مغلوب ساختن پیشی جستن هند سفر حرکت از پمپ به تجارت نظامی ایران

دهلی نو - رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر دو روزه به هند شیرجه زده ماده پنج شنبه بعد از باز کردن ب

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398

دهلی نو - رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر دو روزه به هند شیرجه زده ماده پنج شنبه بعد از باز کردن با یک دوز سنگین از نمایش با شکوه و تجمل حتی به عنوان چند بتن دستاوردهای شد و انتظار می رود از گردباد سفر.

مغلوب ساختن پیشی جستن لگد کردن او در روز دوم در شبه قاره با استادانه درست شده, هوای آزاد, مراسم استقبال در مقابل grand Rashtrapati Bhavan کاخ ریاست جمهوری در دهلی نو.

رئیس جمهور زره پوش ماشین با نام مستعار "جانور" شد و مورد استقبال با آتش توپ آن را به عنوان عبور از دروازه کاخ همراه با رژه قرمز-لباس پاسداران سوار بر اسب. این مراسم شامل صدها نفر از مقامات نظامی راهپیمایی با ابزار و شمشیر و همچنین به عنوان یک مقام رسمی تبریک هند رئیس جمهور و نخست وزیر نارندرا.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی انتظار می رود به بحث تجارت و مسائل دیگر روز شنبه به عنوان بخشی از یک جم بسته بندی شده در پایتخت کشور است که شامل یک بیانیه مشترک با مودی جلسات با رهبران کسب و کار و مقامات سفارت مراجعه به یک بنای یادبود برای استقلال رهبر Mohandas Gandhi, یک کنفرانس خبری و مجلل دولت شام قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تخته پرواز خود را در بازگشت به آمریکا

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است روشن است که پیشرفت کمی است که انتظار می رود در تجارت جبهه با وجود افزایش تنش بین دو کشور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تعرفه های هندی فولاد و آلومینیوم-صادرات. هند در پاسخ با مجازات های بیشتری در محصولات کشاورزی و محدودیت در ایالات متحده آمریکا دستگاه های پزشکی باعث ایالات متحده برای حذف هند از قدیمی دهه ترجیحی تجارت برنامه.

در حالی که این موضوع انتظار می رود که بحث تهمت به خبرنگاران گفت: روز شنبه بود که او در "هیچ عجله" برای پیشرفت به عنوان دو کشور است.

چشم ها نیز خواهد شد که آیا تهمت انتقاد مودی بیش از یک تابعیت جدید قانون فراهم می کند که یک مسیر سریع به تابعیت برای برخی از مهاجران که وارد این کشور به طور غیر قانونی در حالی که در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی اما مانع کارش بالا بردن ترس است که این کشور در حال حرکت به سمت یک مذهبی آزمون شهروندی. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول خودداری از عموم rebuking رهبران جهان برای نقض حقوق بشر در طول سفرهای خارج از کشور و در روز دوشنبه صحبت می کرد در طول در مورد اقدامات دولت او تا به حال گرفته شده برای مبارزه با تهدید "رادیکال اسلامی تروریسم است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به طول یک مگا تجمع در بزرگترین ورزشگاه کریکت — بخشی از استادانه درست شده خوش آمدید برای یک رئیس جمهور که revels در نمایش با شکوه و تجمل.

در همه جا او رفت و تهمت شد و مورد استقبال هزاران نفر از تشویق شهروندان هند سربازان از رقصنده های سنتی و جاده های پوشیده شده با پوستر و تابلوهای تبلیغاتی جشن خود را ببینید. مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump همچنین در یک غروب آفتاب خیره تور مشهور تاج محل.

___

دنبال Lemire در توییتر در http://twitter.com/@JonLemire و Colvin در http://twitter.com/@colvinj

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن