پس از تظاهرات نمادین لی مجسمه در ویرجینیا به حذف

RICHMOND, Va. - یک قوی مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee حذف خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است از ریچم

توسط MINERALNEWS در 15 خرداد 1399

RICHMOND, Va. - یک قوی مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee حذف خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است از ریچموند بنای خیابان ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: پنج شنبه, حمایت دولت دیگر نمی خواهد "موعظه کاذب نسخه از تاریخ است."

برنز مجسمه اسب سواری که نشسته بر روی یک پایه در اموال دولت خواهد شد نقل مکان کرد به ذخیره سازی در حالی که نرتهم اداره کار "با جامعه برای تعیین آینده آن" فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن اعلام شد ملاقات با تمدید تشویق.

"شما ببینید در ویرجینیا ما دیگر موعظه کاذب نسخه از تاریخ است. یکی که باعث جنگ داخلی شد در مورد 'دولت حقوق و شر از برده داری. هیچ کس معتقد است که دیگر هیچ" نرتهم گفت.

نرتهم تصمیم است که به طور گسترده ای مورد ستایش توسط رهبران و فعالان, پس از روز از خشونت در ریچموند و در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او التماس کرد برای هوا.

این تصمیم همچنین یک روز پس از ریچموند شهردار Levar سنگی ، اعلام کرد که به دنبال حذف چهار دیگر مؤتلفه مجسمه در کنار بنای تاریخی خیابان های معتبر مسکونی خیابان و ملی نقطه عطفی تاریخی منطقه در پایتخت سابق کنفدراسیون.

با هم تصمیم گیری شده را علامت قابل توجه خروج از سال های اخیر که حتی پس از یک خشونت آمیز تجمع سفید supremacists فرود در شارلوتزویل در سال 2017 و دیگر مؤتلفه آثار آغاز شده و در حال سقوط در سراسر کشور ویرجینیا را ندارد همان تغییرات.

در بخش های محلی بودند صالح توسط یک دولت قانون است که محافظت یادبود به جانبازان. که قانون اصلاح شد در اوایل این سال جدید دموکراتیک اکثریت در خانه ملت و امضا شده توسط نرتهم. زمانی که این تغییرات را به اثر در تاریخ 1 ژوئیه محلات خواهد بود قادر به تصمیم گیری بناهای تاریخی' سرنوشت.

همانطور که برای لی, مجسمه, Northam و سلف او همکار دموکرات sfmoma که قبلا فشرده این مسئله است.

McAuliffe گفت: پس از Charlottesville تجمع که در آن یک زن کشته شد و پس از اعتراف سفید supremacist سوار یک خودرو به جمعیت که او فاقد قدرت برای حذف مجسمه بدون مجمع عمومی تصویب. برخی از فعالان و وکلای مدافع از جمله کارکنان از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ویرجینیا مخالفت کرد.

نرتهم که نمی تواند به دنبال انتخاب مجدد به دلیل ویرجینیا فرمانداران نمی تواند در خدمت متوالی گفت: در اوایل سال جاری بود که او هنوز هم در حال مطالعه این موضوع.

مجسمه بنای تاریخی در خیابان در میان برجسته ترین مجموعه از مراسم تجلیل کنفدراسیون در کشور است.

امروز لی 21 فوت (6 متر) مجسمه سازی افزایش می یابد در بالای یک پایه تقریبا دو برابر آن قد بلند و پوشیده از چمن در دایره 200 فوت (حدود 61 متر) در قطر است.

نرتهم با اشاره به حجم عظیمی از این بنای تاریخی در سخنان پنج شنبه.

"ما قرار داده و همه چیز بر پایه هنگامی که ما می خواهیم مردم را به نگاه," او گفت:. "فکر می کنم در مورد این پیام است که این را می فرستد به مردم که از سراسر جهان برای بازدید از این شهر یکی از بزرگترین متحده در کشور ما است. یا به فرزندان جوان است."

در جای دیگر در خیابان وسیع پوشیده شده با قصرها و تونی آپارتمان تندیس به رئیس جمهور کنفدراسیون Jefferson Davis, Gens. J. E. B. استوارت و توماس "Stonewall" جکسون و مؤتلفه افسر نیروی دریایی متی Maury.

یک مجسمه سیاه, تنیس, قهرمان آرتور اش یک ریچموند بومی ساخته شد بنای تاریخی در خیابان در سال 1996.

تصمیم به حذف لی بنای تاریخی کشیده شده محکومیت از مؤتلفه میراث گروه و رهبر یک ریچموند گروه اختصاص داده شده به حفظ بنای تاریخی خیابان. اما آن را مورد ستایش قرار داد توسط قانونگذاران و فعالان بسیاری از آنها را به نام های طولانی برای حذف آن.

رابرت جونز, برادر مرحوم حقوق مدنی آیکون باربارا جونز که به عنوان یک نوجوان کمک کرد و منجر به فشار در برابر مدرسه دولتی تبعیض نژادی گفت: خانواده اش خوشحال بود به یاد بگیرند که مجسمه را برداشت آن را نمادی از "نفرت و تعصب و بدست آورد."

"ما در حال حاضر راه رفتن به یک دوره جدید پذیرش و احترام و گنجاندن" او گفت:.

یک نسل از لی برادر Rev. Robert W. Lee چهارم نیز تایید بنای تاریخی را حذف و گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که خط خود را از خانواده لی "از صمیم قلب" ستایش فرماندار تصمیم گیری است.

"دوستان جهان ممکن است از سوزش و جهان است که در مورد به نوبه خود از آنجا که ما در حال رفتن به اجازه دهید عدالت رول کردن و این شروع چیزی باور نکردنی," او گفت:.

رهبران مجلس نمایندگان و سنا توافق قفقاز انتقاد نرتهم که تصمیم در مورد مجسمه نشانه اش قابل رویت ترین اقدام تا کنون به خود تعهد به اختصاص مدت خود را به ترویج نژادی و حقوق صاحبان سهام پس از یک رسوایی بیش از یک نژادپرست عکس به نظر می رسد که در دانشکده پزشکی سالنامه صفحه تقریبا او را مجبور از سال گذشته است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"فرماندار تصمیم به حذف لی مجسمه از بنای تاریخی خیابان است در بهترین منافع ویرجینیا. تلاش برای از بین بردن جای بررس تاریخ همواره شکست" سنا توافق رهبران در بیانیه ای گفت.

برای زمانی که جمهوری خواهان کنترل مجمع عمومی آنها مسدود شده و تلاش برای تغییر قانون حفاظت از خاطرات جنگ.

سخنگوی وزارت امور خارجه از خدمات عمومی که در نرتهم گفت: رسیدگی خواهد حذف و گفت: این برنامه ریزی در جریان است به اطمینان حاصل شود آن را به اتمام است "با خیال راحت و به طور موثر است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب