انگلستان بست پایین برای مبارزه با ویروس اما سردرگمی هنوز حاکم

لندن – سردرگمی موج از طریق بریتانیا روز سه شنبه یک روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد سه هفته توقف غیر ضروری فعالیت برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید.

خیابان ها خالی بودند اما برخی از مترو بودند ، آرایشگری بسته شد اما سایت های ساخت و ساز باز شد. طلاق پدر و مادر تعجب که آیا کودکان خود را می توانید در ادامه مشاهده کنید آنها را هر دو.

دولت دستور داده است تا اکثر فروشگاه ها به ممنوع تجمعات بیش از دو نفر که اصلا با هم زندگی می کنند و گفت: هر کس به غیر از کارگران ضروری به ترک خانه و تنها برای خرید مواد غذایی و دارو و یا ورزش.

“شما باید در خانه بماند” جانسون گفت: در حزن انگیز آدرس به ملت در روز دوشنبه.

اما حتی به عنوان انگلستان ثبت بزرگترین واحد-روز افزایش COVID-19 مرگ و میر, عکس ها نشان شلوغ قطار در برخی از لندن خطوط مترو در روز شنبه در میان سردرگمی در مورد کسی که هنوز مجاز به رفتن به محل کار.

همانطور که از شنبه, بریتانیا بود 8,077 تایید موارد COVID-19 و 422 مرگ و میر 87 مرگ و میر بیشتر از یک روز پیش از آن.

جولیا هریس لندن پرستار گفت: او صبح با قطار به کار شد.

“من نگرانی برای سلامت بیشتر در رفت و آمد از واقع بودن در بیمارستان,” او گفت:.

کالاهای ورزشی زنجیره ای مستقیم ورزشی گفت: آن مغازه ها باز خواهد ماند با این استدلال که فروش تجهیزات ورزشی بود ضروری خدمات. آن را معکوس البته پس از اعتراض از مردم و مقامات.

بسیاری از سایت های ساختمان باقی مانده باز با کارگران ساختمانی در میان آن ازدحام روی صبح زود مترو.

برق دن Dobson گفت: کارگران ساختمانی احساس “عصبانی و محافظت نشده” اما احساس آنها تا به حال به کار نگه دارید.

“هیچ یک از آنها می خواهید برای رفتن به محل کار هر کس نگران است در مورد مصرف آن خانه به خانواده خود را,” او گفت:. “اما آنها هنوز هم مجبور به پرداخت صورتحساب آنها هنوز هم باید برای پرداخت اجاره آنها هنوز هم باید برای خرید مواد غذایی است.”

مقامات ارسال پیام های مخلوط. خزانه داری بریتانیا رئیس Rishi Sunak دفاع نگه داشتن سایت های ساخت و ساز باز اصرار آن می تواند انجام شود با خیال راحت. اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفته سایت های ساخت و ساز باید دید مگر اینکه کار ساختمان بود “ضروری است.”

برخی از بسته به صورت داوطلبانه. ساخت و ساز متوقف شد و در لندن بزرگ Crossrail قطار پروژه و سازنده خانه تیلور Wimpey متوقف شد کار بر روی تمام سایت های خود.

شهردار لندن صادق خان التماس کارفرمایان: “لطفا برای حمایت از کارکنان خود را برای کار از خانه مگر اینکه مطلقا لازم است. نادیده گرفتن این قوانین بیشتر به معنی زندگی از دست داده است.”

بسیاری از خانواده ها نیز به اشتباه توسط قوانین جدید.

پس از جانسون گفت: مردم نباید معاشرت در خارج از خانواده خود واحد پدر و مادر جدا شده پرسید که آیا کودکان خود را هنوز هم می تواند سفر بین خانه های خود. وزیر کابینه مایکل گوو در ابتدا گفت: کودکان نباید حرکت بین خانواده ها قبل از روشن که این اجازه داده شد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

محدودیت ترین شدیدی تا کنون اعمال شده توسط دولت بریتانیا در زمان صلح. اما آنها نمی رفتن تا آنجا که مستندات در ایتالیا و فرانسه که در آن مردم نیاز به یک سند اجازه حرکات خود را.

دولت گفت: پلیس می توانست قدرت برای شکستن تجمعات غیر قانونی و جریمه افرادی که دست انداختن قوانین است. اما برخی ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا این مستند می تواند اجرا شود.

بریتانیا از دست داده و هزاران نفر از افسران پلیس در طول یک دهه کاهش مخارج عمومی توسط محافظه کار به رهبری دولت است. جانسون وعده داده است به استخدام 20,000 بیشتر افسران پلیس اما این تلاش ها هنوز در مراحل اولیه است. بر خلاف برخی دیگر از کشورهای اروپایی انگلیسی ها نمی حمل کارت شناسایی یکی دیگر از عوامل پیچیده اجرای تلاش.

“هیچ راهی وجود دارد واقعا که پلیس می تواند در اجرای این کار با استفاده از قدرت است. این رو به این دلیل باشد که مردم شدیدا از آن حمایت” پیتر فهی سابق رئیس پاسبان از Greater Manchester پلیس به بی بی سی گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیمارستان ها در ایتالیا و اسپانیا غرق شده اند بدحال.

مراقبت های ویژه بخش در لندن سخت ترین-آمار شهرستان در حال هولناک با COVID-19 بيمار. جانسون هشدار داد که خدمات بهداشت ملی می تواند غرق در هفته مگر اینکه مردم در زمان این مستند به طور جدی.

منتقدان می گویند مقامات انگلیسی باید عمل بیش از حد به آرامی برای جلوگیری از ایتالیا در مقیاس بحران است. مدارس بسته شد کمتر از یک هفته پیش و بارها و رستوران ها تنها توقیف در روز جمعه.

Andrea Collins ارشد بالینی مدرس تنفسی پزشکی در لیورپول دانشکده طب گرمسیری گفت: محدودیت های جدید مورد استقبال قرار می گرفتند اما نمی تواند به اندازه کافی دور.

“من فکر می کنم ما نیاز به مجوز در سراسر مناطق تحت کنترل برای رفتن به محل کار,” او گفت:. “خانه کار سخت است برای بسیاری از, اما ممکن است ما فقط نیاز به انطباق با یک راه جدید است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Danica Kirka و پان Pylas کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر