مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند تا به درخواست تجدید نظر به 'خانه دار' و سفید حومه, اما نظرات خود را به نظر می رسد منسوخ شده

بزرگنمایی این تصویر صاحب خانه جدید تورهای محل جدید خود در Washingtonville, n. y., این ماه. جان Minc

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

صاحب خانه جدید تورهای محل جدید خود در Washingtonville, n. y., این ماه. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

حومه رای دهندگان در حال رشد به عنوان یک سهم از رای دهندگان از اواسط 1990s و آنها را تبدیل به مهم در انتخابات ریاست جمهوری. آنها می تواند تعیین کننده در این یکی بیش از حد به آنها را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از رای دهندگان.

پس از جورج دبلیو بوش انتخاب مجدد نامزد که برنده حومه برنده انتخابات به جز در سال 2012. سپس میت رامنی برنده حومه از دست داده و به باراک اوباما ،

بر اساس ملی نظرسنجی های خروج در اینجا درصد از رای دهندگان بودند که در حومه رای دهندگان در انتخابات اخیر به علاوه حاشیه برای هر نامزد:

2004: 45% (بوش 52%-47%)
2008: 49% (اوباما 50%-48%)
2012: 47 درصد (رامنی 50%-48%)
2016: 50% (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 47%-45%)

شما می توانید ببینید که برنده برنده حومه رای دهندگان دقت در 2016 اما او از حفره حفره با آنها. در رای گیری های اخیر, او توسط یک تاریخی حاشیه به طور متوسط 15 امتیاز.

برخی از نمونه های اخیر:

ABC News/واشنگتن پست: جو بایدن +9
فاکس نیوز: بایدن +11
سی ان ان: بایدن +14
اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی: بایدن +22
NPR/PBS NewsHour/Marist: بایدن +25

و آن را به خصوص بد در میان حومه زنان است. در آخرین NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی 66 درصد از حومه زنان مخالف از این کار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به طور کلی و 58 درصد گفت: آنها "به شدت" رد.

که خیره کننده است با توجه به حومه زنان شده اند تمرکز ویژه از جمهوری خواهان در 20 سال گذشته لقب همه چیز از "مادر" را به "امنیت مادرم" به "خارج شده مامان."

هر آنچه که شما آنها را, آنها را در مغلوب ساختن پیشی جستن گوشه و عواقب آن بوده است عظیم برای جمهوری خواهان. آنها شده اند قادر به عبور از هر گونه عمده موارد قانونی پس از دموکرات ها wrested کنترل از خانه در سال 2018 است. دموکرات ها قادر به انجام این کار به دلیل تعجب آور قدرت در سمت راست متمایل حومه منطقه.

بزرگنمایی این تصویر

یک نمای هوایی از رانچو پالوس وردس حومه لس آنجلس. دانیل باریک/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دانیل باریک/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها نیاز دارد به عقب و او در تلاش برای استفاده از ترس به آن را انجام دهد. در میان COVID-19 خوشه مغلوب ساختن پیشی جستن است تلاش برای تغییر موضوع در حال اجرا یک آگهی نام "را لغو کرد." آن را می سازد این است که "شما نمی تواند امن در جو بایدن امریکا" از آنجا که ادارات پلیس خواهد بود defunded — حتی اگر بایدن گفت: او را نه در حمایت از defunding پلیس.

و تهمت به نظر می رسد تلاش برای ایجاد خود را در مورد نادرست و غلط نژادی درخواست تجدید نظر به کاهش مخاطبان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که اگر خود را دموکراتیک حریف انتخاب شدند رئیس جمهور: "ما در حومه شهر" خواهد بود. در هفته های اخیر او به طور خاص به نام یک 2015 اوباما-دوران نمایشگاه طرح مسکن است که نیاز به محلی برای پرداختن به الگوهای تاریخی نژادی لغو تبعیض نژادی مشخص.

"خانه خود را در مقدار و نرخ جرم و جنایت خواهد شد به سرعت در حال افزایش" نسبت ناروا گفت. "مردم کار کرده اند و تمام زندگی خود را برای رسیدن به یک جامعه و در حال حاضر آنها در حال رفتن به تماشای آن بروید به جهنم. قصد ندارم به اتفاق می افتد نه در حالی که من اینجا هستم."

اما حومه رشد کرده و متنوع تر از اواسط قرن 20 زمانی که آنها به شدت سفید. حومه دیدم یک انفجار از رشد پس از آن به عنوان "سفید پرواز" از شهرستانها در زمان نگه دارید.

لی Boustan, یک استاد اقتصاد دانشگاه پرینستون و نویسنده کتاب رقابت در سرزمین موعود: مهاجران سیاه در شمال شهر و بازار کار, نوشت, در نیویورک تایمز, op-ed در سال 2017:

من در مقایسه با الگوهای از مهاجرت به شهرها و سفید برای خروج حومه در 70 شمالی و غربی مناطق شهری از سال 1940 تا 1970. من در بر داشت که برای هر سیاه ورود دو سفیده سمت چپ مرکزی شهرستان. این رقم قرار می دهد دقیق ارزش در چه معاصران در حال حاضر مشکوک: زمانی که مردم سیاه و سفید نقل مکان کرد و در افراد سفید نقل مکان کرد.

از آن پس هر چند به خصوص با Latino جمعیتی رشد امریکا حومه شهرستان دو سوم سفید. یک مرکز تحقیقات پیو مطالعه از سال 2018 در بر داشت حومه به 68% سفید 14 درصد اسپانیایی و 11 درصد ،

سهم مردم سفید پایین بود 8 درصد از سال 2000. و در آن زمان پیو در بر داشت مهاجران ساخته شده تا یک چهارم از حومه رشد.

این نوع از درخواست تجدید نظر خوردگی سفید پوستان علیه سیاه پوستان و لاتین تبارها منسوخ شده است, خواه ناظر انتخابات کریستین ماتیوز گفت NPR تامارا کیت.

"او فکر می کند آن را اساسا توسعه برنامه ریزی شده از لویتون در دهه 1960 به عنوان مخالف به امروز حومه که از چند نژادی متنوع و تحصیلات" ماتیوز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده نقش زنان در داخل یا خارج از خانه نیز کهنه. در Tulsa, Okla., تجمع ماه گذشته او ساخته شده یک داستان برای اثر است که به نظر می رسد یک سلف برای "لغو" آگهی در حال حاضر در حال اجرا است. او هشدار داد چه اتفاقی خواهد افتاد, در نظر او, اگر پلیس "defunded."

"هی آن را 1 ساعت در صبح" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "بسیار دشوار است من استفاده از کلمه در مناسبت hombreبسیار دشوار hombre, در حال شکستن به پنجره یک زن جوان که شوهرش را به عنوان یک سفر به فروشنده و یا هر آنچه که او ممکن است انجام دهید. و شما 911 تماس بگیرید و آنها می گویند " من با عرض پوزش — این شماره دیگر کار می کند.' شما باید بسیاری از موارد که مانند بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از."

تهمت نیز به دادگاه تجدید نظر به "زنان خانه دار حومه آمریکا" در یک صدای جیر جیر پنج شنبه گفت: "بایدن را نابود محله خود و خود را از رویای آمریکایی است. من آن را حفظ و آن را حتی بهتر!"

اما درصد مادرانی که ماندن در خانه کاهش یافته است به طور قابل توجهی از دهه 1960 زمانی که آنها در حدود نیمی از تمام مادران.

امروز آنها در حدود یک چهارم با توجه به پیو:

1967: 49%
2016 (آخرین داده ها): 27%

مغلوب ساختن پیشی جستن یک نظر امریکا است که به نظر می رسد در زمان منجمد. او گفته است که امریکا بیشتر زندگی می کردند تا برای خود "را در امریکا بزرگ دوباره" ایده آل در آغاز قرن 20 و در "اواخر 40s و 50s" پس از جنگ رونق زمان. Nonwhites هر چند به سختی به اشتراک گذاشته شده در رفاه — یا برابری.

شده است وجود دارد تغییر در امریکا در دهه های اخیر در همه چیز را از دیدگاه های مسابقه و اعتراض به کسانی که آمریکا در کشورهای همسایه هستند. نیویورک تایمز به عنوان مثال پیدا کردم که همه سفید محله عملا به طور کامل از بین رفته اند در مقایسه با برجستگی 40 سال پیش:

در سال 1980 حدود یک چهارم از دستگاه های سرشماری در آمریکا تقریبا به طور انحصاری سفید — 97 درصد غیر هیسپانیک سفید یا بیشتر — و یک سوم از ساکنان سفید زندگی می کردند در چنین محله. این اعداد و ارقام احتمالا undercounts به عنوان 1980 سرشماری فاقد دستگاه مرزهای بسیاری از مناطق روستایی آمریکا است. اما بر اساس آخرین اطلاعات سرشماری فقط 5 درصد از ساکنان سفید زندگی در چنین جایی عمدتا در مناطق روستایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به فشار یک کالج انتخاباتی پیروزی در سال 2016 با وجود از دست دادن رای مردم.

و در این سال به تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها رد و از دست زدن به او از coronavirus همه گیر او یک قمار با کاهش بخشی از رای دهندگان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن