خارج شده و برنامه های پاداش برای کارگران 150,000 موقت جدید استخدام

بزرگنمایی این تصویر

خارج شده است تلاش برای نگه داشتن آن قفسه های انبار و سفارشات آنلاین در پست الکترونیکی ایالات متحده به عنوان خریداران را با عجله برای خرید لوازم بهداشتی و مواد غذایی به آماده شدن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. مت Rourke/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت Rourke/AP

خارج شده و در حال آماده سازی به استخدام برخی از 150,000 جدید کارکنان در آن انبارها و فروشگاه ها و برای پرداخت آن زمان کارگران پاداش به عنوان شرکت wrangles با افزایش تقاضا از خریداران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خرده فروش نیز برنامه ریزی برای شروع خلبانی درایو-تا coronavirus تست در شیکاگو در اوایل روز جمعه با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان. تست سایت انتظار می رود به گسترش پارکینگ از خارج Walgreens و دیگر خرده فروشان برای کمک به دولت آمریکا و مقامات دولت فدرال در مرحله تست است.

خارج شده و در حال همکاری با رستوران و مهمان نوازی گروه شاید به استخدام افرادی که در مواجهه با اخراج و furloughs. شغل انتظار می رود به طور موقت از طریق ممکن است اما “بسیاری از را تبدیل به دائم نقش ها در طول زمان” این شرکت اعلام کرد. خرده فروش است که تسریع آن فرایند استخدام به عنوان سریع به عنوان یک روز.

خارج استخدام اعلام می آید تنها چند روز پس از آمازون و گفت: این امر استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران به نگه دارید تا با آنلاین-خرید و تقاضا. بسیاری از مراکز و برندهای خرده فروشی در همین حال را تا به حال به شاتر, فروشگاه ها. خارج شده و دیگر سوپر مارکت ها شده اند محدود کردن ساعت به کارگران زمان برای تمیز restock و استراحت در هنگام هجوم خریداران.

خرده فروش است که بزرگترین خصوصی کارفرما در کشور قصد دارد به صرف $550 میلیون پاداش برای آن زمان کارگران است. که شامل زودتر پرداخت سه ماه پاداش به عنوان به خوبی به عنوان یک ویژه جایزه نقدی از 300 دلار برای کارگران تمام وقت و 150 دلار به صورت پاره وقت کارگران شاغل در خارج به عنوان از آوریل 1.

پرسید که آیا خارج شده است و در همه با توجه به بسته شدن فروشگاه دن بارتلت اجرایی معاون رئیس جمهور در امور شرکت گفت: شرکت “همه چیز را در قدرت ما برای حفظ و باز کردن درب.” وی به تجربه این شرکت در چین که در آن فروشگاه های آن تا به حال برای تنظیم بیشتر تحویل آنلاین و تغییرات دیگر اما باز مانده است.

یادداشت سردبیر: خارج شده است که در میان NPR آخرین حامیان مالی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر