تهمت می خواهد پنتاگون برای بررسی استیضاح شاهد’ انجام

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد سهشنبه که پنتاگون باید بررسی رفتار سابق کاخ سفید امنیت ملی aide که نقشی محوری در دموکراتها استیضاح مورد و به طور بالقوه در نظر اقدام انضباطی علیه او.

ارتش ستوان سرهنگ الکس Vindman که تا هفته گذشته بود دقیق توسط پنتاگون به کاخ سفید, شهادت, قبل از خانه استیضاح پنل که تهمت نامناسب تحت فشار قرار دادند رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی.

Vindman سرنگون شد و از کار خود در کاخ سفید و شورای امنیت ملی در روز جمعه تنها دو روز پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت اتهامات عنوان شده علیه. او به reassigned توسط پنتاگون. دو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman که مشغول به کار به عنوان یک اخلاق وکیل در شورای امنیت ملی نیز سرنگون شد و از کار خود شد و دوباره اختصاص داده شده به ارتش مشاور عمومی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شده است به شدت انتقاد شده برای هل دادن الکساندر Vindman و دیگران که در حال عبور او را در استیضاح جلسات.

پرسید که آیا او می خواست برای دیدن Vindman صورت نظم و انضباط مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات نظامی “می تواند رسیدگی به او را در هر راه که آنها می خواهند” اما همچنین پیشنهاد کرد که او انتظار می رود فرماندهان به بررسی تزئین شده 20 سال افسر را انجام.

“این خواهد بود تا نظامی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید برای دیدن. آنها قطعا من تصور می رویم به نگاهی به آن.”

رابرت اوبراین تهمت مشاور امنیت ملی گفت: بعد از شنبه که الکساندر Vindman بود و نمی خواست به ترک کاخ سفید در اقدامی تلافی جویانه برای شهادت او در حزب دموکرات’ استیضاح مورد.

“وجود دارد مطلقا هیچ اقدامی تلافی جویانه با توجه به Vindmans تا آنجا که استیضاح می رود” اوبراین گفت: در یک رویداد به میزبانی شورای آتلانتیک. “اما رئیس جمهور است که به عنوان کارکنان است که به او اعتماد و او معتقد است که اجرای سیاست های او.”

اوبراین گفت که تصمیم خود را, و این که رئیس جمهور نیست از او بخواهید آنها را حذف کنید.

“آنها انتقام در برابر” اوبراین گفت.

“ارائه خدمات خود شدند و دیگر مورد نیاز است. … استخدام و تصمیم گیری در پرسنل ساخته شده توسط شورای امنیت ملی. در نهایت باک متوقف می شود با من است رئیس ستاد ما یک معاون و ما وکلا که در هر یک از این تصمیمات,” او گفت:. “پس کسانی که تصمیم گیری من و من با آنها ایستاده.”

اشاره کرد که هر دو ستوان سرهنگ در ارتش اوبراین پیشنهاد کرد که Vindman دوقلو بودند اقدام به پیاده سازی رئيس جمهور در تصمیم گیری های سیاست.

“سیاست ایالات متحده تشکیل شده است و با تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:. “ما برخی از جمهوری موز که در آن ستوان سرهنگ با هم دریافت کنید و تصمیم بگیرید که چه سیاست است.”

وزیر دفاع علامت Esper خواسته بود زودتر از آنچه پنتاگون را به اطمینان حاصل شود که سابق شورای امنیت ملی کارکنان چهره بدون مجازات.

“ما محافظت از تمام خدمات ما عضو از قصاص و یا هر چیزی شبیه به آن” Esper گفت. “ما در حال حاضر خطاب که در سیاست و وسایل دیگر.”

الکساندر Vindman را وکیل David ماشین کار نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قبلا Pressman گفت که گفتن حقیقت هزینه مشتری خود را “کار خود را حرفه ای و حریم خصوصی خود را.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کوین Freking و دب Riechmann کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>