, در بخشی به دلیل پشتیبان گیری از سیستم بود و نه به طور گسترده در اوایل عملیاتی تست” نوشتن گائو مقامات کریستوفر Mihm و نیک Marinos.

همچنین این گزارش زودتر گزارش دفتر بازرس کل وزارت بازرگانی که نظارت اداره آمار. که ناظر گروه یافت “ضعف” در دفتر برنامه برای بازیابی هر گونه اطلاعات سرشماری از دست رفته به دلیل امنیت, حمله و یا فاجعه.

در طول سه ساعت جلسه در کاپیتول هیل مسئولین اداره که تا حد زیادی مورد توافق برای اجرای توصیه های از هر دو ناظر گروه در تلاش برای اطمینان بخشیدن به نمایندگان مجلس است که دولت فدرال آماده است برای انجام این قانون اساسی مورد نیاز سر تعداد از هر کسی زندگی در کشور است.

“ما همیشه باید ریسک و خطر تعریف به معنای این امکان وجود دارد که چیزی اتفاق خواهد افتاد” Dillingham شهادت داد و تاکید کرد که این اداره مشغول به کار بوده است از طریق ده ها هزار نفر از آزمایشات و کارهای دیگر در آماده سازی برای این تعداد است.

شمارش آغاز شده و در بخش های دور از آلاسکا در ماه گذشته و بسیاری از خانواده ها در سایر نقاط کشور در حال انتظار برای دریافت نامه از اداره آمار در اواسط ماه مارس با دستورالعمل در مورد چگونه به بخش آنلاین از طریق تلفن و یا بر روی کاغذ.

این نتایج که در دفتر مورد نیاز است برای شروع انتشار قبل از پایان سال تشکیل بنیاد چگونه کنگره صندلی و کالج انتخاباتی رای توزیع شده در میان کشورهای مبتنی بر جمعیت. در این شماره همچنین راهنمای چگونه حدود 1.5 تریلیون دلار در سال در بودجه فدرال برای مدیکر و مدارس و جاده ها و دیگر خدمات عمومی توزیع شده به دولت ها و جوامع محلی.

فشرده توسط قانونگذاران Dillingham اذعان کرد که به عنوان گائو با اشاره به این اداره به ملاقات نیست آن اهداف داخلی برای استخدام متقاضیان سرشماری مشاغل و همچنین سازمان هایی که می تواند کمک به ترویج این تعداد به خصوص در میان جوامع رنگ مهاجران و دیگر در طول تاریخ undercounted گروه.

این اداره در تلاش است برای پر کردن یک استخر از 2.7 میلیون متقاضیان با هفته اول ماه مارس. اما گائو در بر داشت که این اداره از دست رفته سپتامبر استخدام اهداف و تا کنون قادر نبوده است برای گرفتن. این ماه اداره کاهش یافت و در حدود 400,000 استخدام کوتاه از هدف خود را از بیش از 2.5 میلیون متقاضیان توسط Feb. 3.

این اداره نیز در پیدا کردن کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی مایل به کمک به ترویج سرشماری. همانطور که از اوایل این ماه آن را در مورد 60,000 کوتاه از ساخت آن هدف از 300,000 سازمان در ماه مارس.

Dillingham همچنان خوش بینانه در طول جلسه و توضیح داد که این اداره تا به حال مجموعه “بلند پروازانه” اهداف خود “را به مطمئن شوید که ما این کار انجام می شود.”

“جذب ما در حال رفتن به بیش از بلند پروازانه ترین هدف” Dillingham گفت.

صندلی از خانه نظارت کمیته Rep. کارولین Maloney (D-n. y.) تاکید کرد که این گزارش گائو را یافته بودند “نگران کننده است.”

“اگر این شکاف پر شده است آن است که ما بیشترین آسیب پذیر ما آسیب پذیرترین شهروندان که رنج می برند از جمله کودکان کم درآمد جوامع روستایی به جوامع و اقلیت جوامع” مالونی گفت.

Rep. علامت مراتع (R-N. C.) یکی دیگر از نماینده مجلس که به مدت طولانی تحت نظارت سرشماری آماده سازی خواسته اداره مسئولان برای حفظ این کمیته در حلقه به طوری که کاربران نمی یاد در مورد مسائل با تعداد از طریق گزارش های رسانه ها.

“وجود دارد در حال رفتن به برخی از مشکلات عمده” مراتع گفت: مسئولین اداره. “حتی اگر آن را تا به احتیاط اگر شما در حال دیدن یک مشکل, ما می خواهیم به دانستن در مورد مشکل حق دور.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>