واکسن مورد نیاز در انتخابات در مین پس از یک قانون جدید تقسیم پدر و مادر

بزرگنمایی این تصویر متخصص اطفال دکتر لورا Blaisdell co-صندلی مین خانواده ها برای واکسن پیوست, حامیان

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

متخصص اطفال دکتر لورا Blaisdell co-صندلی مین خانواده ها برای واکسن پیوست, حامیان در آگوستا ایالت در ماه فوریه برای یک مبارزه انتخاباتی. Patty موجود زنده/مین رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Patty موجود زنده/مین رادیو عمومی

مین ساکنان رای گیری روز سه شنبه در ریاست جمهوری اولیه را نیز فرصتی برای بازیگران برگه های رای در یکی دیگر از موضوع: واکسن مورد نیاز است. یک ایالت رفراندوم می پرسد اگر رای دهندگان می خواهید برای سرنگونی یک قانون جدید که حذف مذهبی و فلسفی معافیت برای واکسن های دوران کودکی.

مولی فراست از نیوکاسل می خواهد قانون جدید را در محل باقی می ماند. او 11 سال پسر, Asa دارای سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد. او مبتلا به هوچکین لنفوم یک نوع از سرطان, زمانی که او 5 و عود و سه بار. فراست می گوید Asa دستخوش چند دور از شیمی درمانی و تابش اخیرا پیوند سلول های بنیادی.

"او در این نقطه هیچ ایمنی در برابر هر یک از چیزهایی که او واکسن در گذشته و می تواند بسیار بیمار از این بیماری بودند و او آنها را به گرفتن" او می گوید.

بزرگنمایی این تصویر

مولی فراست و 11 ساله و پسر آسا به عنوان Asa preps برای مدرسه را ترک. سرطان و درمان آن سرکوب آسا سیستم ایمنی بدن او را متکی به "گله ایمنی" در میان همکلاسی های خود و جامعه برای جلوگیری از سیاه سرفه و سرخک. Patty موجود زنده/مین رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Patty موجود زنده/مین رادیو عمومی

که نگرانی فراست به خصوص از آنجا که خانواده اش زندگی می کند در یک ساحلی شهرستان که در آن واکسن معافیت نرخ حداقل 9 درصد — یکی از بالاترین نرخ در دولت است. او خوشحال بود که مین مقننه تصویب قانون در سال گذشته در نظر گرفته شده برای محافظت از بچه ها مثل او ، آن را با هدف افزایش ایمن سازی نرخ از بچه ها از ورود به مدرسه با حذف غیر پزشکی معافیت. قانون را به اثر سپتامبر. 1, 2021 — مگر اینکه مخالفان خود را برنده لغو تلاش فوق العاده در روز سه شنبه.

"این یک تخلف در آزادیهای فردی" می گوید کارا کیسه روسای این گروه قرار داده است که لغو در انتخابات. "پزشکی آزادی در خاص است."

این گروه امیدوار به لغو هر گونه ممنوعیت غیر پزشکی معافیت شامل پدر و مادر مثل انجی کنی که می خواهید به نگه داشتن فلسفی معافیت برای واکسن. کنی استفاده کرده فلسفی معافیت به رد واکسن برای بچه های خود را — از زمانی که او دختر بود و واکنش نامطلوب پس از دریافت آبله مرغان واکسن در 18 ماه.

"او نمی تواند خزیدن" کنی می گوید. "او نمی تواند راه برود. او حتی نمی تواند خوراک خودش. و این رفت و برای تقریبا یک سال."

دختر او مبتلا به آسیب مغزی به نام آتاکسی. آن ذکر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به عنوان یک رویداد جانبی است که شناخته شده است به رخ می دهد بسیار به ندرت بعد از آبله مرغان واکسن; کنی می گوید او دریافت پرداخت از ملی واکسن آسیب جبران برنامه. دختر خود را به بهبود است و در حال حاضر یک نوجوان. اما آقای کنی همچنین دارای یک پسر 4 ساله و فکر نمی کند که دولت باید نیروی خود را برای دریافت یا دختر واکسینه شوند. "من نه فدا کردن فرزند من برای خوب بیشتر از جامعه" او می گوید.

در سراسر مین هر چند پزشکان و سلامت سازمان می گویند قانون جدید ضروری و مورد نیاز به حفاظت از بهداشت عمومی از آنجا که بیشتر و بیشتر پدر و مادر ها با استفاده از معافیت.

بزرگنمایی این تصویر

کارا کیسه مدیر کمپین از "بله در 1" کمپین می ایستد در کنار هواداران در طول یک ضربه کنفرانس مطبوعاتی در دولت خانه در آگوستا مین در ماه فوریه است. مبارزات انتخاباتی شده است هل دادن به لغو مین جدید قانون حذف غیر پزشکی معافیت برای واکسن. Patty موجود زنده/مین رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Patty موجود زنده/مین رادیو عمومی

بیش از 5 درصد از kindergartners در ایالت مین در حال حاضر غیر پزشکی معافیت — بیش از دو برابر میانگین ملی است.

که تحت فشار قرار دادند واکسیناسیون نرخ برای بسیاری از بیماری های زیر 95% — در آستانه بحرانی برای رسیدن به "گله ایمنی" در درون یک جامعه و در نتیجه جلوگیری از گسترش بیماری به بچه ها که مانند Asa یخ زدگی دارای سیستم ایمنی بدن.

متخصص اطفال دکتر لورا Blaisdell می گوید او روزانه, گفتگو با پدر و مادر در مورد واکسن, اما احساس درماندگی در سال های اخیر او به عنوان شاهد ایمن سازی نرخ افت در ایالت مین است.

"ما شده اند به یک نقطه که در آن وجود دارد هیچ راه حل دیگر می گوید:" Blaisdell از قانون جدید حذف غیر پزشکی معافیت. او در حال حاضر سخنگوی گروه مبارزه با لغو تلاش است.

مین این کشور دومین کشور از سیاه سرفه یک بیماری قابل پیشگیری با واکسن است که همچنین به عنوان شناخته شده سیاه سرفه.

Blaisdell نیز نگران سرخک — اگر کشورهای دیگر باید شیوع است که بسیار مسری بیماری او می گوید: از آن به راحتی می تواند سفر به مین از طریق میلیون ها نفر از گردشگران که برای بازدید از وضعیت هر یک از تابستان است.

"این نوع از ترافیک است که دقیقا نوع ترافیک است که بیماری هایی مانند سرخک خواهد فقط عشق," او می گوید.

بیش از 1 میلیون دلار صرف شده در همه پرسی نبرد. کمپین برای حفظ مین قانون جدید دریافت آن حمایت اولیه تا حد زیادی از پزشکان و پرستاران و سازمان بهداشت. در آخرین کمپین براده گروه got a $500,000 افزایش از شرکت های داروسازی فایزر و مرک. گروه تجارت زیست فناوری و نوآوری سازمان است که نشان دهنده زیست فناوری صنعت نیز کمک $98,000.

در همین حال کمپین برای لغو این قانون بله در 1 برای مین به تصویب رسید "رد داروسازی بزرگ" را به عنوان شعار اصلی.

که مبارزات انتخاباتی دریافت مقدار از آن حمایت اولیه از کمک های مالی فرد و کایروپراتیک ، اخیرا آلی انجمن مصرف کنندگان کمک $50,000. مینه سوتا بر اساس گروه است برای انتقاد stoking واکسن ترس و باعث شیوع سرخک در دولت سومالی جامعه سه سال پیش.

این واکنش که فوران بیش مین قانون جدید جای تعجب نیست آلیسون Buttenheim یک استاد در دانشگاه پنسیلوانیا است. او مطالعات واکسن تردید و دولت معافیت. زمانی که ایالات متحده از بین بردن تمام دسته ها از معافیت او می گوید: برخی از مردم درک که به عنوان حقوق والدین قربانی بودن برای سلامت عمومی است.

"شما مرتب کردن بر اساس از تعجب می مین گرفته اند سیاست های مختلف گام؟" Buttenheim می گوید: "شاید [با] ساخت آن معافیت سخت تر برای به دست آوردن [دولت می تواند] انجام همان هدف پوشش و بیماری حفاظت — بدون نیاز به از طریق یک لغو تلاش است."

اگر قانون جدید حفظ مین خواهد پیوستن چهار دیگر می گوید که اجازه نمی دهد هر گونه عدم معافیت پزشکی برای واکسیناسیون.

این داستان بخشی از NPR گزارش با همکاری مین عمومی رادیو و قیصر سلامت نیوز.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن