مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس های آمریکایی برای متوقف احتکار مواد غذایی و لوازم

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به نام مردم برای جلوگیری از احتکار مواد غذایی و دیگر لوازم به عنوان یکی از بزرگ ترین کشور های ارشد بهداشت عمومی مقامات خواست آمریکایی ها به عمل بیشتری فوریت برای محافظت از خود و دیگران در برابر coronavirus. Dr. Anthony Fauci گفت که او می خواهم برای دیدن اقدامات تهاجمی مانند 14 روز ملی shutdown.

“شما لازم نیست برای خرید بسیار ناروا” گفت: در یک کنفرانس خبری. “آن را آسان. فقط استراحت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید آمریکایی ها پس از صحبت با پیشرو, مواد غذایی زنجیره ای مدیران که فروشنده باز خواهد ماند و عرضه زنجیره ای سالم باقی مانده. صحبت در همان کاخ سفید در کنفرانس خبری معاون رئیس جمهور مایک پنس خواست آمریکایی ها برای خرید تنها مواد غذایی که باید برای هفته پیش رو.

نظرات از رئیس جمهور پس از دولت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: او می خواهم برای دیدن آمریکایی ها به سر خم کردن و حتی بیشتر برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

هنوز Fauci گفت: محدودیت های مسافرتی در ایالات متحده مانند و از سخت ضربه واشنگتن و کالیفرنیا احتمالا نمی خواهد نیاز در هر زمان به زودی.

مقامات در واشنگتن آماده می شدند برای چه بود و انتظار می رود به یک مسافت طولانی تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از ویروس است که طرح میتوانست به زندگی در سراسر جهان است.

“بدترین هنوز پیش رو برای ما” Fauci گفت. “این است که چگونه ما در پاسخ به این چالش است که برای تعیین نهایی پایانی است برای رفتن به.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر ارائه یک چشم انداز خوش بینانه حتی به گفته مقامات عفونت رای دادن در آمریکا صعودی. رئیس جمهور اذعان کرد که این ویروس بسیار مسری است” اما تأکید کرد که دولت او تا به حال “فوق العاده ای” کنترل بیش از گسترش این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ابراز خرسندی است که فدرال رزرو یکشنبه اعلام کرد این شد اضطراری اقدام به کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر است. این حرکت در نظر گرفته شده برای کمک به اقتصاد مقاومت در برابر coronavirus یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر تهدید به آتش سوزی و یا تنزل رتبه رئیس بانک فدرال جروم پاول.

“این واقعا بزرگ برای کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بانک مرکزی اقدامات.

در اوایل یکشنبه تهمت برگزار تماس با بیش از دو دوجین از فروشگاه های مواد غذایی و زنجیره تامین مدیران به بحث در مورد پاسخ خود به شیوع کروناویروس. خرده فروشان باید گزارش خریداران به فروشگاه ها هجوم آوردند به انبار کردن مواد غذایی و سایر ملزومات. مصرف کنندگان ابراز نا امیدی که در برخی از موارد — از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت — در حال تبدیل شدن سخت تر برای پیدا کردن.

آن را فقط کمبود عرضه است که تا به حال آمریکایی ها نا امید — تماس در حال نصب برای دسترسی بهتر به کروناویروس آزمون.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: میلیون ها نفر از کروناویروس جدید آزمون خواهد بود ساخته شده در دسترس است در هفته های آینده از جمله آزمون است که سرعت پردازش نمونه بود اما تشویق آمریکایی ها به اعمال محدودیت در دنبال تست کنید.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید هماهنگ برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر گفت: کسانی که بیشتر در معرض بیماری های تنفسی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درمان آنها باید به اول است.

“ما از شما درخواست برای اولویت بندی آنها و اولویت بندی آنها در خطوط,” او گفت:.

Birx هشدار داد وجود خواهد داشت “سنبله” در نتایج مثبت بیشتر مردم دسترسی به آزمون.

پنس گفت که او و رئیس جمهور خواهد مختصری ملت حکام در روز دوشنبه “به طور خاص در مورد ما در حال گسترش آزمایش به مردم آمریکا.”

چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی اذعان کرد که بسیاری از مسافران با آن مواجه شد “غیر قابل قبول” صف های طولانی به عنوان آنها منتظر به نمایش در ایالات متحده فرودگاه این آخر هفته. او گفت: میانگین زمان انتظار برای غربالگری پایین بود به 30 دقیقه در اکثر فرودگاه اما مشکل ثابت نشده بود برای کسانی که پس از رسیدن به شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی.

پنس گفت: دولت فدرال در روز دوشنبه منتشر خواهد شد به روز رسانی راهنمایی در مورد رستوران ها و دیگر موسسات. کالیفرنیا و ایلینویز در میان حوزه های قضایی که دستور داده اند رستوران ها و کافه ها برای نزدیک برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

پرسید که آیا رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور باید برای زمان حال Fauci گفت: او می خواست به صبر برای هدایت آمده اما مجاز “است که می تواند.”

گسترش پروتکل نیز در راه برای حفاظت از رئیس جمهور و کارکنان خود را. شروع دوشنبه کسانی که وارد کاخ سفید پیچیده خود را در دماهای گرفته شده است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: کنگره در حال شروع کار بر روی یک بسته کمک های جدید پس از یک فقط تایید شده توسط مجلس در اوایل روز شنبه ارائه شده است که مستقیم کمک به آمریکایی ها با بیمار پرداخت و دیگر منابع بود و در حال بررسی در مجلس سنا.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“ما در حال حاضر شروع به کار به منظور توسعه یک سوم پاسخ اضطراری بسته” پلوسی نوشت: در نامه ای به همکاران.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: اواخر یکشنبه آینده بسته باید منابع و حتی بیشتر برای آمریکایی ها در صنعت مراقبت های بهداشتی و “گام های قابل توجهی را به امن کشور ما اقتصاد است.”

با کنگره در میان بسیاری از نمادین نشانه بسته به تورهای پلوسی نیز خواست قانونگذاران به بسیاری از واشنگتن کارکنان telework از خانه به عنوان مقامات بهداشت اصرار اجتماعی فاصله. خانه قانونگذاران دور در weeklong زنگ تفریح و بسیاری از آنها در حال حاضر محدود بازدیدکننده داشته است دفتر خود را در دفاتر محلی ،

Fauci به صورت عمومی دولت پیام در طول یک دور تلویزیون صبح روز مصاحبه گفت که این کشور باید تا آنجا که “ما احتمالا می تواند” حتی اگر مقامات انتقاد زیاده. او گفت که او مطرح اقدامات مانند خاموش شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: “مقامات بودند باز به ایده های خود را.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام گفت:” Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 156,000 مردم و چپ بیش از 5800 مرده است. مرگ و میر در ایالات متحده است که بیش از 50 در حالی که عفونت های نزدیک به 3000 در سراسر 49 ایالت و ناحیه کلمبیا.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر تحمیل جارو محدودیت های مسافرتی برای بسیاری از اروپا. در روز شنبه افزود انگلستان و ایرلند به یک لیست از کشورهایی که در صورت سفر به محدودیت های بیش از 30 روز آینده. وزارت امور خارجه آمریکا روز یکشنبه گفت که ایالات متحده اجازه می دهد کارکنان خود را به ترک دیپلماتیک یا کنسولی ها در سراسر جهان اگر آنها یا اعضای خانواده پزشکی تعیین می شود در معرض خطر سقوط بسیار بد اگر در معرض ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متعهد شده است که گسترش ایالات متحده برای تست این ویروس به عنوان عمده کارفرمایان مانند Apple Inc. فرستاده اند کارگران خانه به telework و چندین ایالت و شهرهای بزرگ از جمله لس آنجلس و بوستون, توقیف کردن مدارس برای یک هفته یا بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که محدودیت های سفر درون آمریکا به مناطق ضربه سخت coronavirus همه گیر می تواند بود. اما Fauci روز یکشنبه برگزار کردن آن و یا داشتن عمده ملی مستندات در سطح در حال حاضر دیده می شود در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر جیل Colvin, Darlene Superville و مری کلر Jalonick کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme