مغلوب ساختن پیشی جستن عدم استفاده از زمان جنگ قدرت به طور مستقیم کمیاب لوازم پزشکی برگ متحده مبارزه با آن را

واشنگتن—هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد اضطراری جنگ قدرت در هفته گذشته برای مبارزه با کروناویروس شیوع بسیاری امیدوار بودند که دولت فدرال را به اتهام در پرداختن به این کشور را وخیم کمبود هواکش محافظ ماسک و دیگر دنده های انتقادی برای بیماران و کادر پزشکی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است استفاده واقعی از قدرت اعطا شده در جنگ کره-عصر قانون شناخته شده به عنوان دفاع تولید عمل می کنند حتی اگر دولت فرمانداران و کارشناسان بهداشت و قانونگذاران حزب خود را به دادگاه تجدید نظر به دولت برای استخدام است که قدرت به صورت فله تا تولید تجهیزات پزشکی و لوازم و فقط به عنوان انتقادی به اطمینان حاصل شود که آنها در حال توزیع به مناطق ضروری ترین نیاز است.

تهمت بی میلی نگاهی به قاطعانه تر نقش به جای متحده مجبور به دفع کردن برای خود و پیشنهاد در برابر یک دیگر — ایجاد سردرگمی و رقابت است. و آن را در زمان بستن دست خود مقامات دولت تعیین شده منجر به کاخ سفید در واکنش به این بیماری همه گیر.

رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیتر Gaynor روز سه شنبه گفت او با استفاده از DPA را تخصیص ارائه به تهیه حدود 60000 coronavirus کیت های آزمایش و کنترل توزیع شده است. او گفت: این نخستین بار بود که چنین اقدامی تا به حال صورت گرفته در مبارزه با کروناویروس.

اما در روز بعد تهمت به نظر می رسید به رد استفاده واقعی از قانون است. و سه شنبه شب FEMA دبیر مطبوعاتی لیز Litzow بیانیه ای گفت: “در آخرین لحظه ما قادر به تهیه کیت های آزمایش از بازار خصوصی بدون فراخوانی DPA.”

در میان مفاد آن عمل اجازه دولت به اطمینان حاصل شود که سفارشات خود را به صورت انتقادی مواد دریافت اولویت اول از تولید کنندگان. در حالی که DPA نمی توانمند سازی دولت را به مالکیت شرکت ها در آن استفاده شده بود در طول جنگ کره برای تنظیم تولید و قیمت برخی از مواد حیاتی تولید شده توسط شرکت های خصوصی. طرفداران این قانون می خواهید تهمت به استفاده از آن در حال حاضر به طور مستقیم کارخانه به سطح شیب دار بالا تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی و جلوگیری از قیمت درآوردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته به رسمی اطلاع رسانی است که او آماده شد برای استفاده از این قانون تعیین هواکش و تجهیزات حفاظت فردی به عنوان لازم است اما او پس از اصرار دولت او است نیاز به استفاده از وزن کامل از قانون گفت که او نمی خواست به ملی آمریکا کسب و کار.

“شرکت های خصوصی در حال غذای ما تماس بگیرید برای تولید تجهیزات پزشکی و لوازم چرا که آنها می دانند که ما دریغ نکنید به استناد DPA به منظور آنها را به انجام آنچه آنها باید انجام دهید.,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در coronavirus جلسه روز سه شنبه.

“این اهرم نامیده می شود. شما لازم نیست که به استفاده از آن. … اما خطر آن وجود دارد اهرم بزرگ و شرکت های در حال انجام به عنوان ما بخواهید. … آنها در آینده و از طریق آنها در حال تماس با ما.”

وضعیت 60,000 کیت تست — کسری از آنچه مورد نیاز است — مشخص نیست. خود ارضایی, شیر نیست شناسایی شرکت یا شرکت هایی که از آن FEMA شد خرید کیت. اما او با سی ان ان گفت در اوایل سه شنبه — قبل از اینکه در مورد چهره ها — که FEMA خواهد بود با استفاده از قانون “برای اولین بار امروز … برای گرفتن دست خود را در” کسانی که کیت به اختصاص آنها را به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

تعداد فزاینده ای از قانونگذاران از هر دو طرف تحت فشار بوده اند تهمت به استفاده از این قانون گسترده اقتدار با توجه به کمبود هواکش پزشکی, ماسک, لباس و دیگر دنده محافظ در مناطقی که نیاز است ،

“من نمی خواهم برای دیدن پزشکان نیاز به ایجاد یک انتخاب که می شود به زندگی می کنند و کسانی که می میرند چرا که آنها لازم نیست که این تجهیزات برای صرفه جویی در زندگی خود گفت:” از سوی دیگر ، تد کروز سناتور تگزاس در پادکست خود را.

“اگر ما از خواب بیدار دو هفته از هم اکنون و به جای 11,000 موارد ما 200,000 موارد و یا یک میلیون موارد, آن ممکن است خیلی دیر شده و سپس” کروز گفت.

سناتور. مایکل بنت D-Colo., گفت که او خوشحال بود که مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد قانون هفته گذشته اما نا امید آن نشده است به اثر قرار داده است.

“به جای استفاده از آنها او را equivocating او گفت:” روز شنبه با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان که شرکت ها به طور داوطلبانه افزایش تولید. “ما نمی باید 18 ماه. آن را به معنای واقعی کلمه مرگ و زندگی است.”

برخی از نمایندگان مجلس تبدیل شده اند بسیار نا امید که آنها به معرفی یک لایحه خواستار عمل استفاده در امید تسریع تولید تجهیزات پزشکی. این لایحه نیاز به خرید و سفارش از 300 میلیون پزشکی N95 ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی و ملی پاسخ مرکز هماهنگی انجام یک ارزیابی ملی در زمان عرضه های پزشکی نیاز و پر کردن گم شده و شکاف.

“کمبود تجهیزات پزشکی مانند ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی در بیمارستان در کالیفرنیا و در سراسر کشور غیر قابل قبول است. آن زمان گذشته رئیس جمهور را تضمین می کند مراقبت های بهداشتی کارگران باید از این منابع و منابع آنها نیاز به حفاظت از خود و مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا که با تمی بالدوین, D-Wis., معرفی این لایحه است.

دولت استراتژی استناد نیست اما با استفاده از زمان جنگ قدرت به نظر می رسد در قسمت طراحی شده برای دیدار با آن سیاسی نیاز دارد. در روز سه شنبه جلسه توجیهی برای مثال معاون رئیس جمهور پنس نیست به طور مستقیم در تضاد با Gaynor نظرات اما گفت که “در این نقطه هیچ کس گفت نه” به فدرال درخواست یا دستور.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی استقرار راستا با بسیاری از محافظه کاران و آمریکا اتاق بازرگانی و قدرتمند ترین صدای شرکت های بزرگ امریکا که رد نیاز برای چنین مداخله دولت.

شرکت های خصوصی را به شدت در خود را برای افزایش تولید و جایی که آنها می توانید برای تغییر و عملیات برای ایجاد محصولات که مورد نیاز اتاق گفت.

این ایده که “دولت خواهد انجام یک کار بهتر در ساخت تمامی این مسائل و توزیع آن … سخت است ادعا می کنند برای دفاع از داده های دولت پیگیری ثبت” گفت: Neil Bradley, رئیس سیاست افسر در اتاق.

“مردمی که در واقع می دانید که چگونه برای ساخت همه چیز در حال بالا بردن دست خود را و گفت:” ما می توانیم آن را انجام دهد.’ که اتفاق می افتد در حال حاضر. شرکت های در حال انجام این کار است.”

اما تغییر از حالت عادی عملیات به دیدار ناگهانی و اضطراری نیاز به کسب و کار به صرف پول در تجهیزات جدید و نیازهای دیگر.

در گذشته شرکت ها شده اند و تمایلی به چنین سرمایه گذاری های جدید به سرعت و خود به خود زمانی که آنها نمی تواند مطمئن شوید که آنها می تواند به بازیابی هزینه های آن. DPA مجوز دولت برای دادن وام های تضمین و یا نصب تجهیزات برای حفاظت از شرکت های مالی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آن را نیز اجازه می دهد تا دولت برای کنترل فروش و توزیع محصولات جدید به مجموعه ای از اولویت و اطمینان است که تامین رفتن به جایی که نیاز است بزرگترین.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برجسته تعدادی از شرکت ها که آمده اند رو به جلو خود را. پنس گفت اپل بود اهدا 9 میلیون N95 ماسک محافظ برای متخصصان مراقبت های بهداشتی.

دیگران مانند جنرال موتورز و فورد با استفاده از قابلیت های تولید برای کمک به افزایش تولید تجهیزات پزشکی مانند پنکه, ماسک صورت و سپر و اگر چه آن را به دو تا سه ماه برای برخی از محصولات خود را به رول از کارخانه.

“من فکر می کنم آنها در پاسخ به نیازهای بازار. آن را در منافع مالی برای انجام این کار گفت:” جاشوا اگویلار دو لا فرانترا یک مورنینگ تحلیلگر با اشاره به 3M طرح به دو برابر تولید N95 ماسک در سال آینده.

اما بسیاری از مقامات دولتی پزشکی کارشناسان و اقتصاددانان شک و تردید شده است که با تکیه بر داوطلبان و نیروهای بازار خواهد اطمینان دهم که تولید تجهیزات تولید شد به سرعت به اندازه کافی و یا در حجم کافی برای پاسخگویی به نیاز. فرمانداران خواسته اند که دولت برای کنترل توزیع حیاتی تجهیزات پزشکی و جلوگیری از جنگ مناقصه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو رشد کرده است به طور فزاینده ای عصبانی به عنوان COVID-19 موارد باید بیش از 26,000 در دولت خود را در حدود نیمی از عفونت های ثبت شده در ایالات متحده است. روز سه شنبه او به شدت انتقاد کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عدم استفاده از DPA گفت: قانون ساخته شده بود دقیقا برای یک زمان مثل حالا.

“هنگامی که ما رفت و به جنگ ما نیست بگو هر شرکت وجود دارد و می خواهید برای ساخت یک ناو? … شاید یک زن و شوهر از بچه ها شما می توانید با هم و ساخت یک کشتی جنگی … شاید شما فکر می کنید؟'” او گفت: چکیدن با طعنه. “که چگونه شما آن را انجام داد. رئیس جمهور گفت: این یک جنگ است. این یک جنگ است. پس عمل آن را مانند یک جنگ است.”

کومو گفت که نیویورک دریافت کرده است تنها 400 هواکش از دولت فدرال است. “FEMA می گوید:” ما در حال ارسال 400 هواکش.’ واقعا ؟ آنچه من می خواهم به انجام این کار با 400 هواکش زمانی که من نیاز 30,000?”

جیمی E. Baker سابق حقوقی, مشاور شورای امنیت ملی و استاد دانشگاه گفت: “اگر فاصله بین داوطلبانه تولید و چه چیزی مورد نیاز است و یا پیش بینی می شود نیاز DPA است مکانیسم برای بستن این فاصله را.”

قبل از ناگهانی برگشت توسط FEMA رئیس آن Gaynor خبر داد و گفت: این سازمان برنامه ریزی برای استفاده از زمان جنگ به قدرت و همچنین در تولید 500 میلیون ماسک صورت قرار دادن DPA مقررات مربوط به عقد قرارداد با شرکت های ارائه ماسک.

یکی از شرکت هایی است که در انتظار امضای قرارداد با FEMA است لس آنجلس پوشاک جنوبی-مرکزی, لباس, ساز است که بخشی از یک کنسرسیوم از جمله HanesBrands و Parkdale میلز. شرکت teaming تا برای تولید ماسک هر چند نه پزشکی نوع مورد نیاز برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

کبوتره Charney, Los Angeles, پوشاک, بنیانگذار, گفت که او تا به یک توافق اولیه با FEMA برای تولید یک عنوان-هنوز نامشخص مقدار قابل شستشو ماسک برای آنچه که او انتظار دارد خواهد بود در حدود 2 دلار در هر کدام.

Charney گفت: 500 کارمند عملیات که باعث مانتو T-پیراهن و سایر پوشاک در حال حاضر به فروش می رسد و یا با توجه به دور بیش از 30000 ماسک.

او گفت که او انتظار می رود ماسک صورت به تواند در دراز مدت خط تولید برای این شرکت است. و استقبال از او یک قرارداد با FEMA با تضمین قیمت خرید.

“من فکر می کنم وجود دارد سود در تمام این,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>