لندن – در اولین هفته از ماه ژوئن سال 2019 از جنگ جهانی دوم بود که در ذهن بسیاری از مردم.

این سالگرد 75 از D-روز و یک هفته پر از حوادث ارج نهادن به فداکاری و خون دهها هزار نفر از سربازان متفقین که ریخته شده بود در این سواحل است. رهبران از ایالات متحده, بریتانیا, کانادا, فرانسه — و سپس-دشمن و در حال حاضر متحد آلمان — جمع, در, نادر, نشان دادن وحدت در نورماندی که در آن جزر و مد از جنگ بود بنابراین قاطعانه تبدیل شده است.

در حال حاضر نه ماه بعد از جنگ جهانی دوم منابع یک بار دیگر شنیده روزانه — به دلیل coronavirus.

مقایسه همه جا در روزهای اخیر: جهان رو به جدی ترین تهدید ها و چالش های پس از این گذشته واقعا جنگ جهانی. رهبران مختلف را ذکر جنگ جهانی دوم در ویروس خود را مربوط به اظهارات. وجود دارد و فراگیر است که از ترس “نامرئی دشمن” می تواند باعث شدید تشدید مرگ و میر ستمگري اقتصاد جهانی مانع عرضه مواد غذایی و جرقه ناآرامی های اجتماعی است.

و وجود مقاومت مواجه بیش از حد — که جنگ جهانی دوم در مرجع است سودمند و تنها می افزاید: به ترس.

اما مقایسه این گذشته ترسناک چند هفته با این رول تماس از نام مکان ها و جنگ ها: هیتلر و استالین و روزولت و چرچیل. آشویتس و پرل هاربر و میدوی و استالینگراد. محاصره لنینگراد آلمان حمله رعد اسا لندن و از آغاز شیوع بیماری ابولا. نهایی هسته ای فصل هیروشیما و ناکازاکی.

و مقایسه نابودی مطلق از شهرستانها به خیابان های خالی در حال حاضر. یا مرگ عوارض: 85 میلیون سپس بیش از 18 ، 000 در حال حاضر هر چند که دومی شکل است که انتظار می رود به ضرب.

انجام جنگ جهانی دوم مقایسه واقعا نگه دارید و یا آن را فقط مناسب استعاره? در اینجا نگاهی به ارتباط بین این دو دوره و تفاوت های اساسی نیز هست.

رهبران جهان’ صف آرایی تماس

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان متولد دهه پس از نازی ها’ شکست و رشد در شرق آلمان احساس جنگ مستقیم عواقب. هفته گذشته در یک اتفاق نادر آدرس به او ملت او خیره به دوربین با این درخواست تجدید نظر: “پس از وحدت آلمان — بدون, پس از جنگ جهانی دوم — شده است وجود دارد بدون چالش به ملت ما است که خواستار چنین درجه ای از مشترک و متحد عمل است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت از رد virus به عنوان یک “جعل”” به اعلام خود را یک “wartme رئیس جمهور” را به عنوان او با اشاره به 70 سال دفاع تولید عمل به نبرد کمبود به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها تبدیل شده زده. او در واقع با استفاده از قانون فدرال و در عین حال با وجود قوی تماس از جمله در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به انجام این کار بلافاصله.

ملکه الیزابت صحبت کردن در روزهای اخیر به نظر می رسید به اشاره به سالهای نوجوانی خود را در جنگ جهانی دوم زمانی که او به عنوان یک مکانیک و سوار کامیون نظامی به عنوان بخشی از کمکی ارضی مسلح خدمات در بریتانیا. “در زمان این چنین به من یادآوری است که در تاریخ ملت ما است جعلی توسط مردم و جوامع با هم به کار به عنوان یک” او گفت:.

ایتالیا دچار مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگری از این ویروس تا کنون. ایتالیایی برتر جوزپه کونته رفت و در تلویزیون در اواخر روز شنبه اعلام کرد که او سفت کشور مستند و بستن همه امکانات تولید به جز ارائه کالاهای اساسی و خدمات. او گفت: “ما مواجه با جدی ترین بحران است که این کشور تجربه کرده است و پس از جنگ جهانی دوم است.”

مرگ عوارض و ویرانی

در جنگ جهانی دوم, 3 درصد از جمعیت جهان درگذشت; حدود 2.3 میلیارد نفر 85 میلیون نفر جان سپردند. با زمان جهانی مردم از برخی از 7.7 میلیارد مشابه مرگ و میر از این بیماری همه گیر به معنی 231 میلیون مرده است. برخی از کارشناسان هشدار داده اند ده ها میلیون ها نفر در حال مرگ از ویروس اگر مستند و اجتماعی-فاصله اقدامات به رعایت نکرده.

اما وجود دارد هیچ بی پایان بمباران از بالا در سراسر گسترده عصری برای زمین و نه جهانی بشر جزر و مد از بدبختی فرار کسانی که بمب و قتل عام و نه در اردوگاه های کار اجباری و نه چند زندانی از جنگ اردوگاه کار اجباری.

در تمام شهرستانها و شهرها با خاک یکسان میشن در جنگ جهانی دوم است. روستای-sur-Glane, فرانسه — که در آن نازی ها انجام بدترین کشتار غیرنظامیان در قلمرو فرانسه در سال 1944 — یک شبح شهر حفظ شود امروز در خراب کردن نازی ها در سمت چپ آن. بیش از 600 نفر از جمله حدود 250, کودکان, قتل عام شدند.

نجات طرح اشتغال و تکنولوژی

دولت در حال نشان دادن درجات مختلفی از تعهد به نگه داشتن حیاتی صنایع و جمعیت شناور در زمان COVID-19. نجات برنامه های پیش بینی شده توسط تعدادی از کشورهای غربی خرس شباهت به طرح مارشال به 15 میلیارد دلار آمریکا ابتکار عمل که به وسیلهی اروپایی بازیابی پس از جنگ جهانی دوم است.

در چندین کشور به عنوان بسیاری از مردان مبارزه در خارج از کشور در جنگ جهانی دوم بودند به نام بر تقویت نیروی کار و به ویژه کمک به تولید تسلیحات. در حال حاضر کلید کارگران در سراسر جهان هستند و پزشکان و پرستاران و مراقبان و پاک کننده ها — و کسانی که می گفت: برای کار از خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

که کار و اقتصاد آن صحه مانند بسیار دیگری در جهان مدرن است که وابسته به یک کلید اتصال: خدمات اینترنت. در صورتی که حفره حفره بعدی مرحله بحران می تواند یکی باعث نمی تحولات در فن آوری — مانند بمب اتمی — اما به سادگی با فقدان ناگهانی آن است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

برای انسان زندگی می کردند که از طریق جنگ جهانی دوم چنین تصور به نظر می رسد غیر قابل تصور است.

___

یادداشت سردبیر — تامر Fakahany است AP معاون مدیر اخبار جهانی هماهنگی و کمک مستقیم پوشش بین المللی برای AP برای 17 سال است. او را دنبال کنید در توییتر https://twitter.com/tamerfakahany.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im