ایالات متحده راه اندازی ‘دفاعی اعتصاب’ در افغانستان به عنوان شکننده صلح افغانستان مقابله Teeters

بزرگنمایی این تصویر

شبه نظامیان مرتبط با طالبان افغانستان جمع آوری دوشنبه برای یک مراسم در ولایت جشن توافق گروه امضا شده با آمریکا بیش از آخر هفته. نورالله Shirzada/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نورالله Shirzada/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 5:50 p. m. ET

تنها چند روز پس از ایالات متحده و طالبان اعلام کرد که از نظر یک معامله مشترک به عنوان یک پایه و اساس صلح افغانستان یک بار دیگر درگیر در خشونت مرگبار.

روز چهارشنبه در ایالات متحده انجام اولین حمله هوایی بر مواضع گروه های شبه نظامی پس از اعلام توافق است. یک سخنگوی نظامی ایالات متحده گفت: “دفاعی اعتصاب” در ولایت هلمند بود که با هدف اخلال طالبان “که به طور فعال به حمله به یک [امنیتی] پاسگاه.”

“رهبری طالبان وعده داده شده [بین المللی] جامعه آنها را کاهش خشونت و افزایش حملات” سرهنگ سانی لگت از نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت: در یک سری از توییت ذکر است که روز شنبه به تنهایی دیدم و نظامی راه اندازی 43 حمله به پست های بازرسی در سراسر ولایت هلمند.

“ما از طالبان برای متوقف کردن نیازی حملات و رعایت تعهدات خود. به ما نشان داده ما دفاع از همکاران ما زمانی که مورد نیاز است.”

در طول 24 ساعت یک موج از حملات طالبان را ترک کرده غیرنظامیان و نیروهای امنیتی مرده در بیش از ده استان کشور, به گفته یک سخنگوی وزارت امور داخله. رسانه های محلی گزارش می دهند که حداقل 16 سرباز افغان کشته شدند, حمله انتحاری در ولایت کندز.

“بله, وجود دارد تعداد قابل توجهی از حملات کوچک حملات” رئیس ستاد مشترک ژنرال علامت Milley گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا در روز چهارشنبه.

“اما طالبان را امضا کرده اند تا به یک سری کامل از شرایط” او گفت:. “وجود دارد هیچ حمله 34 مراکز استان وجود ندارد حملات در کابل وجود ندارد انتحاری وجود دارد هیچ وسیله نقلیه منتقله از راه خودکشی بدون حملات علیه نیروهای آمریکایی بدون حملات علیه نیروهای ائتلاف [نیروهای] — تاپیک کل لیست خشکشویی از این چیزهایی است که اتفاق می افتد.”

در همان مجلس سنا نظارت شنیدن وزیر دفاع علامت Esper گفت: نتایج حاصل از توافقنامه صلح تا کنون مخلوط شده اند.

“طالبان تجلیل قطعه خود را [توافقنامه] در شرایط نه حمله آمریکا و نیروهای ائتلاف اما نه در شرایط تداوم کاهش خشونت” Esper گفت پانل. “نگه داشتن آن گروه از مردم در هیئت مدیره یک چالش است — آنها رو دامنه خود را از تندروها و نرم آستر و به طوری که آنها در حال جنگیدن با هم ، “

با داخل افغانستان مذاکرات با توجه به شروع روز سه شنبه تحت شرایط توافقنامه Esper گفت: ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد سفر به افغانستان به تلاش برای گرد هم آوردن همه طرف های درگیر.

Esper گفت: آمریکا حملات هوایی از نیروهای امنیتی افغان مجاز تحت توافقنامه صلح. “این تعهد من به افغان ها زمانی که من [در افغانستان] در روز شنبه که ما ادامه خواهد داد برای دفاع از افغان ها و حمایت از آنها.”

در میان طالبان توهین آمیز رئیس جمهور تهمت صحبت در تلفن سهشنبه با گروه مذاکره کننده ارشد ملا عبدل غنی برادر, تاریخ ساخت با آنچه که تصور می شود اولین تماس مستقیم بین رئیس جمهور و بالا طالبان رسمی از ایالات متحده در حمله به افغانستان نزدیک به دو دهه پیش است.

“ما تا به حال یک مکالمه خوب است. ما توافق وجود دارد بدون خشونت است. ما نمی خواهیم خشونت” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران گفت: روز شنبه پس از طالبان به اطلاع عموم تماس بگیرید. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. آنها در حال برخورد با افغانستان اما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.”

کاخ سفید نه به صورت رسمی منتشر شد یک بازخوانی اما طالبان در خود خلاصه ای از 35 دقیقه مکالمه, می گویند رئیس جمهور تقدیر اند.

“شما دشوار مردم و یک کشور بزرگ و من درک می کنم که شما در حال مبارزه برای میهن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طالبان رسمی با توجه به گروه بازخوانی. “ما شده اند وجود دارد برای 19 سال است که در یک زمان بسیار طولانی و خروج نیروهای خارجی از افغانستان در حال حاضر به نفع همه است.”

بیش از 2400 آمریکایی کشته شده در افغانستان پس از آمریکا و حمله این کشور به قصد سرنگونی طالبان — که تا به حال پناه اسامه بن لادن رهبر القاعده و epolicy از سپتامبر. 11 سال 2001 حملات. هزینه های مالی از جنگ تخمین زده شده است در $1 تریلیون.

در حال حاضر برگ برنده دولت به دنبال خروج از طولانی ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده است. این قرارداد روز شنبه اعلام کرد می گذارد و زمینه را برای خروج تمام سربازان آمریکایی و حمایت از پرسنل در مدت 14 ماه آغاز و در سال 135-بعد پنجره برای کاهش نیروهای نظامی در سطح افغانستان به 8,600.

مقامات ایالات متحده هر چند اصرار داشت که خروج مشروط بر طالبان تعهد به معنای قطع کامل روابط با — و جلوگیری از عملیات — و دیگر عرصه ها مانند القاعده و دولت اسلامی است. و لگت ایالات متحده نیروهای سخنگوی گفت که نیروهای امریکایی باید مسئولیت دفاع از شرکای خود در افغانستان ،

مبارزان طالبان “به نظر می رسد قصد هدر دادن این [فرصت] و نادیده گرفتن اراده مردم برای صلح” لگت اضافه شده است.

دیگر نشانه ای از مشکل برای معامله ظاهر شده اند در پایتخت کابل که در آن رئیس جمهور اشرف غنی در اوایل این هفته را رد کرده و زمانی دیگر عنصر کلیدی توافق: یک زندانی مبادله که شامل آزادی تا 5000 مبارزان طالبان در ازای به 1000 نیروهای امنیتی افغان.

“می توان آن را بخشی از مذاکرات آقای غنی در یک نشست خبری گفت یکشنبه “اما آن را نمی توان یک پیش شرط.”

ناظران بین المللی از جمله سازمان ملل متحد خواسته است که طالبان را به توقف حملات خود را و از سر “کاهش خشونت” معامله که منقضی در اواخر ماه گذشته.

بخشی از آتش بس, با توجه به U. N. کمک ماموریت در افغانستان لازم است برای حفظ “محیط زیست منجر به شروع از داخل افغانستان مذاکرات که باید منجر به یک آتش بس دائمی و پایدار سیاسی حل و فصل است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de