سنگاپور باز می شود ورزشگاه ناهار خوری به عنوان چین شیوع آهنگ

سنگاپور می توانید شراب و ناهار خوردن در رستوران ها کار کردن در سالن ورزش و معاشرت با بیش از پنج نفر در یک زمان

توسط MINERALNEWS در 30 خرداد 1399

سنگاپور می توانید شراب و ناهار خوردن در رستوران ها کار کردن در سالن ورزش و معاشرت با بیش از پنج نفر در یک زمان به روز جمعه زمانی که شهر-دولت حذف بسیاری از آن همه گیر مستند محدودیت.

آخرین تمدد اعصاب می آید به عنوان reopenings در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان در حال لمس کردن تازه خوشه در عفونت بالا بردن سوال در مورد چگونه زندگی می کنند با این ویروس بدون غیر ضروری باعث مرگ و میر و یا فاجعه اقتصادی است.

بازگشت به کسب و کار در سنگاپور آمد به چین اعلام کرد یک تازه شیوع در پکن تحت کنترل پس از تایید 25 موارد جدید در میان برخی از 360,000 افراد آزمایش شده است. که با فقط چهار از یک روز پیش از آن.

چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: تعداد موارد بود که انتظار می رود به زودی در شیوع محور در پکن اصلی بازار عمده فروشی. تا کنون پکن تایید کرده 183 موارد جدید طی هفته گذشته.

سنگاپور مراکز ورزشگاه ماساژ سرو پارک ها و دیگر امکانات عمومی بازگشایی درهای خود را با سخت اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

پس در ابتدا ظاهر شده اند به یک مدل برای حاوی ویروس در کشور تنها 5.8 میلیون دارای یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در آسیا با 41,473 موارد عمدتا مربوط به کارگران خارجی' خوابگاه. مقامات می گویند که این موارد کاهش یافته است, با, بدون, جدید خوشه های بزرگ و پایدار تعداد موارد دیگر با وجود نسبی اقتصادی بازگشایی دو هفته پیش.

اندکی چنگ یان, بدنسازی, مربی گفت این احساس خوبی است برای بازگشت به کار پس از دو ماه در خانه.

"قطعا تعامل بوده و فاقد چند ماه گذشته" او گفت:. "تماشای زیاد تلویزیون است. انجام یک کمی از مقاومت گروه های آموزشی است که نه به عنوان موثر به عنوان کار کردن در سالن ورزش است."

اعضای باشگاه هنوز هم باید قرار ملاقات و محدود به تنها دو ساعت در روز. اتاق بخار بسته باقی ماند و مشتریان باید با پوشیدن ماسک در بسیاری از مواقع.

تماس ورزشی و کنسرت و نمایشگاه ها, آواز خواندن, درس ها و توده های مذهبی جلسات هنوز هم ممنوع و مکانهای تفریحی مانند سینما karaokes و میله بسته باقی می ماند.

جدید 25 مورد گزارش جمعه در پکن بودند در میان 32 کشور در چین چهار نفر از آنها در چین که در حال بازگشت از خارج از کشور.

از جمله شیوع بیماری اجتناب ناپذیر وو Zunyou چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, یک کنفرانس خبری گفت.

پکن به حالت تعلیق در کلاس قرار داده و باز کردن برنامه برای همه چیز از رویدادهای ورزشی به نمایشگاه های مختلف هنری را در خود نگه دارد. مسافرت با اتوبوس به مناطق دیگر به حالت تعلیق در آمد برای جلوگیری از گسترش شیوع.

شیوع آغاز شده و در بخش دریایی این شهر Xinfadi بازار افزایش نگرانی عفونت ممکن است آمده اند از وارداتی ماهی یا غذاهای دریایی. اما یک گمرک متوجه گفت: در سراسر کشور تست به صورت coronavirus در واردات مواد غذایی بودند همه منفی است.

این بیماری همه گیر است و اپیلاسیون و پایانی در بسیاری از مکان ها با تعداد موارد افزایش در اندونزی و هند و برزیل و مکزیک اما ظاهر می شود تحت کنترل و یا موجود در تایلند و ژاپن و ویتنام و نیوزیلند.

ژاپن وزیر خارجه Toshimitsu متگی روز جمعه گفت که ژاپن و ویتنام توافق کرده اند که تا حدی بلند ممنوعیت سفر و سهولت محدودیت های گام به گام تحت این شرط که هر دو کشور دارای شیوع بیماری خود را تا حد زیادی تحت کنترل است.

ویتنام است که در میان چهار کشور که در ژاپن است بحث در مورد از سرگیری متقابل بازدیدکننده داشته است در مراحل. آن است که به دنبال ترتیبات مشابه با تایلند و استرالیا و نیوزیلند.

در عین حال هند ثبت 13,586 به تازگی موارد تایید شده در جمعه, بالا بردن مجموع آن به 380,532. هنوز مغازه ها و مراکز و کارخانه ها و مکان های عبادت شده اند مجاز به بازگشایی در حالی که مدارس و سینما در توقیف باقی می ماند.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

عفونت رسید در مناطق روستایی پس از صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر در سمت چپ شهرستانها پس از از دست دادن شغل در یک مستند اعلام کرد در اواخر ماه مارس است. از جمله اقدامات در حال حاضر محدود به در معرض خطر "مهار" مناطق.

در کره جنوبی شیوع الهام بخش دوم حدس زدن در مورد اینکه آیا مقامات بیش از حد سریع برای سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل در ماه آوریل پس از موج اول عفونت مشکلاتی روبرو شد. مقامات گزارش 49 مورد از COVID-19 روز جمعه به عنوان ویروس همچنان به گسترش در مناطق پر جمعیت پایتخت منطقه سئول که در آن نیمی از آن 51 میلیون نفر زندگی می کنند. حدود 30 تا 50 مورد جدید تایید شده است هر روز از اواخر ماه مه.

جدید کروناویروس آلوده بیش از 8.4 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 453,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی تصور می شود بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از موارد بدون علامت یا تست نشده.

در ایالات متحده آمریکا است که در اکثر موارد در حدود 2.2 میلیون متحده تحت فشار بوده اند پیش با reopenings از کامل یا جزئی اپیدمی خاموش شدن ناگهانی با وجود موج در موارد در بسیاری از مکان ها از جمله تگزاس و اوکلاهما فلوریدا و کالیفرنیا.

موارد جدید سر به فلک کشید پنج شنبه در اوکلاهما با 450, دو رکورد-تعداد تنظیمات گزارش دو روز زودتر. Tulsa County, که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه تجمع در روز شنبه در یک سالن باقی مانده دولت منجر نقطه داغ با 120 موارد جدید در مجموع 1,825.

موج جدید می آید در میان تظاهرات برای اعتراض به کشتار سیاه شهروندان و پیش از تعطیلات آخر هفته Juneteenth جشن به مناسبت پایان برده داری در آمریکا

تعداد زیادی از مردم در کمپ و چادر کشیده بودند تا اوایل برای مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تجمع در ماه. معترضان همچنین جمع آوری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او را برداشت اوکلاهما تا حدودی به دلیل "انجام داده اید تا به خوبی با COVID."

Tulsa وزارت بهداشت مدیر بروس دارت تحت فشار قرار دادند برای به تعویق انداختن این رویداد اما دولت جمهوری خواه فرماندار کوین Stitt گفت: Oklahoma آماده بود و آن رای مثبت COVID-19 آزمون کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

"این رفتن به امن" گفت: Stitt یک جمهوری خواه است. "ما باید به یاد بگیرند که چگونه به امن و چگونه به حرکت می کند."

___

Kurtenbach گزارش از بانکوک. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب