تهمت شکایت بیش از تلاش برای حذف مهاجران غیر مجاز از یک کلید سرشماری تعداد

بزرگنمایی این تصویر تظاهرکنندگان با تجمع در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در ماه آوریل 2019 در اع

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تظاهرکنندگان با تجمع در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در ماه آوریل 2019 در اعتراض به تهمت تلاشهای دولت برای اضافه کردن در حال حاضر مسدود تابعیت سوال به سرشماری سال 2020. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
J. Scott Applewhite/AP

به روز شده در 9:15 p. m. ET

قانونی مبارزه است تا حرارت بیش از رئيس جمهور تهمت تماس را بی سابقه ای تغییر به تعداد جمعیت مورد استفاده قرار گیرد به تقسیم کرسی ها در کنگره در میان متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چهره در مجموع سه جدید فدرال پرونده های حقوقی که در حال پیوستن به جریان چالش های قانونی در اطراف سرشماری سال 2020. یک چهارم دعوی ممکن است در آینده از ایالت کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا که در حال برنامه ریزی برای شکایت بر علیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سارا Lovenheim یک مشاور بکررا می گوید NPR.

گروه رهبری علت شایع دولت ناظر گروه راه اندازی اولین طرح دعوی در دادگاه فدرال این هفته است. شکایت خود را ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا در روز پنج شنبه دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر یادداشتی خواستار حذف مهاجران غیر مجاز از قانون اساسی موظف تعداد از هر کسی زندگی در کشور است که برای توزیع مجدد کرسی در مجلس نمایندگان.

روز جمعه یک ایالت نیویورک به رهبری ائتلاف از 20 متحده به علاوه برخی از شهرستانها و محلات دیگر ثبت یک چالش در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک. در شکایت خود را که به نقل از العالم گزارش رقبای ادعا نقض قانون اساسی و همچنین به عنوان یک ادعا می کنند که دولت نقض اداری روش عمل می کنند با ساخت یک "خودسرانه و هوس باز" تصمیم به محروم کردن مهاجران غیر مجاز از تقسیم تعداد زمانی که آنها نمی باید این اطلاعات را با اطمینان انجام دهید.

در این هفته سوم شکایت که همچنین به نقل NPR, گزارش حقوق مهاجر گروه ارائه شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی استدلال می کنند که این بخشنامه از مغلوب ساختن پیشی جستن را یادداشت همچنین نقض حقوق اداری به طور موثر سفارش اداره آمار تولید جمعیت داده ها در یک راه است که رفته است و نه از طریق مناسب rulemaking روند.

"اقدام دولت انکار تشخص از مردم زندگی در ایالات متحده پژواک تاریک ترین فصل از قانون اساسی آمریکا تاریخ" شکایت می گوید: با استناد به 1857 آمریکا تصمیم دیوان عالی کشور در Dred اسکات v. Sandford اعلام کرد که مردم سیاه و سفید نمی تواند شهروندان ایالات متحده بود اما بعد از لغو توسط 13 و 14 اصلاحات.

قانون اساسی — که سبب کنگره نیست رئیس جمهور با اقتدار بیش از سرشماری — نیاز به یک بار در دهه تعداد "کل تعداد افراد در هر ایالت" برای تعیین چگونه به reapportion کنگره صندلی و, توسط فرمت, کالج انتخاباتی رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما دستور داده است اطلاعات مربوط به تولید است که اجازه می دهد او را به حذف تعدادی از مهاجران ساکن در ایالات متحده بدون مجوز از آخرین وضعیت تعداد جمعیت که رئیس جمهور از نظر قانونی مورد نیاز برای ارائه به کنگره پس از سرشماری کامل است.

"این یکی دیگر از انتخابات سال تاکتیک به آتش تا پایگاه خود را توسط dehumanizing مهاجران و استفاده از آنها به عنوان سپر بلا برای شکست خود را به عنوان یک رهبر" گفت: ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در یک بیانیه نوشته شده است. "هیچ کس متوقف می شود یک فرد به خاطر آنها فاقد مستندات به همین دلیل است که ما در زمینه این طرح دعوی در دادگاه."

اگر مهاجران غیر مجاز در سمت چپ از تقسیم تعداد کالیفرنیا فلوریدا و تگزاس در حال هر به احتمال زیاد تا پایان با یک کمتر خانه صندلی در حالی که Alabama, مینه سوتا و اوهایو در حال هر به احتمال زیاد به نگه داشتن بر روی یک صندلی آنها را در غیر این صورت از دست رفته پس از سال 2020 سرشماری بر اساس برآورد مرکز تحقیقات پیو منتشر شده در روز جمعه.

اتصال این یادداشت با دولت تلاش ناموفق برای اضافه کردن در حال حاضر مسدود تابعیت سوال به 2020 سرشماری شاکیان در علت شایع است طرح دعوی در دادگاه ادعا می کنند که تمام تلاش های "بخشی از یک قانون اساسی تلاش هماهنگ برای تغییر قدرت سیاسی به دور از نژادی و اقلیت های قومی عمدتا Latinos" به جمهوری خواهان و غیر هیسپانیک سفید مردم است.

آنها درخواست یک قاضی فدرال به اعلام رئيس جمهور در یادداشتی در نقض قانون اساسی و قوانین فدرال و همچنین برای جلوگیری دولت از حمل آن و کارمند از خانه از صدور گواهینامه یک, apportionment, تعداد تحویل داده شده توسط رئیس جمهور می کند که شامل مردم "بر اساس حق شهروندی خود و یا وضعیت مهاجرت."

در میان دیگر شاکیان در علت شایع است طرح دعوی در دادگاه در حال شهرهای آتلانتا و پاترسون, N. J., پناهندگان سازمان حمایت بر اساس در سن دیگو به نام مشارکت برای پیشرفت جدید آمریکایی و یک گروه از فردی شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند که در نیویورک و فلوریدا — همه آنها ادعا می کنند که چون آنها در مناطق با "بالاتر از متوسط تعداد مهاجران مستند نشده" مغلوب ساختن پیشی جستن را یادداشت خواهد صدمه دیده است حقوق خود را برای حضور در کنگره.

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر در پرونده های حقوقی, DOJ, سخنگوی Brianna Herlihy گفت: در یک ایمیل. کاخ سفید پاسخ نمی دهند در رکورد به NPR درخواست برای نظر. اداره آمار و وزارت بازرگانی که نظارت این اداره است و به عنوان یک متهم در موارد پاسخ نمی دهند به NPR سوالات.

این دعاوی عضویت مداوم با چالش قانونی مستقر در بیرمنگام Ala., در مورد کسی که شمارش برای کنگره apportionment. ایالت آلاباما واصل شده است که با توجه به در سال 2018 به سعی کنید برای جلوگیری از از دست دادن یک خانه در ایالات متحده صندلی. آن است که این استدلال در برابر سرشماری اداره دیرینه سیاست از جمله مهاجران غیر مجاز در, apportionment, تعداد.

وکلای با مکزیک آمریکا دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت - fernando espuelas نیز آماده برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن یادداشت به عنوان بخشی از یک جریان فدرال دعوی در دادگاه بیش از تلاشهای دولت برای استفاده از سوابق دولت به تولید تابعیت داده است. انتظار می رود آنها را به فایل اصلاح شده شکایت با ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مریلند توسط Aug. 12

"ما متاسفانه پیش بینی شده است که این نوع lawless تفاهم نامه که یک روز می آیند از این دولت می گوید:" توماس Saenz رئیس جمهور و مشاور کل مکزیک آمریکا دفاع حقوقی و آموزشی صندوق.

در دادگاه تشکیل پرونده منتشر شد شنبه تری Ao Minnis — یک وکیل است که هدایت سرشماری و رای گیری برنامه ها در آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت - fernando espuelas — استدلال کرد که وجود یک "ارتباط نزدیک" بین دولت و تلاش برای تولید بیشتر اطلاعات دقیق در مورد شهروندان ایالات متحده و تلاش های خود را برای یک تعداد از مهاجران غیر مجاز. هر دو با "همان اپراتور مسائل از عدم دقت و تبعیض علیه لاتینی, شهروندان غیر آمریکایی و کسانی که زندگی در نزدیکی غیر شهروندان" Minnis نوشت.

در طول یک جلسه که همان دعوی دیدگاه توسط وزارت دادگستری وکیل ارائه برخی از بینش به چه حد در طول دولت در تولید داده ها به محروم کردن مهاجران غیر مجاز از تقسیم تعداد.

"ما لازم نیست که همه اداری ثبت نشده است. ما نمی حاوی یک متدولوژی برای ما چگونه این کار را انجام دهند و چیزهایی که از طبیعت" استفان Ehrlich گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی پائولا Xinis مریلند روز چهارشنبه با اضافه کردن بعد یک پتانسیل نیاز به "برخی از مدل آماری است."

در سال 1999 دادگاه عالی حکم داد که سرشماری داده های تولید شده با استفاده از داده های آماری قابل استفاده به reapportion کنگره است.

آخرین چالش های قانونی فشار 2020 سرشماری بیشتر به یک رشد سیاسی طوفان به عنوان ملی سر تعداد تلاش برای غلبه بر شیوع بیماری ناشی از تاخیر. آن است که هنوز مشخص نیست که آیا کنگره اعطا خواهد شد اداره آمار درخواست برای چهار ماه دیگر تمدید به زمان مهلت قانونی از دسامبر. 31 برای تحویل سال 2020 آمار, apportionment, تعداد رئیس جمهور به عنوان آخرین مهلت برای redistricting داده ها در 31 مارس است.

پس از روز شنبه را اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن را یادداشت قانونگذاران دموکرات شده اند سریع محکوم به حرکت می کند.

تشکر. لطف Meng D-n. y. معرفی یک لایحه شنبه که ممنوعیت استفاده از بودجه فدرال به "اجرای, اداره, اجرا و یا انجام" یادداشت دستورات.

خانه نظارت و اصلاحات کمیته برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه اضطراری در روز چهارشنبه. اداره ویلبر راس که نظارت دفتر آمار و مدیر دفتر استیون Dillingham و دفتر رئیس دانشمند جان Abowd اند دعوت شده به نظر می رسد به عنوان شاهد همراه سه تن از مدیران سابق این سازمان با توجه به بیانیه کمیته صندلی Rep. کارولین Maloney, D-n. y. که رئيس جمهور گفت: حرکت "به نظر می رسد به یک تلاش آشکار سیاسی به 2020 سرشماری افسرده مشارکت و تضعیف آن دقت است."

دقیقه پس از علت شایع صادر مطبوعاتی روز شنبه اعلام قانونی آن چالش مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین با ارسال یک ایمیل به هواداران خواهان 23 دلار کمک های مالی ارائه شده توسط "المثنی دقیق" از قلم رئیس جمهور به امضای این یادداشت.

رئیس جمهور یادداشت باعث می شود هیچ اشاره ای به استثنای مهاجران غیر مجاز از سرشماری به طور کلی تنها از "apportionment" پایه استفاده می شود برای توزیع مجدد کرسی مجلس.

اما مبارزات انتخاباتی ایمیل توصیف این یادداشت به عنوان یک "فرمان اجرایی" که امضا شد به "قرار دادن امریکا برای اولین بار با مسدود کردن بیگانگان غیر قانونی از دریافت کنگره نمایندگی و شمارش در سرشماری ایالات متحده."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب