افسر پلیس به ضرب گلوله در لاس وگاس اعتراض فلج

لاس وگاس - یک افسر پلیس است که به ضرب گلوله در سر در لاس وگاس در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس فلج از

توسط MINERALNEWS در 26 خرداد 1399

لاس وگاس - یک افسر پلیس است که به ضرب گلوله در سر در لاس وگاس در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس فلج از گردن به پایین بر روی یک دستگاه تهویه و قادر به صحبت می کنند خانواده اش گفت: در بیانیه منتشر شده توسط پلیس.

افسر Shay Mikalonis, 29 کشته شد ژوئن 1 در اعتراض به مرگ فلوید در دست پلیس است. خانواده بیانیه منتشر شده در توییتر توسط لاس وگاس شهری اداره پلیس روز شنبه گفت که او انتظار می رود به ماندن در یک. او شده است به طور آزمایشی پذیرفته شده در ستون فقرات مرکز توانبخشی.

خانواده تشکر کرد و پزشکان و پرستاران و کارکنان در مرکز پزشکی دانشگاه در لاس وگاس برای مراقبت از خود و جامعه برای حمایت و جمع آوری کمک مالی.

"دوباره خانواده ما هرگز نمی تواند ابراز قدردانی ما را برای همه برای حمایت از زن" به unsigned خانواده بیانیه ای گفت:. "ما همیشه لاس وگاس قوی و افتخار جامعه ما"

دادستان متهم 20 ساله به عمد تیراندازی Mikalonis در طول اعتراض یکی از صدها نفر برگزار می شود در سراسر کشور. یک قاضی که بررسی شواهد و مدارک در ژوئن 5 جلسه دادگاه گفت که پلیس تصویری را نشان می دهد ادگار سمنیگو "راه رفتن با گرفتن اسلحه و شلیک ... در افسران."

او به اتهام اقدام به قتل باتری و سلاح گرم اتهامات و حال برگزار شد در ازای 1 میلیون دلار است. منصوب مدافع اسکات قهوه و گفت: پس از شنیدن این سمنیگو اعتراف گناه نیست. سمنیگو نیز برگزار شد و بدون قرار وثیقه در اتهامات که او نقض شرایط آزادی جداگانه تخطی از قانون رانندگی تحت تاثیر و غیر قانونی به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر.

تظاهرات فلوید قتل و دیگر سوء رفتار پلیس ادامه داد: در سراسر کشور در روز شنبه شب از جمله یکی در لاس وگاس.

لاس وگاس را نقد کنید مجله گزارش داد که افسران دستور به پراکنده در اعتراض مربوط به حدود 150 نفر و با استفاده از اسپری فلفل قبل از دستگیری. اداره پلیس شهری کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در دستگیری شنبه شب.

لاس وگاس ملی وکلا صنفی گفت: در یک صدای جیر جیر که شش نفر از آن حقوقی ناظران بازداشت شدند اما بعد از آن منتشر شد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب