آمریکا اتهامات مشکوک در ال پاسو خارج تیراندازی با جرایم ناشی از نفرت

بزرگنمایی این تصویر El Paso, Walmart تیراندازی مشکوک پاتریک Crusius نشان داده شده در اینجا در پایتخت

توسط MINERALNEWS در 18 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

El Paso, Walmart تیراندازی مشکوک پاتریک Crusius نشان داده شده در اینجا در پایتخت خود قتل تفهیم اتهام در, El Paso, تگزاس است که متهم به قتل 22 نفر. Briana سانچز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Briana سانچز/AP

دادستان فدرال را متهم پاتریک چوب Crusius با نفرت جرائم مربوط به کشته شدن 22 نفر در خارج, در, El Paso, تگزاس, در ماه اوت گذشته. Crusius گفته پلیس گفت که او تا به حال رانده شده به فروشگاه به قصد کشتن "مکزیکی."

یک هیئت منصفه فدرال بازگشت 90-تعداد کیفرخواست که همچنین شامل اسلحه گرم اتهامات در ارتباط با تیراندازی که وزارت دادگستری است و به عنوان یک عمل از تروریسم داخلی.

"حمله عمیقا زخم خورده این جامعه" آمریکا وکیل جان باش گفت: در یک کنفرانس خبری در ال پاسو در روز پنج شنبه. آوردن جرم و جنایت نفرت اتهامات او گفت: "vindicates فدرال بهره" در توقف جنایات است که هدف قرار دادن افراد بر اساس شرایط واقعی یا درک منشاء ملی.

در اوت. 3 21 ساله سفید مشکوک گفته شد با استفاده از یک AK-47 در Cielo ویستا خارج شده و در یک حمله که همچنین زخمی شدن 22 نفر.

Crusius قبلا تحت تعقیب در یک سرمایه اتهام قتل در سطح دولت است. Crusius التماس کرد گناه نیست به قتل در دادگاه ظاهر اکتبر گذشته با وجود پلیس اسناد و مدارک است که دولت او با اعتراف به جرم و جنایت.

باش گفت: این قانون فراهم می کند برای مجازات مرگ برای برخی از این اتهامات و دادستان کل ویلیام بر خواهد تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا دولت به دنبال حکم مرگ یا زندگی در زندان اگر Crusius است محکوم کرد.

حکم بازداشت استشهاد گفت که در بعد از تیراندازی Crusius اظهار داشت: "من تیرانداز" را به عنوان او تسلیم به اجرای قانون است. استشهاد اضافه شده که Crusius بعد گفته مقامات که او سوار بیش از 600 مایل از دالاس و حومه آلن تگزاس به خارج در نزدیکی مرز ایالات متحده با مکزیک.

"فروشگاه یک مقصد محبوب در میان توریست های مکزیکی است که صلیب به آمریکا از همسایه شهر خوارز" به عنوان NPR ونسا Romo گزارش کرده است.

مدت کوتاهی قبل از این تیراندازی آغاز شده Crusius اعتقاد بر این است که نوشته شده "نژادپرستانه و ضد مهاجر درد دل به یک سایت محبوب در سفید برتری محافل" Romo گزارش شده است. "در آن نویسنده ranted در برابر نژادهای مختلف, مخلوط کردن و اسپانیایی تهاجم تگزاس است.' "

"آنها محرکین و نه من" آنلاین بیهوده گویی اظهار داشت: به عنوان KERA گزارش شده است. "من به سادگی دفاع از کشور من از فرهنگی و قومی جایگزینی در آورده با یک تهاجم."

یک وکیل برای Crusius دیوید لین تایید به NPR که او آگاه بود مشتری خود چهره فدرال اتهامات عنوان شده علیه. او نه اضافی ارائه دهید.

KERA مالوری Falk و NPR لایحه Chappell کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب