آنتی ویروس جدید می افزاید: چین و چروک به غرب امداد حرارت

ققنوس - تلاش برای ایمن ماندن در جهانی همه گیر به اندازه کافی سخت است اما مردم در جنوب غربی کویر شهرستانها مانن

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399

ققنوس - تلاش برای ایمن ماندن در جهانی همه گیر به اندازه کافی سخت است اما مردم در جنوب غربی کویر شهرستانها مانند شیکاگو و لاس وگاس که در آن درجه حرارت می تواند افزایش یابد به سه گانه رقم نیز در تلاش برای محافظت از خود از وحشیانه گرما.

یک 48,000 فوت مربع (4,459 متر مربع) سالن مرکز کنوانسیون ققنوس که جمعه تبدیل به یک روز گرما امداد مرکز برای افراد بی خانمان با مقامات شهرستان ارائه رایگان حمل و نقل برای دریافت آنها وجود دارد.

اما با بسیاری دیگر دولت-اجرای فضاهای مانند کتابخانه ها و مراکز جامعه هنوز بسته این هفته برای جلوگیری از گسترش coronavirus نجات ارتش و دیگر گروه های غیر انتفاعی بودند shouldering یک بار بزرگ از مسئولیت برای اطمینان مردم خنک ماندن هیدراته و در میان گرمای شدید هشدار برای برخی از بخش های جنوب غربی ایالات متحده

در یک دوجین از سایت های خود را در مترو ققنوس ارتش رستگاری کارکنان و داوطلبان پنج شنبه خواسته مردم را به پوشیدن ماسک پاک کردن دست های خود را با بر اساس الکل ضد عفونی کننده ژل ارائه شده و اقامت حداقل 6 فوت (2 متر) به دور از دیگران به عنوان یک اقدام احتیاطی در میان شیوع ویروس.

"هنوز هم وجود دارد چند مکان که در آن ما را بی خانمان می تواند به" ارتش رستگاری عمده دیوید Yardley گفت: در این گروه در مرکز شهر مرکز. "در اینجا آنها می توانید برخی از آب خارج شدن از گرما."

ققنوس مراکز و برخی از رستوران ها فقط شروع به بازگشایی پس از بسته شدن برای بیش از دو ماه برای اجتماعی فاصله برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است. برخی از شهرستان محبوب ترین خنک کننده مرکز سایت های بسته باقی می ماند از جمله بزرگ برتون بر کتابخانه های عمومی در مرکز شهر فینیکس.

در حالی که افراد بی خانمان تشکیل می دهند بخش عمده ای از کسانی که با استفاده از خنک کننده ایستگاه Yardley گفت: آنها به روی همه باز. او گفت که او نگران در مورد افراد مسن که ممکن است خاموش تهویه مطبوع خود را به صرفه جویی در پول و یا که اصلا نقدی به رفع شکستگی واحد است.

"هر کس نیاز به بررسی در سالمندان," او گفت:.

تاول درجه حرارت مخاطره می اندازد می تواند سلامت و می تواند منجر به خستگی گرما, گرما, سکته مغزی و حتی مرگ شود. روزانه درجه حرارت بالا در شهر فینیکس, پیش بینی شد به آمار 110 درجه (43C) و یا بسیار نزدیک به آن در طول گرمای شدید هشدار در اثر از طریق پنج شنبه, خدمات ملی آب و هوا پیش بینی گفت.

آژانس فدرال به مردم توصیه می شود به نوشیدن مقدار زیادی از مایعات ماندن از خورشید باقی می ماند و در هوایی مطبوع مناطق برای جلوگیری از گرما و بیماری های مرتبط با.

وجود دارد 197 گرما بیماری های مربوط به سال گذشته در ماریکوپا کانتی که در آن ققنوس واقع شده است از 183 در سال 2018 با توجه به شهرستان آمار.

خنک کننده ایستگاه در مترو ققنوس باز زمانی که آب و خدمات اعلام گرمای شدید هشدار. آنها همچنین برای باز کردن یک رشته از روز در طول یک گرمای شدید هشدار در اواخر ماه آوریل است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در مترو لاس وگاس که در آن گرمای بیش از حد هشدار است که در اثر تا جمعه شب چهار گرما امداد ایستگاه باز شد.

نوادا, Clark County گفت احتیاطی پروتکل های مانند غربالگری اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن در اثر بودند در سایت در لاس وگاس, لاس وگاس حومه هندرسون و نوادا, شهرستان مسکیت در stateline با آریزونا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن