آغاز محاکمه دو منطقه خلیج دانش آموزان متهم به قتل, ایتالیایی, پلیس

دو کالیفرنیا دانش آموزان در رفت و دادگاه در ایتالیا روز چهارشنبه در کشنده سلاح سرد از یک رم افسر پلیس در جریان یک نزاع و جدال که شوکه ایتالیا.

فینیگان لی سالمند 20 و گابریل Natale-Hjorth, 19, دبیرستان همکلاسی ها از آسیاب دره در نزدیکی سان فرانسیسکو می تواند زندگی جملات برای کشتار در ماه ژوئیه گذشته از ماریو Cerciello Rega, 35 عضو ایتالیا شبه نظامی Carabinieri پلیس.

Cerciello Rega و همکار افسر Andrea Varriale بودند در لباس شخصی زمانی که آنها را متوقف کالیفرنیا مردان پس از یک معامله مواد مخدر را اشتباه رفت در ساعات اولیه جولای 26.

Varriale گفته است که او و Cerciello Rega اعلام کرد که افسران پلیس. آمریکایی ها گفته اند که آنها نمی کند و این که آنها اشتباه آنها را برای فروشندگان مواد مخدر.

تبلیغات

سالمند پدر اتان سالمند گفت: پسر دوخته بود پایین و بی Cerciello Rega و مبارزه در دفاع از خود ترس برای زندگی خود را.

در غوغا به عنوان Natale-Hjorth کشتی با Varriale سالمند تولید 7 اینچ دندانه دار-مبارزه با لبه چاقو و چاقو Cerciello Rega 11 بار ترک او را به خونریزی و مرگ در پیاده رو.

در چهارشنبه سالمند وارد رم دادگاه پوشیدن یک بررسی پیراهن و شمال ژاکت و به دنبال مبارز قبل از mouthing واژه “I love you” به پدر و مادر خود را. لباس پوشیدن و در لباس سفید و پیراهن و ژاکت, Natale-Hjorth به نظر می رسد بیشتر مرعوب بسته بندی شده دادگاه.

هر دو نشسته در نزدیکی Maria Rosaria Esilio, Cerciello Rega بیوه که ازدواج افسر هفته قبل از او کشته شد و در بیانیه ای گفت: قبل از محاکمه “خانواده من به پایان رسیده است با ماریو مرگ چون ما کودکان متولد نشده و در آرزوی به خاک سپرده شد با او.”

تبلیغات

به عنوان دو آمریکایی چپ دادگاه در طول یک استراحت در افتتاح جلسه که در برخورد با مسائل اداری یک مرد با نزدیک شدن به آنها و hissed “Schifoso” — “نفرت انگیز” — در آنها.

پلیس متهم شده است که انعطاف پذیر با جنجال پس از یک عکس به بیرون درز شد از Natale-Hjorth در حال بازجویی در حالی که دستبند و چشم بند, در حالی که اتان سالمند ادعا کرده است که پسر او بود سیلی لگد و قومی در طول بازجویی.

پلیس wiretapped مکالمه بین سالمند و مادر خود در زندان است که در آن ادعا شد او اعتراف کرد او می دانست که Cerciello Rega شد, یک افسر پلیس است. بعدا روشن شد که سالمند کلمات شده بود mistranslated و او تا به حال ساخته شده نه پذیرش.

اتان سالمند تشبیه مورد به دستگیری در ایتالیا در سال 2007 از دانش آموز آمریکایی آماندا ناکس بود که متهم از سلاح سرد او همخانه در طول یک داروی سوخت اسباب بازی و ظاهرا اعتراف او به دخالت در این جنایت به پلیس بازجویان.

در این صورت پلیس یک پیام ناکس گوشی خطاب به محلی barman بیان “شما بعد از دیدن” و اعتقاد بر آن مدلول یک قرار ملاقات گذاشتن به ارتکاب قتل بعد از آن شب بدون تحقق این عبارت همچنین می توانید به سادگی به معنی “دیدن اطراف شما.”

پس از چهار سال زندان و یک سری از آزمایشات Knox بود تبرئه شد در سال 2016.

سالمند و Natale-Hjorth بودند در تعطیلات در رم در ماه ژوئیه گذشته و داروهای خریداری شده از خیابان فروشنده تنها برای پیدا کردن که به جای کوکائین آنها فروخته شده بود زمین تا آسپرین.

حتی آنها را به سرقت برده یک کیسه از آنها معتقد بود همدست از فروشنده و خواستار 100 یورو و یک گرم کوکائین برای بازگشت آن است.

تبلیغات

انسان آگاه پلیس که فرستاده افسران به جلسه سرنوشت ساز در مجلل Prati منطقه.

جمعیت زیادی حضور داشتند Cerciello Rega مراسم تشییع جنازه که زنده پخش شد در تلویزیون — که در آن او مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان در حالی که پس از آن وزیر کشور Matteo Salvini توصیف آمریکایی ها به عنوان “حرامزاده” که سزاوار بیگاری در زندان است.

زیر ایتالیایی, قانون, Natale-Hjorth خطرات همان قتل اعتقاد راسخ به عنوان سالمند حتی اگر او نمی چاقو Cerciello Rega.

“فین پدر و مادر مضطرب به دیدن شفاف محاکمه و برای حقیقت به بیرون می آیند” ایتالیایی خود را وکیل رناتو Borzone گفت: در طول یک استراحت در دادرسی.

فرانکو Coppi است وکیل به نمایندگی از Cerciello Rega بیوه ذکر آن را هفت ماه به روز از افسر درگذشت.

“شما می توانید تصور کنید که چگونه او احساس می کند در حال حاضر,” او گفت:.

کینگتن یک خبرنگار ویژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im