در انگلستان مدارس شروع بازگشایی با وجود Coronavirus نگرانی

بزرگنمایی این تصویر تقریبا دو هفته قبل از بازگشایی معلم جین کوپر با استفاده از دو متر طول خط کش و لو

توسط MINERALNEWS در 13 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تقریبا دو هفته قبل از بازگشایی معلم جین کوپر با استفاده از دو متر طول خط کش و لوله برای بررسی صندلی فاصله در کلاس های درس خود را در Lostock سالن مدرسه ابتدایی در پینتن در نزدیکی منچستر, انگلستان. جان فوق العاده/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان فوق العاده/AP

کلاس مدارس در انگلستان آغاز شد یک صحنه بازگشایی دوشنبه, استقبال از بازگشت موج اول از دانش آموزان پس از بسته شدن در اواخر ماه مارس به همه اما کودکان آسیب پذیر و کودکان ضروری کارگران است.

بازگشایی می آید که دولت شروع به سهولت و محدودیت های دیگر در حال حاضر اجازه می دهد گروه های شش نفر از خانواده ها به تشکیل جلسه در فضای باز خصوصی تنظیمات مانند باغ با مناسب اجتماعی فاصله. نرخ روزانه coronavirus موارد در انگلستان است که در یک روند رو به پایین اما این کشور همچنان ادامه دارد به گزارش حدود 4000 موارد جدید در هر روز با توجه به نیویورک تایمز ردیاب.

در حال حاضر به عنوان مدارس ابتدایی دعوت از بازگشت بیش از 2 میلیون کودک در سراسر سه نمرات کارشناسان می گویند آنها انتظار دارند حدود نیمی از پدر و مادر به ادامه نگهداری کودکان در خانه, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده شنبه توسط بنیاد ملی برای آموزش و پژوهش است.

جف بارتون از انجمن مدرسه و کالج رهبران تخمین می زند که حضور خواهد طیف وسیعی از 40 درصد به 70 درصد در مدارس بازگشایی در این هفته. برخی از مدارس مجاز به بازگشایی جمعه را انتخاب کرده اند به بسته باقی می ماند به دلیل نگرانی های ایمنی.

"تصور اولیه ما این است که تصویر در باز گسترده تر از مدارس ابتدایی بسیار مخلوط شده با توجه به طیف وسیعی از عوامل مانند روش های مختلف توسط مقامات محلی محدودیت در فضای موجود در مدارس به جای واجد شرایط دانش آموزان در حالی که اجرای پروتکل های ایمنی و در دسترس بودن کارکنان" بارتون گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که بیش از 60 درصد از رهبران مدرسه احساس می کنید آماده برای برخی از جنبه های بازگشایی از جمله مدیریت دانشجويان جنبش و سازماندهی مجدد فضاهای اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

انگلستان معلمان اتحادیه NASUWT همواره در انتقاد از نخست وزیر بوریس جانسون تصمیم به حرکت به جلو با بازگشایی مدارس در ماه ژوئن با وجود خطرات احتمالی.

"نخست وزیر این نمایشگر از عزم راسخ برای مطبوعات پیش با گسترده تر بازگشایی مدارس از 1 ژوئن به طور جدی در تقابل با شواهد علمی منتشر شده به تاریخ و عمیق نگرانی های ابراز شده توسط مدارس و معلمان و پدر و مادر" NASUWT دبیر کلی دکتر پاتریک روچ گفت: در ماه گذشته.

هنوز هم در مصاحبه با Express & Star, دوشنبه, وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون داشت که بازگشایی مدارس امن است و در حال حاضر لازم است برای دانش آموزان است.

"همه مدارس نیاز به شروع به باز کردن" او گفت:. "این است که در جهت منافع کودکان را در یادگیری و رفاه است."

اضافی اولیه و ثانویه مدارس میله میله به سر کلاس اواخر این ماه با توجه به وزارت آموزش و پرورش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن