ترکمنستان ممنوع اعلام کرده است استفاده از کلمه ‘Coronavirus’

بزرگنمایی این تصویر

ترکمنستان رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhamedov دیده می شود در اینجا در عشق آباد در اکتبر 2019 قبل از ارائه راه حل برای مبارزه با این ویروس از یک کتاب گیاهان دارویی است که او نوشته. الکسی Druzhinin/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکسی Druzhinin/AP

آسیای مرکزی کشور ترکمنستان ادعای آن را ندارد coronavirus موارد است. اما اگر شما اتفاق می افتد به مطلق کلمه “کوروناویروس” در حالی که انتظار برای اتوبوس در سفید سنگ فرش مرمر سرمایه عشق آباد وجود دارد یک فرصت خوب شما دستگیر می شود.

دلیلش این است که دولت ترکمنستان اجرا از سال 2006 توسط زرق و برق دار دندانپزشک-رپر قدرتمند قربانقلی Berdymukhamedov کرده و گزارش ممنوع کلمه با توجه به پاریس بر اساس گزارشگران بدون مرز (RSF).

با استناد به گزارش از تواریخ ترکمنستان که RSF توصیف به عنوان نادر مستقل خروجی رسانه ها در این بدنام مخفی و محدود کشور آزادی مطبوعات سازمان می گوید Berdymukhamedov دولت ممنوع است تحت کنترل دولت رسانه ها از نوشتن و یا گفتن کلمه و دستور حذف آن از سلامت بروشور توزیع شده در بیمارستان ها و مدارس و محل های کار است.

رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی خبرنگاران در عشق آباد گزارش که لباس شخصی افسران پلیس نیز از دستگیری افرادی که با پوشیدن ماسک های صورت و یا بحث در مورد این بیماری همه گیر ،

“این محرومیت از اطلاعات نه تنها به خطر می اندازد ترکمن شهروندان بیشتر در معرض خطر, اما همچنین تقویت استبداد اعمال شده توسط رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhamedov,” جین Cavelier رئیس گزارشگران بدون مرز اروپای شرقی و آسیای مرکزی میز در بیانیه ای گفت. “ما مصرانه از جامعه بین المللی واکنش نشان می دهند و او را به وظیفه خود سیستماتیک نقض حقوق بشر است.”

ترکمنستان همسایه به جنوب ایران یکی از کشورهای بدترین ضربه coronavirus. دیگر کشورهای همسایه در آسیای مرکزی صدها نفر از موارد تایید شده.

ترکمنستان در رتبه آخر در RSF جهان در فهرست آزادی مطبوعات. از آن جایی که صحبت از مجازات است و در آن دولت غالبا تعطیل کشور بدون هیچ دلیلی می گوید: الکساندر A. کولی مدیر Harriman موسسه در دانشگاه کلمبیا و متخصص در آسیای مرکزی سیاست است.

“ممنوعیت واژه” کوروناویروس “ممکن است به نظر می رسد برای ما زشت و ناپسند و” کولی می گوید. “اما در واقع زمانی که دولت کنترل همه رسانه ها و همه گره های دیجیتال آینده در داخل و خارج آن است که ظالمانه است. احساس من این است که آنها را امتحان کنید و نگه داشتن [گیر] تحت کاری ادامه داده اند به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند.”

کولی می گوید: دولت به احتمال زیاد پیش بینی یک پست-همه گیر فروپاشی اقتصادی در یک کشور به شدت متکی به فروش گاز به چین است.

“که احتمالا موجب دولت به این نوع جدید از بیشتر denialist نوع استقرار” او می گوید.

Berdymukhamedov نمی خواهند به نگاه ضعیف او می گوید چرا که او “به تصویر می کشد خود را بسیار به عنوان یک سوپرمن از تمام معاملات در اتهام یکی به احترام و به گوش.”

قبل از ممنوعیت صحبت از بیماری همه گیر Berdymukhamedov برخاستیم و ارائه راه حل برای مبارزه با ویروس از یک کتاب او نوشته گیاهان دارویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im