فرماندار آلاسکا خواستار مکمل سود سهام در کمک پیشنهاد

جونو ، - آلاسکا رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy به نام قانونگذاران جمعه به تصویب چک حدود 1300 دلار در هر اون

توسط MINERALNEWS در 2 فروردین 1399

جونو ، - آلاسکا رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy به نام قانونگذاران جمعه به تصویب چک حدود 1300 دلار در هر اونس برای ساکنان برای کمک به جبران اقتصادی اثرات coronavirus.

او آن را به نام سریعترین راه برای دریافت پول به دست آلاسکا بسیاری از آنها آسیب دیده اند و بسته شدن موقت از کافه ها و رستوران ها و سالنهای تئاتر و مکانهای دیگر در تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش یافته است.

مقدار او خواستار برابر است با آنچه او استدلال می کند آلاسکا بدهکار هستند به عنوان بخشی از خود را 2019 دائمی صندوق سود چک. Dunleavy حمایت پرداخت سود سهام با استفاده از یک فرمول آخرین استفاده می شود در سال 2015 در میان مداوم کسری بودجه دولت. نمایندگان مجلس در سال گذشته مورد تایید $1,606 بررسی کنید. تحت فرمول وزارت درآمد گفت: بررسي شده اند $2,910.

Dunleavy به اشتباه گفت که مقدار $بود 1,306; خود را سخنگوی جف ترنر تایید این مقدار و به دنبال دلار است 1,304.

خواه فرماندار پیشنهاد همچنین شامل برنامه هایی برای ایجاد یک 1 میلیارد دلار امداد رسانی صندوق و مستقیم آلاسکا مالی مسکن پارسیان به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن و اخراج. او هیچ سوال فوری.

بودجه خود را در اسناد و مدارک گفت: 1 میلیارد دلار را از درآمد دولت به نفت و ثروت صندوق دائمی آلاسکا صندوق. در حالی که استفاده دقیق از منابع مالی نیست و برخی از آنها کمک خواهد کرد برای مطابقت با بودجه فدرال و یا در غیر این صورت پاسخ به وضعیت آن را به عنوان پیشرفت سند متحده است.

ترنر گفت: منابع برای $1 میلیارد می شد تعیین می شود.

پیشنهاد تکمیلی سود سهام را $815 میلیون دائم از صندوق درآمد.

این می آید با قانونگذاران مشتاق به کامل ترین آنها فشار کار در روزهای آینده که شامل بودجه. دولت که متکی بر درآمد نفت و دائم صندوق درآمد برای کمک به پرداخت هزینه برای دولت دارد تلاش مداوم کسری بودجه. برای سال قانونگذاران در تقابل بیش از چگونه بهترین برای حل کسری کشیده اند پایین حساب های پس انداز برای پوشش هزینه های.

اعضای مجلس نمایندگان و سنا اکثریت همه جلسه شده اند بیزار به نقض از پیش تعیین شده در قرعه کشی دائم صندوق درآمد که برای سال مالی شروع ژوئیه 1 $3.1 میلیارد دلار است. استفاده از قانون اساسی بودجه رزرو گزینه دیگری نیاز به پشتیبانی از سه چهارم از هر مجلس نمایندگان و مجلس سنا. برخی از خانه و اعضای اقلیت نکردن پشتیبانی برای استفاده از این صندوق در یک مکمل هزینه های لایحه دیدن رای خود را به عنوان مذاکره ابزارهای فشار برای هزینه کلاه یا بزرگتر سود سهام.

رئیس جمهور مجلس سنا کتی Giessel به خبرنگاران گفت: قبل از آن جمعه که طرح در سطح فدرال می تواند شامل پرداخت به افراد است.

"ما نمی خواهیم به تکراری چه دولت فدرال در حال انجام است. ما می خواهیم به کار دست در دست با آنها," او گفت:.

کمیته مالی سنا Co-صندلی برت Stedman گفت: بودجه پیشنهادی خود را به کمیته در حال کار بر روی عبارتند از کمک به دولت های محلی از طریق مدرسه پیوند بازپرداخت بدهی و جامعه برنامه های کمک.

Stedman گفت: نمایندگان مجلس نیاز به بررسی Dunleavy اقتصادی پیشنهاد. او گفت که او می خواهد برای جلوگیری از واکنش های سیاسی به این وضعیت است.

این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

در اینجا دیگر تحولات مربوط به coronavirus:

تمدید بسته شدن مدرسه

Dunleavy اعلام کرد اواخر جمعه شب که همه مدارس دولتی و خصوصی در آلاسکا بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 1.

سفر نگرانی

مقامات بهداشتی دولت می گویند که آنها به شدت توصیه آلاسکا بس غیر ضروری سفر به خارج از دولت و توریستی و یا غیر ضروری کسب و کار سفر به آلاسکا بود به حالت تعلیق در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مشاوره همچنین توصیه آلاسکا بس غیر ضروری سفر از راه دور در درون دولت است.

تست سواب

لنگرگاه اضطراری مدیریت خواسته ارائه دهندگان خدمات پزشکی به کمک سواب با استناد به کمبود تست سواب و عدم قطعی تاریخ حمل و نقل برای دریافت بیشتر.

به یاد بیاورید گروه

یک گروه به دنبال فراخوان Dunleavy است که در ادامه آن امضا جمع آوری تلاش با آنچه در آن خواستار ثبت نام در صفحه اصلی گزینه است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

این کمپین گفت: ثبت نام رای دهندگان می تواند درخواست به شخصی درخواست جزوه از طریق پست برای آنها. مدیر کمپین کلر Pywell گفت: به یاد بیاورید Dunleavy کمپین کار با این بخش از انتخابات برای اطمینان از برنامه ریزی مجاز شد.

یک ایمیل به دنبال نظر فرستاده شده به یک گروه از قانون سخنگوی.

تعداد مدعیان بیکاری

تعداد مدعیان بیکاری شروع به پریدن کرد از 687 بین 8 مارس و 14 به بیش از 4000 بین یکشنبه و دوشنبه گفت: Lennon والر با دولت کار گروه.

از بیمه بیکاری صندوق در حدود $495 میلیون Weller گفت. در حالی که آن سخت است برای پیش بینی آنچه پرداخت خواهد شد و صندوق می تواند اداره کند "کاملا افزایش برای چند ماه" والر گفت.

جونیو فرودگاه

شهر و قصبه جونو اعلام کرد آن را آغاز کرده است داوطلبانه برنامه غربالگری برای افرادی که پس از رسیدن جونو فرودگاه بین المللی.

تحت برنامه مسافران که زمین در فرودگاه می توانید تصمیم بگیرید که اگر آنها می خواهند یک دما را بررسی کنید. کسانی که ثبت درجه حرارت 100.4 را دریافت مشاوره در مورد چنین چیزهایی به عنوان تماس با ارائه دهنده خدمات پزشکی و منزوی خود را در این شهر گفت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند افراد به تماس با ارائه دهنده خدمات پزشکی اگر آنها فکر می کنم آنها بوده ام در معرض COVID-19 و دچار تب و علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل.

دنالی

مقامات در پارک ملی دنالی و حفظ در روز جمعه به حالت تعلیق در صدور مجوز صعود به بلندترین کوه در شمال امریکا است.

هیچ مجوز صادر شده است به صعود دنالی یا کوه Foraker این سال است. صعود نجومی در پارک ملی حدود 180 مایل (290 کیلومتر) شمال لنگرگاه معمولا در اواخر ماه آوریل به پایان می رسد و در اواسط ماه جولای. بازپرداخت صادر خواهد شد به کسانی که در آغاز روند ثبت نام.

خدمات پارک گفت: بالا آلپ کوهنوردی معمولا شامل پرواز در هواپیماهای کوچک و به اشتراک گذاشته تجهیزات چادر و اردوگاه و امکانات.

"در پرتو این و دیگر عوامل از قبیل مشکل در حفظ و نگهداری توصیه می شود پروتکل های بهداشت در محیط کوهستان پارک مقامات تعیین کرده اند که این امکان پذیر نیست به اندازه کافی محافظت از سلامت کوهنوردی رنجرز دیگر پاسخ گوی اضطراری خلبانان و کوهنوردی عمومی در این زمان" دنالی مقامات در بیانیه ای گفت.

____

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار علامت ظریف کمک از Anchorage, Alaska.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن