ویروس ترس به تعویق انداختن و میامی جشنواره موسیقی فوق العاده

میامی – ترس از جدید کروناویروس منجر به تعویق افتادن سه روز فوق العاده رقص های الکترونیکی موسیقی در جشنواره میامی مقامات شهرستان خبر داد.

این جشنواره که تساوی هزاران نفر از مردم از سراسر جهان راه اندازی شد برای شروع 20 مارس در میامی به مرکز شهر پارک Bayfront. استیون Ferreiro رئیس ستاد برای کمیسر شهر منلو ریس گفت که این رویداد خواهد بود به تعویق افتاد و با اعلام رسمی انتظار جمعه.

“در بسیاری از جزئیات را برای کار کردن” Ferreiro گفت.

این احتمال وجود دارد فوق العاده می تواند به تعویق افتاد تا سال 2021 به این معنی خواهد بود وجود دارد هیچ جشنواره در سال جاری خبر داد. شهردار فرانسیس سوارز گفته بود در اوایل کنفرانس مطبوعاتی که فوق العاده نباید رفتن به جلو و به دلیل coronavirus نگرانی.

“من می توانم به شما بگویم که فقط در 24 ساعت گذشته, من دریافت ایمیل ها و پیام های بی شماری از انواع اصرار شهرستان به عمل” سوارز گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری. “که یکی دیگر از محرک عمده ای برای این گفتگو قبل از آن خیلی دیر است.”

آن را بلافاصله روشن چگونه به تعویق افتادن را تحت تاثیر قرار دهد افرادی که خریداری بلیط و یا اینکه دیگر ماهواره ای رویدادهای هنوز هم می گیرد.

در میان اقدامات برنامه ریزی شده برای اجرا در این رویداد اصلی هستند David Guetta, The Chainsmokers Afrojack, نقدی, Martin Garrix و Galantis با توجه به این سایت فوق العاده.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de