مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند به جای Watchdog که گزارش پزشکی کمبود

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در کاخ سفید جمعه. او جایگزین رسمی که صادر شده که پید

توسط MINERALNEWS در 14 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در کاخ سفید جمعه. او جایگزین رسمی که صادر شده که پیدا کردم تست تاخیر و کمبود تجهیزات در بیمارستان ها. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حرکت به جای وزارت بهداشت و خدمات انسانی ناظر که دفتر یافت شدید کمبود تجهیزات پزشکی در بیمارستان ها به عنوان COVID-19 نفر رسید.

در یک جمعه شب اعلام کاخ سفید به نام Jason وایدا به عنوان نامزد به دائمی بازرس کل پست در حال حاضر اشغال شده توسط کریستی گریم که در آن نقش در یک اقدام ظرفیت از ژانویه تاکنون است.

دیرین کارمند با سلامت و خدمات انسانی Grimm بود که منجر بازرس اداره کل در ماه آوریل هنگامی که آن را با صدور گزارش chronicling تست تاخیر — تا هفت روز در برخی از موارد -- به عنوان به خوبی به عنوان شدید کمبود منابع در بیمارستان ها در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

"بیمارستان گزارش شده است که آنها قادر به نگه دارید تا با COVID-19 تست مطالبات زیرا آنها فاقد کیت کامل و/یا قطعات مجزا و لوازم مورد نیاز برای تکمیل آزمون" بررسی 323 بیمارستان ها یافت می شود. "هنگامی که بیمار باقی می ماند تمدید شد در حالی که در انتظار نتایج آزمایش این تیره و تار تخت در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تامین و نیروی انسانی."

این گزارش همچنین به یاد می آورد که چگونه در یک بیمارستان بود و حتی متوسل به ساخت خود ضد عفونی کننده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به این گزارش با تماس با یافته های آن "اشتباه" درخواست برای دانستن نام بازرس کل و نشان می دهد این گزارش با انگیزه های سیاسی. او بعدها در زمان به توییتر برای تنبیه کردن گریم و گزارش و حتی بیشتر.

"چرا I. G., که صرف 8 سال با دولت اوباما (به او گزارش نشد H1N1 آنفلوآنزای خوکی افتضاح که در آن از 17000 نفر کشته شده اند؟), می خواهم به بحث به Admirals, ژنرال, V. P. & دیگران در هزینه قبل از انجام کار خود را گزارش. یکی دیگر از پرونده جعلی!" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل ماه آوریل.

گریم حرفه ای است رسمی و نه سیاسی منصوب و شروع به خدمت در دفتر بازرس کل در سال 1999.

نامزدی وایدا — در حال حاضر دستیار آمریکا وکیل — علائم آخرین جایگزینی یک سطح بالا ناظر توسط رئیس جمهور. یک ماه پیش او از کار اخراج بازرس کل که نگرانی که در نهایت منجر به استیضاح. روز بعد او برداشته بازرس کل با سرکشی دولت coronavirus پاسخ لایحه.

سناتور. پتی موری, رتبه بندی دموکرات در سلامت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته گفت که تهمت نامزد "باید از طریق مجلس سنا بدون ironclad تعهدات" به ادامه این آژانس در حال حاضر تحقیقات بدون دخالت های سیاسی است.

"همه ما می دانیم که رئیس جمهور نشده گفت: مردم حقیقت را در مورد این ویروس و یا دولت او را پاسخ و در اواخر شب گذشته او را به سکوت مستقل رسمی دولت که" موری گفت: در بیانیه ای که روز شنبه منتشر شد. "هر کسی که خواسته کمتر خواهد بود همدست رئیس جمهور الگوی مشخص از اقدامات تلافی جویانه در برابر کسانی که حقیقت را بگویید."

سلامت و خدمات انسانی نیست نظر به NPR در گریم آینده نقش اما گفت: در بیانیه ای که این سازمان آماده شده بود "برای کمک به یک بازرس جدید کل منصوب بیش از یک سال پیش زمانی که قبلی presidentially منصوب و سنا تایید بازرس کل برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را برای بازنشسته از خدمات دولت می باشد. ما ادامه خواهد داد به وجدان کار برای حمایت از صاف انتقال رهبری."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب