Infinite مدیر عامل: Facebook ساخت 'صفت' خدمات 'به صورت مبدل به عنوان میهن پرستی'

بزرگنمایی این تصویر Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر می گوید Facebook در حال راه اندازی یک محصول تق

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر می گوید Facebook در حال راه اندازی یک محصول تقلیدی به تضعیف نرم افزار محبوب. مایر همچنین اعلام کرد Infinite را آن الگوریتمی کد و محتوای اعتدال تصمیم گیری ، MANJUNATH KIRAN/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
MANJUNATH KIRAN/خبرگزاری گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت Infinite محبوب برنامه های کوتاه-فرم فیلم است, حمله Facebook برنامه ریزی برای راه اندازی یک "صفت" محصول را متهم به غول رسانه های اجتماعی از تلاش برای اسمير Infinite قرار داده و آن را از کسب و کار در ایالات متحده

کوین مایر که در سمت چپ دیزنی در مارس برای نظارت بر Infinite متحده در عمل به او تحویل داده انتقاد شدید در یک پست وبلاگ در چهارشنبه تنها چند ساعت قبل از Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل برنامه ریزی شده است به شهادت قبل از کنگره در مورد اینکه آیا این شرکت آنلاین تسلط کدو تنبل رقابت است.

مایر اشاره کرد که Facebook متعلق به Instagram اعلام کرده قرقره فن آوری های غول پیکر در پاسخ به Infinite. انتظار می رود که به نعوظ کشیده در اوایل ماه اوت. این تلاش نشان دهنده بار دوم Facebook اقدام به فروختن Infinite موفقیت. در اوایل این ماه Facebook تعطیل کمند, یک Infinite کلون که هرگز در زمان خاموش.

مایر می گوید: Infinite استقبال رقابت — "آن را در" او می نویسد: — اما او نشان می دهد Facebook در تلاش است تا شیر به فشار رو به رشد در واشنگتن به فشار Infinite در خارج از آمریکا در دسترس نباشد. Infinite پدر و مادر شرکت ByteDance است در چین بر اساس. است که رهبری هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در واشنگتن به سوال که آیا Infinite یک تهدید امنیت ملی نگرانی است.

"اما اجازه دهید تمرکز انرژی ما در نمایشگاه و رقابت باز در خدمت مصرف کنندگان ما به جای بدنام حملات رقیب ما – یعنی Facebook – مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در آمریکا و" مایر نوشت: در این پست.

این آخرین سالوو در گسترش شکاف بین Facebook و Infinite. روز دوشنبه وال استریت ژورنال گزارش داد که Instagram ارائه مشوق ها تا صدها هزار دلار برای متقاعد کردن top Infinite اثرگذارندهها به استفاده از قرقره.

خود را آماده کنگره شهادت زوکربرگ باعث می شود یک مرجع مایل به Infinite را افزایش محبوبیت در ایالات متحده در حالی که اشاره به برنامه با نام.

زوکربرگ می گوید Facebook معتقد است در رقابت و آزادی بیان اما "هیچ تضمینی وجود ندارد ارزش های ما را برنده شده است."

او می گوید: "چین در حال ساخت نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است."

در وبلاگ خود پست مایر ساخته شده قابل توجه سیاست های اعلام شده گفت: Infinite باز خواهد شد تا آن الگوریتم و همچنین محتوای آن را اعتدال تصمیم گیری و جمع آوری داده ها ،

Infinite متهم شده است که با استفاده از آن الگوریتم به تنزل رتبه موضوعاتی مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده و سانسور مطالب لطفا به حزب کمونیست چین.

مایر هرگز نقل از هرگونه اتهام علیه برنامه تعهد که جدید باز بودن را تشویق عموم به نتیجه گیری خود را.

"ما نمی خواهد منتظر مقررات آمده است, اما به جای Infinite گرفته است اولین گام راه اندازی یک شفافیت و پاسخگویی مرکز اعتدال داده و شیوه های. کارشناسان می توانید مشاهده ما اعتدال سیاست در زمان واقعی و همچنین بررسی کد واقعی است که درایوهای الگوریتم های ما. این ما را یک قدم جلوتر از صنعت و ما را تشویق دیگران به دنبال کت و شلوار."

Infinite Mayer, اشاره کرد, همچنین قصد دارد به استخدام 10,000 کارگران در آمریکا

"Infinite تبدیل شده است و آخرین هدف اما ما هستند نه دشمن. بزرگتر حرکت است که با استفاده از این لحظه به درایو عمیق تر و مکالمات الگوریتم شفافیت و محتوای اعتدال و توسعه قوانین سختگیرانه تر از جاده" مایر گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب