مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای تجدید حقوقی حمله به پرونده های مالیاتی حکم

نیویورک - رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا واصل تازه استدلال دوشنبه به سعی کنید به بلوک های جنایی

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399

نیویورک - رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا واصل تازه استدلال دوشنبه به سعی کنید به بلوک های جنایی حکم برای پرونده های مالیاتی گفت: آن صادر شد در ایمان بد ممکن است با انگیزه های سیاسی و تماس با آن آزار و اذیت از رئیس جمهور.

وکلای ثبت بازنویسی طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال منهتن برای به چالش کشیدن حکم توسط دادستان بر اساس آنها معتقدند مطابق با, چگونه دیوان عالی ایالات متحده گفت که این حکم می تواند رقابت.

از آنها خواسته یک قاضی به اعلام آن را "نامعتبر و غیرقابل اجرا."

دادگاه عالی حکومت در اوایل این ماه که دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور می تواند حکم پرونده مالیاتی از مغلوب ساختن پیشی جستن حسابدار خود اعتراض.

اما دادگاه گفت: تهمت می تواند چالش حکم به عنوان نامناسب فقط به عنوان هر کس دیگری می تواند.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال کرده بود که رئیس جمهور نمی تواند با عنوان جرم جنایی مورد بررسی قرار گرفته در حالی که او در اتاق.

در مدارک دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا گفت: این حکم از پرونده مالیاتی شد "wildly overbroad" و "مقدار به آزار و اذیت رئیس جمهور است."

گفتند آن صادر شد در ایمان بد کپی کردن یک کنگره احضاریه.

"آیا دادستان منطقه فتوکپی کنگره احضاریه به دلایل سیاسی برای بهره وری دلایل و یا برای هر دو او آگاهانه و به عمد صادر شدید overbroad احضاریه برای رئیس جمهور سوابق" وکلا گفت.

آنها گفتند: این احضاریه به دنبال اطلاعات دقیق در مورد همه تهمت دارایی در ایالات متحده و خارج از کشور برای یک دوره 10 ساله.

"به عبارت ساده آن را می پرسد برای همه چیز" وکلای نوشت.

ونس به دنبال پرونده مالیاتی در بخشی از یک پروب چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس-وکیل شخصی مرتب در طول سال 2016 ریاست جمهوری برای حفظ بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal از پخش ادعا امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است در این امور.

ونس یک دموکرات درخواست هشت سال جمهوری خواه رئیس جمهور شخصی و شرکت های بزرگ سوابق مالیاتی.

دنی فراست سخنگوی ونس کاهش یافته است نظر دوشنبه ،

دیوان عالی کشور بازگشته بود پرونده به یک قاضی فدرال در منهتن است که مرتب برای هر دو طرف به پایان تشکیل پرونده قانونی خود استدلال بر چالش به حکم اواسط ماه اوت است.

سال گذشته همان قاضی در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نظر نوشته شده بود که تایید توسط 2nd ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور است.

در دادگاه تشکیل پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا گفت: مالیات احضاریه "خواسته های حجیم اسناد و مدارک مربوط به هر جنبه از کسب و کار و امور مالی از رئیس جمهور و متعدد در ارتباط اشخاص — از پیش پا افتاده به پیچیده و از پیش نویس ها و یادداشت رسمی به سوابق از منبع اسناد به خلاصه."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

آنها گفتند: این اشتباه بود برای ونس به دنبال سوابق آشنایی به سال 2011 زمانی که او در درجه اول بررسی وقایع که در سال 2016.

طرح دعوی در دادگاه گفت: احضاریه نگرانی های اشخاص در کالیفرنیا و فلوریدا, هاوایی, ایلینوی, New Jersey, North Carolina, پنسیلوانیا و ویرجینیا و منطقه کلمبیا. آن گفت: دیگر تحت تاثیر اشخاص واقع شده در خارج از ایالات متحده از جمله در کانادا, جمهوری دومینیکن, دبی, هند, اندونزی, ایرلند, فیلیپین اسکاتلند و ترکیه است.

"با این حکم خواسته های حسابداری و تجزیه و تحلیل تک تک دارایی و مسئولیت رئیس جمهور از جمله هر یک از فهرست اشخاص" وکلای نوشت: تماس با درخواست "یک overreaching تقاضا طراحی شده برای انتخاب از هم جدا جمهور."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب