وارن مطرح است 6M دلار پس از آیووا می گوید: نژاد ‘باز’

واشنگتن – دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن می گوید: او حدود 6 میلیون دلار از اهداکنندگان از هفته گذشته برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز سوخت توسط افرادی که می خواهید برای دیدن اقامت خود را در سال 2020 نژاد با وجود underwhelming اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر.

این سناتور ماساچوست گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه که او گفته بود به مجلس سنا همکاران در مورد اولیه و این که “در حال حاضر آن را گسترده و باز است.”

“در بسیاری از کف. آن را به یک فرآیند طولانی” وارن گفت: در طی یک مصاحبه در راهروهای سنا.

ساعت بعد در طول خشن شب تجمع در یک دبیرستان دخترانه در واشنگتن, ویرجینیا, حومه, Warren به نظر نمی رسد مانند یک نامزد نگران ترک نژاد. دولت یکی از بیش از یک دوجین رای گیری در “شنبه” در مارس 3.

وارن سوم به پایان رسید در آیووا پشت مسابقه دیگر قوی مترقی صدای ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana. اما او چهارم در نیوهمپشایر سهشنبه ابتدایی و انتهایی آن دو و مینه سوتا بهداشت ، ctq.

نتایج ناامید کننده به خصوص به دلیل وارن تا به حال ساخته شده چشمگیر کمپین زیرساخت در آیووا و نیوهمشایر, مرز خانه اش دولت است. مبارزات انتخاباتی او می گوید: او در مسابقه برای مسافت های طولانی اشاره کرد که این کارکنان در حدود 30 متحده است. اما نتایج تا کنون را ترک کرده اند برخی از تعجب در مورد وارن جمع آوری کمک های مالی که به شدت متکی به کوچک اهدا کنندگان دادن آنلاین در سراسر کشور — و می تواند تبخیر اگر هواداران او را به عنوان داشتن شانس کمی برای برنده شدن.

وارن خودش ارائه یک پاسخ پنج شنبه گفت: “من و بعد فورا رفت واز نزدیک به 6 میلیون دلار آنلاین پس از آیووا چرا که بسیاری از مردم خارج وجود دارد بسیار متعهد به دیدن من اقامت در این مسابقه است.”

که محدودتر در مقایسه با ساندرز که گزارش افزایش بیش از 25 میلیون دلار در ماه ژانویه به تنهایی اما هنوز هم قابل احترام. Klobuchar گفت که او مطرح شده بیش از 6 میلیون دلار در روز از هفته گذشته بحث در نیوهمپشایر در حالی که Buttigieg گزارش جمع آوری 4 میلیون دلار در چهار روز پس از آیووا قفقاز. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که به پایان رسید و بدتر از وارن در آیووا و نیوهمشایر مطرح $4.5 میلیون از شروع ماه.

“هستند بسیاری از راه های مختلف به قطع که در آن کسانی که رای هستند” وارن گفت: وقتی پرسیده شد که اگر ساندرز بوده است که موفق به برنده شدن بیش از حزب دموکرات را مترقی بال. “من شما را ترک آن را به صاحب نظران.”

پرسید: اگر کسی پیشنهاد او رها و پشتیبانی ساندرز او گفت: “نوچ” اما کاهش یافته است می گویند که آیا او را تایید سناتور ورمونت باید او را ترک نژاد. بالا ساندرز دستیار نیز روز پنجشنبه گفت که این جفت ارز تا به حال صحبت در مورد مسابقه.

در ویرجینیا در پنجشنبه وارن کمپین گفت: جمعیت برجسته بیش از 4000 نفر از آنها قریب به سرریز اتاق. شرکت کنندگان از کار اخراج شدند و پس از آن بود وارن. او خود را استاندارد تم ایجاد “تغییرات ساختاری” به بازسازی امریکا در نظام سیاسی و اقتصادی, اما, بنابراین با یک لبه سخت تر از حد معمول گفت: “افراد ثروتمند نمی خواهید به پرداخت مالیات” و “اگر شما نمی حمله فساد head-on شما نمی توانید هیچ چیز دیگر” هر دو نقشه کشی وحشی تشویق.

این یک تضاد کامل از آخرین باری که او خطاب به حامیان مدت کوتاهی پس از نیوهمپشایر نظرسنجی بسته شده سه شنبه شب. که زمانی که او صادقانه به نام ساندرز و Buttigieg “مردم” اما اصرار او می تواند بهترین متحد دموکرات.

به دنبال واکنش وارن انتخاباتی افزایش یافته است که تعدادی از تلویزیون ملی حضور او انجام می شود در هفته های اخیر در تلاش برای کنتراست درک است که یک نیوهمپشایر از دست دادن پرسش در مورد که در آن وارن در واقع ممکن است برنده شوید.

وارن که یک بار به دست آورده یک بحث بورس تحصیلی به کالج نیز با تمرکز بر ارتقای جایگاه او را در طول یک بحث هفته آینده در نوادا است. می آید که پس از یک قوی نیوهمپشایر بحث عملکرد به Klobuchar گزاف گویی به عنوان اصلی. کسانی که نزدیک به وارن همچنین یک فرصت برای او انتخاب کنید تا سابق حامیان بایدن اگر او همچنان به مبارزه است.

“مهم ترین چیز این است برای ورود به سوپر شنبه با شتاب گفت:” آدم سبز سر از تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته. “است که می تواند اتفاق می افتد از طریق یک یا چند ستاره ای بحث اجرای به خصوص که جو بایدن از دست می دهد و طرفداران آنها به دنبال چیزی جدید.”

در ویرجینیا وارن ممکن است پیش نمایش و چه آمده است, کوبیدن مایک بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک است که رقابت سخت در سه شنبه متحده بیش 2008 دیدگاه که پایان دادن به redlining تبعیض آمیز مسکن عمل کرد که باعث بحران مالی است.

“این بحران را نداشته اند بازداشتند اگر بانک ها بوده است حتی بزرگتر نژادپرستان و هر کسی که فکر می کند که نباید رهبر حزب ما,” او گفت:, نقشه کشی بزرگ سلامتی و بوس برای بلومبرگ.

وارن گفت: جمعیت آنقدر بزرگ است که او نمی تواند باقی بماند به او علامت تجاری “selfie” عکس های اما او قول داد که اگر او برنده ویرجینیا در مارس 3, او می خواهم آمد و آیا این عکس ها پس از آن.

“ما در حال حاضر سه سال از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت: به بوس. “این فراتر از بو. آن است که وجود دارد بسیاری از افرادی که می ترسند.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“خطر واقعی است. دموکراسی ما در تعادل آویزان” وارن گفت. “آیا شما مبارزه با به عقب ؟ من مبارزه با عقب. مبارزه است که قانون میهن پرستی.”

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im