بزرگنمایی این تصویر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., می دهد تا شست او به عنوان برگ سنا مجلسی در طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه. استیو Helber/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو Helber/AP

دوشنبه به ارمغان می آورد بسته شدن استدلال در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

شروع 11 a. m. ET, خانه مدیران تعقیب تهمت و رئيس جمهور در دفاع از تیم خواهد هر دو ساعت را به خود را در مورد یک زمان نهایی. سازمان دیده بان رسیدگی زندگی می کنند زمانی که آنها آغاز خواهد شد.

روز یکشنبه تهمت های مکرر خود را بارها اعلام موقعیت در سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره استیضاح اتهامات معلق علیه او در مجلس سنا: که او قربانی انگیزه های سیاسی تلاش برای بی اعتبار کردن ریاست جمهوری خود به منظور بوت شدن او از کاخ سفید است.

“این بسیار ناعادلانه روند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Sean Hannity از فاکس نیوز در قبل از سوپر باول ، “این هرگز اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر.”

روز پس از جلسه سنا را تا زمانی موکول 4 p. m. ET شنبه زمانی که سناتور ها را به یک رای رسمی در مقالات از استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه تقریبا تضمین شده به عنوان 20 جمهوریخواهان را به پیوستن به حزب دموکرات حزبی برای رای دادن علیه رئیس جمهور.

وکلا’ نهایی زمین به سناتورها در روز دوشنبه به دنبال رای جمعه برای جلوگیری از شاهدان و معرفی شواهد جدید به دادگاه.

گزارش های خبری در مورد بمب اتهامات مندرج در نسخه خطی سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آینده کتاب امید تازه ای برای دموکرات ها است که می تواند آنها را جذب چهار هستهای و نیاز به آوردن شهود و شواهد به دادگاه. اما تلاش سقوط کوتاه توسط دو حزب جمهوری خواه رای.

سرب استیضاح مدیر Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا روز یکشنبه گفت که دموکرات ها با توجه به صدور حکم به نشستن بولتون را در مقابل محققان در خانه, که در آن استیضاح تحقیق هنوز باز است.

“این که آیا آن را در شهادت قبل از خانه و یا آن را در کتاب خود و یا آن را در یک فرم و یا دیگری به حقیقت خواهد آمد” شیف گفت: CBS چهره ملت.

قبل از خانه impeaching برگ برنده دموکرات ها درخواست شده است که بولتون به نظر می رسد قبل از قانونگذاران مجلس اما او خودداری کرد کاخ سفید سفارشات که مقامات سابق نزدیک به تهمت نیست همکاری با استیضاح کرد. قانونگذاران مجلس گفت: آنها نمی احضاریه بولتون سپس به منظور جلوگیری از کشیده از جنگ در دادگاه.

اگر خانه را تلاش برای حکم Bolton وزارت دادگستری می تواند به دادگاه بروید در تلاش برای جلوگیری از بولتون شهادت اما هنوز معلوم نیست چه دولت پاسخ خواهد بود اگر آمریکا سعی کنید به شنیدن از بولتون.

در میان کلید آنها خواهان دموکرات امیدوار به نوسان در حمایت از شهود بود و از سوی دیگر ، لیزا Murkowski آلاسکا اما Murkowski روز جمعه گفت پیش از رای گیری که او مخالف طولانی یک دادگاه است که در حال حاضر تبدیل شدن به بیش از حد حزبی در نظر او. “من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی” او گفت:.

لامار الکساندر ایالت تنسی یکی دیگر از نوسان جمهوری که رای در برابر شاهدان گفت که در حالی که تهمت اقدامات با توجه به اوکراین ممکن است اشتباه یا نامناسب با استفاده از کمک نظامی به عنوان یک راه برای فشار یک کشور خارجی به بررسی رقبای داخلی نباید حکم حذف از دفتر.

آیووا جمهوری خواه ایالت جونی ارنست اذعان کرد که در 25 ژوئیه مکالمه بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین شد “شاید نه کامل تماس’ ” به عنوان برگ برنده اصرار دارد.

اما او گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه: “آیا دوست دارید آنچه را که رئیس جمهور انجام داده است یا نه ، آن را از از بین بردن یک رئیس جمهور از دفتر ؟ من به این باور نمی کند.”

در یک مصاحبه جداگانه ارنست گزارش روشن ساخته است که اگر جو بایدن بودند رئیس جمهور منتخب جمهوری خواهان در کنگره می تواند حرکت به استیضاح او بیش از کار خود را در اوکراین به عنوان معاون رئیس جمهور.

“من فکر می کنم این درب از impeachable هر باز شده است” ارنست گفت: خبری بلومبرگ روز یکشنبه. “جو بایدن باید بسیار مراقب باشید آنچه که او را برای درخواست به دلیل شما می دانید ما می توانیم یک وضعیت که در آن اگر آن را همیشه باید رئیس جمهور بایدن که بلافاصله مردم درست روز بعد از او خواهد بود انتخاب خواهد بود گفت:” ما در حال رفتن به استیضاح او.’ “

ارنست گفت: بلومبرگ که پایه و اساس impeaching بایدن خواهد بود “برای اختصاص به فساد در اوکراین در عین حال چشم پوشی [شرکت گاز] Burisma چرا که او در هیئت مدیره ساخت بیش از یک میلیون دلار در سال است.”

هیچ شواهدی وجود ندارد که بایدن و پسرش شکارچی درگیر در هر خطا زمانی که سالمند بایدن معاون رئیس جمهور و پسر او بود در خدمت در هیئت Burisma.

در ضمن در پالم بیچ فلوریدا., مغلوب ساختن پیشی جستن صرف تعطیلات آخر هفته گلف در Mar-a-Lago, به tweeting که دموکرات ها به دنبال استیضاح به عنوان یک راه برای بی ثبات کردن حزب جمهوری خواه و خود را برای بهبود انتخابات شانس در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: “آنها در حال بازی با مردم با در نظر گرفتن این دور!”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de