ایالات متحده در روز جمعه پیشی گرفته بیش از 100,000 تایید COVID-19 موارد دو برابر شدن تعداد شناخته شده عفونت شمارش فقط سه روز پیش.

داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی جهانی گسترش این بیماری نشان می دهد 101,657 مردم تشخیص داده شده در ایالات متحده از شب جمعه است. بیش از 1,560 نفر کشته شده اند.

مشکل نقطه عطف می آید یک روز پس از ایالات متحده, عفونت, عوارض گل رز بالاتر از ایتالیا و چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

همچنین در میان هشدارهای از مقامات بهداشت است که این بیماری همه گیر را ادامه خواهد داد به سرعت در هفته های آینده.

در طول Coronavirus نیروی کار جلسه روز جمعه معاون رئیس جمهور پنس گفت: بیش از 685,000 آزمون برای این ویروس تا به حال انجام شده به عنوان قبل از آن در روز است.

او همچنین خطاب به گریه برای بیشتر تست کیت هواکش و شخصی دنده محافظ از مراقبت های بهداشتی کارگران و رهبران دولت گفت: وجود خواهد داشت یک پل هوایی از منابع از سراسر جهان است.

FEMA مدیر پیت Gaynor نیز خواهد بود صحبت کردن به همه دولت اضطراری به مدیران توصیه آنها را به یک طرح برای استفاده از گارد ملی برای حرکت تجهیزات از انبار به بیمارستان.

بسیار مسری تنفسی بیماری به نظر می رسد به طور متمرکز در یک تعداد انگشت شماری از به اصطلاح نقاط داغ با نزدیک به نیم بیش از 44,600 — در ایالت نیویورک است. کالیفرنیا دوم بیشترین تعداد موارد با 4000 و واشنگتن بیش از 3200.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im