ردیابی این بیماری همه گیر: چگونه به سرعت است Coronavirus كردن دولت توسط دولت ؟

این صفحه به روز رسانی به طور منظم.

در حال بارگذاری…

پس از اولین coronavirus مورد تائید شد و در ایالات متحده در ژانویه 21st, بیش از نیم میلیون نفر در آمریکا را تایید موارد COVID-19. در هفته گذشته در ایالات متحده تبدیل شد و ملت با بیشترین مرگ و میر در سطح جهان وجود دارد اما نشانه های اولیه است که ایالات متحده در مورد مرگ و میر ممکن است درست کردن رشد موارد جدید و مرگ و میر فلات است. الگوی نیست منسجم در سراسر کشور به عنوان نقاط جدید ظهور و دیگران فروکش.

تا ببینید که چگونه به سرعت دولت خود را مورد تعداد در حال رشد است اینجا را کلیک کنید.

در حال بارگذاری…

کلیک کنید اینجا برای دیدن یک نقشه جهانی از تایید موارد و مرگ و میر.

در پاسخ به نصب موارد دولت فدرال و مقامات تاکید کرده اند اجتماعی فاصله استراتژی به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بهترین ابزار در دسترس است به سرعت گسترش ویروس. اکثر ایالت ها در جای خود قرار داده و اقدامات مانند بسته شدن مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری و سفارش شهروندان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

روشن نیست چگونه چنین اقداماتی باید در محل برای دیدن اثر ماندگار. در ووهان شهر در چین که در آن ویروس سرچشمه به شدت به اجرا گذاشته مستند و گسترده آزمایش کاهش پیدا کرده است و شیوع این بیماری به طور چشمگیری به اندازه کافی برای پایان دادن به 76-day مستند.

بخش بزرگی از ایالات متحده موارد اطراف شهر نیویورک است. پس مارس 20, نیویورک, ایالت کنتیکت و نیوجرسی را به حساب برای حدود 50 درصد از ایالات متحده تمام موارد. همانطور که در آوریل 9, نزدیک به 60 درصد از تمام مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده اند در این سه متحده است. در حالی که ایالت نیویورک به نظر می رسد رسیدن به یک فلات به عنوان زیر دیده می شود, آن را هنوز هم بریده بین 8000 و 10000 موارد جدید در هر روز پس از 31 مارس است.

به درک که چگونه یک دولت شیوع در مقایسه با دیگر, آن را مفید به نگاه نه فقط روزانه می شمارد اما میزان تغییر روز بیش از روز است. در جدول زیر ما نمایش موارد بر روی یک مقیاس لگاریتمی به این معنی که هر محور خط است که ده ها بار بزرگتر از قبلی است. این نوع مقیاس بر نرخ تغییر دهید.

هنگامی که مورد شمارش رشد بسیار سریع یک دولت منحنی گرایش به شدت به سمت بالا به نیویورک می کند بیش از 15 روز گذشته 100 مورد. به طور کلی این است که شواهد لجام گسیخته جامعه انتقال این بیماری است. به عنوان موارد جدید آهسته منحنی خم به سمت افقی نشان می دهد که دولت شیوع ممکن است درست کردن. این به این معنا نیست موارد را متوقف کرده اند در حال رشد است اما رشد کند شده است که می تواند دلالت های اجتماعی که فاصله اقدامات با داشتن یک اثر.

در حال بارگذاری…

در برخی از مناطق وجود دارد که نشانه ای از امید است. مناطق با اولین شیوع بیماری مانند کالیفرنیا و واشنگتن — همچنین به نظر می رسد داشتن موفقیت در سرکوب آن است. چشم انداز در واشنگتن بهبود یافته است تا جایی که به دولت بازگشته است استفاده نشده ارتش تخت بیمارستان آن را دریافت کرده بود در آماده سازی برای یک قله در موارد.

در جای دیگر دسترسی محدود به تست ممکن است تعداد موارد نگاه کوچکتر از آنها واقعا هستند. به عنوان تست می شود بیشتر به راحتی در دسترس ما هستند به احتمال زیاد برای دیدن تعداد موارد تایید شده همچنان به رشد می کنند حتی اگر نه در سرعت که قبلا دیده می شود.

در حال بارگذاری…

داده های مورد استفاده در اینجا گردآوری شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز از CDC, که, ملی, دولت, و دولت های محلی ادارات بهداشت و رسانه های محلی گزارش. ممکن است اختلاف بین آنچه که شما در اینجا مشاهده کنید و آنچه را که در بخش بهداشت محلی تان وب سایت.

این داستان در اصل منتشر شده در مارس 16, 2020.

استفانی جق زدن, Alyson صدمه دیده کانی Hanzhang جین اموزش Talbott و توماس Wilburn کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im