شیوع ویروس بازدید تضعیف اقتصاد ایتالیا که در آن لطمه می زند

میلان – نقطه کانونی coronavirus اضطراری در اروپا و ایتالیا نیز در این منطقه ضعیف ترین اقتصاد است و مصرف متعال ضربه به خارجی ها جلوگیری بازدید از آن گنجینه های فرهنگی و یا خرید آن باارزش artisanal محصولات از مد به مواد غذایی طراحی شده است.

در اروپا سومین اقتصاد شده است در میان کمترین رشد در منطقه است که شمارش بیشترین تعداد عفونت ویروس در خارج از آسیا است.

کل شهرهای قرنطینه در شمال, قلب ایتالیا تولید و مالی صنایع است. شرکت های هواپیمایی را قطع کرده و در پرواز به کشور, به معنی میلیون ها نفر کمتر مسافران در حال انتظار – باعث میلیاردها دلار ضرر و زیان برای هتل ها, رستوران ها, مکان های توریستی و بسیاری دیگر.

آشفتگی است که انتظار می رود به فشار ایتالیا دوباره به رکود و وزن به طور گسترده تر در اقتصاد اروپا با تجارت متمرکز بر کشورهایی مانند آلمان و فرانسه و بریتانیا نیز مبارزه با جهانی اختلال در زنجیره تامین و سفر.

“من لغو طریق ژوئن گفت:” استفانیا Stea که دارای دو هتل در ونیز که در آن کارناوال لغو خالی شهر در یک بعد از ظهر و ارسال اشغال نرخ انداخت به یک بی سابقه از 1%-2%

Stea است که معاون رئیس جمهور از, ونیز, مدیران هتل ها در ارتباط است tallying لغو ارزش 7,000-10000 یورو ($7,700-$11,000) یک روز برای او 39 اتاق — همه در حال حاضر خالی است.

“تنها رزرو من برای کریسمس یا سال نو با امید مردم برای یک معامله است.”

اقتصاد ایتالیا است که پیش بینی برای کوچک شدن این سه ماهه با Bocconi اقتصاددان دانشگاه فرانچسکو Daveri پیش بینی 0.3%. که مطابقت با تعجب انقباض در سه ماهه آخر سال 2019 خواهد بود و قرار دادن کشور در یک رکود فنی.

این کشور در حال حاضر ریخته و 4 درصد از تولید ناخالص داخلی در back-to-back رکود در دو دهه اول قرن و بازیابی برای متوقف شده است دو سال گذشته است.

بانک ها هنوز هم در تلاش برای رایت کردن یک توده ای از وام های بد در سمت چپ بیش از بحران مالی از یک دهه پیش و دولت بدهی عمومی بار – بالاترین در اروپا پس از یونان – محدودیت های این کشور توانایی به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا صرف کمک به اقتصاد در صورت نیاز.

گردشگری و صنایع بودند اما آخرین و نه به صدای زنگ.

گردشگری مقامات در حال طرح ریزی 32 میلیون کمتر بازدید کنندگان خارجی و کاهش 7.4 میلیارد یورو ($8.1 میلیارد دلار) در سه ماهه دوم به تنهایی قبل از ورود به تابستان فصل مسافرت. خطوط هوایی خارجی در حال لغو پروازها به مقصد میلان ایتالیا مالی و پایتخت مد و به ونیز یک مقصد.

صنعت گردشگری برنامههای آنچه آن را توصیف به عنوان گیج کننده و هذلولی پوشش رسانه ها از شیوع ویروس ایجاد نگرانی در میان ایتالیایی ها مسافران و شرکای کسب و کار از شاید موجه باشد.

“متاسفانه ما در حال پرداخت قیمت یک رسانه ارتباطی است که بسیار کشنده تر از این ویروس گفت:” لوکا Patrick رئیس انجمن گردشگری Confturismo-Confcommercio.

حتی قبل از اینکه ویروس وارد ایتالیا, لوکس, مد مقامات بینی 2 درصد در نیمه اول انقباض. که صرفا بر اساس ضعیف تر هزینه های مصرف کنندگان چینی که بزرگترین لوکس خریداران در جهان حسابداری برای 35 درصد از فروش جهانی.

در حال حاضر این ویروس آغاز شد که در چین دلسرد خوبی پاشنه بلند, خرید گردشگران به میلان MonteNapoleone منطقه و رم را از طریق Condotti در حالی که در حال گسترش به ایالات متحده و همسایگان اروپایی کلیدی بازارهای صادراتی.

“این است که شروع به تاثیر و ژاپن و کره جنوبی و احتمالا تاثیر اروپا و کشورهای دیگر به عنوان ویروس گسترش می یابد. ما امیدواریم که آن را نمی خواهد گسترش بیش از حد سریع گفت:” فدریکا Levato شریک در گروه مشاوره Bain.

کننده است در حال حاضر برای حفظ آن پیش بینی برای 3% -5% در سال در سال رشد جهانی کالاهای لوکس فروش از طریق 2025. Levato به ذکر است که در سال 2003 شیوع بیماری سارس در هزینه بازگشت “را به عنوان به زودی به عنوان بحران به تصویب رسید.”

چگونه عمیقا ویروس خواهد رسید بقیه اقتصاد ایتالیا باقی مانده است دیده می شود.

مقامات در حال تلاش برای کمک به با 7.5 میلیارد یورو ($8.3 میلیارد دلار) طرح تصویب شده در این هفته از جمله در کوتاه مدت بیکاری طرح برای کمک به کسب و کارهای کوچک. بانک مرکزی اروپا می تواند وضعیت نرخ بهره آن زمانی که آن را در دیدار هفته آینده, اما آنها در حال حاضر نزدیک و یا زیر صفر و اختلال در کسب و کار بعید است که به کمک خیلی با اعتباری ارزان تر.

ساخت همه چیز پیچیده تر است و فقدان دانش در مورد ویروس درست خطرات و این که آیا آن است برای مثال از طریق کالاهای صادر شده.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

گروه صنعت و سیاستگذاران باید حاکی از حوادث واردکنندگان ایتالیایی کالا در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا به دنبال اضافی گواهینامه که کالا ویروس رایگان.

این Coldiretti کشاورزی لابی روز چهارشنبه گفت که “اسناد و مدارک غیر قابل توجیه” شده است درخواست از واردکنندگان انواع پنیر در یونان و کاهو و ارسال به لهستان و میوه به کویت در حالی که محموله های ایتالیایی-رشد سیب مسدود شده در مرز با اوکراین است.

Coldiretti همچنین گفت تولید خود گزارش داده بود “متعدد لغو بدون دلایل خوبی که زده کل طیف وسیعی از ‘ساخته شده در ایتالیا غذایی از شراب به گوشت درمان.”

Coronavirus اضطراری آسیب رساندن ایتالیا به تصویر در خارج از کشور Coldiretti گفت: قرار دادن در معرض خطر یک بخش به ارزش 538 میلیارد یورو ($590 میلیارد دلار) از تولید به مواد غذایی قفسه برای رستوران ها.

در تلاش برای محدود کردن آسیب کشاورزی, انجمن Confagricoltura ملاقات این هفته با مقامات دولتی از کشورها از جمله بریتانیا, فرانسه, آلمان, مجارستان و هلند.

و آن است که نه تنها مواد غذایی که کاهش یافته است را تحت سوء ظن است. رئیس فولادی ساخت شرکت گفت یک مشتری در آلمان درخواست کرده بود که در چوبی ظروف حمل و نقل بررسی شود.

ظاهرا ad-hoc درخواست ها خارج از خط با غالب توصیه های پزشکی.

سازمان بهداشت جهانی تاکید کرد که این ویروس در حال گسترش است فرد به فرد “و هیچ چیز نشان می دهد که دیگر مسیرهای انتقال از جمله از طریق بسته و یا حمل و نقل محموله در حال کمک به بعد گسترش در هر راه است.” آن اضافه شده است که هیچ شواهد نشان می دهد محصولات غذایی در برخواهد داشت خطر است.

وزیر امور خارجه Luigi Di Maio این هفته اعتراض در مقابل آنچه که او به نام بی رویه محدودیت در صادرات است.

“این قابل قبول نیست که برای جلوگیری ایتالیایی کالا یا درخواست برای گواهی تضمین فراتر از آنچه وجود دارد در موافقت نامه های تجاری,” Di Maio روز سه شنبه گفت. “کالا نیست که هر چیزی برای انجام با ویروس.”

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de