بیش از حد کوچک یا بیش از حد وقت با بچه ها ؟ Grandparenting دشوار است در یک بیماری همه گیر

بزرگنمایی این تصویر دنیس و ریچارد ویکتور بلومفیلد هیلز, Mich., شده اند از دست رفته خود را grandkids

توسط MINERALNEWS در 5 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

دنیس و ریچارد ویکتور بلومفیلد هیلز, Mich., شده اند از دست رفته خود را grandkids آنها دیده نمی شود از فوریه. قبل از همه گیر آنها تا به حال به طور منظم بازدیدکننده داشته است با نوه (از سمت چپ) Daren Cosola, Stirling, ویکتور, ویکتور دیویس و لوکاس Cosola. حسن نیت ارائه میدهد از ویکتور خانواده پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از ویکتور خانواده

پشت در قبل از همه گیر بار ریچارد و دنیس ویکتور را به دیدن خود چهار نوه تقریبا هر روز. یک مجموعه از بچه ها زندگی در اطراف بلوک از آنها در بلومفیلد هیلز, Mich.; دیگران نیم ساعت دور همه به اندازه کافی نزدیک برای بازدیدکننده داشته است مکرر و sleepovers.

"با آنهایی که جوان ما یک روال داستان زمانی که آنها صرف شب" ریچارد ویکتور می گوید.

اما زمانی که coronavirus ضربه زن و شوهر در تعطیلات خود را در خانه در فلوریدا و به طور ناگهانی آن را امن برای ترک. آنها بوده ام پناه وجود دارد برای سه ماه از دست رفته خود را grandkids و مبارزه با شرایطی که FaceTime فقط نمی توانید پر کنید.

"این بسیار دشوار است می گوید:" ویکتور 70 ساله وکیل و موسس غیر انتفاعی پدربزرگ و مادربزرگ حقوق سازمان. "شما باید به بهترین خود را امتحان کنید چرا که ما نمی دانیم که این خواهد بود که با بیش از."

از تمام سختی های اعمال شده توسط coronavirus همه گیر در میان اکثر تند و تلخ است که در شکل دهی مجدد روابط بین فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ که آنها را دوست دارم.

در سراسر ایالات متحده, که در آن بیش از 70 میلیون نفر هستند و پدربزرگ و مادربزرگ, تلاش برای جلوگیری از عفونت در افراد مسن که بیشتر در معرض خطر جدی COVID-19 بیماری به معنای تبعید برای بسیاری از. از سوی دیگر برخی از پدربزرگ و مادربزرگ گرفته اند و روزانه وظایف مراقبت از کودکان برای کمک به فرزندان است که باید کار کند.

"همه پدربزرگ و مادربزرگ در کشور در حال درد می گوید:" مدونا Harrington مایر, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه سیراکوس در نیویورک است. "برخی از آنها به دلیل درد آنها نمی توانند به دیدن نوه های خود — و برخی از آنها درد چون آنها نمی توانند به دور از آنها."

هر دو موقعیت در نتیجه یک حرکت سریع همه گیر شده است که خانواده ها به سرعت تصمیم بگیرد که آیا برای منزوی کردن با پدربزرگ و مادربزرگ "در داخل حباب و یا از" Harrington مایر می گوید. سه ماه بعد بسیاری از آنها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با کسانی که در تصمیم گیری و نگرانی در مورد آینده نامشخص.

"من فکر می کنم همه ما باید دقیقا همان مجموعه ای از مسائل می گوید:" Harrington مایر نویسنده 2014 کتاب مادربزرگ در محل کار: دستکاری خانواده و شغل. "چه خواهد شد در ماه اوت به ارمغان بیاورد ؟ همه ما نیاز به آماده می شود برای این که نوسان است."

حتی به عنوان برخی از مناطق شروع به کاهش محدودیت ها و خطرات ناشی از جمع آوری در فرد تغییر نکرده برای پدربزرگ و مادربزرگ جدا از نوه های خود می گوید دکتر Krutika Kuppalli یک وابسته بالینی دستیار پروفسور پزشکی در بیماری های عفونی بخش در دانشگاه استنفورد. نرخ بیماری جدی و مرگ ناشی از COVID-19 باقی می ماند بسیار بالاتر در افراد مسن نسبت میان جوان و کودکان به راحتی می توانید گسترش این بیماری است.

"آن را سخت بدانید که اگر یک کودک در معرض شده است و یا اینکه آیا آنها بدون علامت عفونت" Kuppalli می گوید. "من قطعا توصیه ماندن یا قطعا ادامه به پوشیدن ماسک و خوب انجام بهداشت دست."

در همان زمان حفظ ارتباط با نوههایشان مهم است که برای رفاه هر کس می گوید دکتر Preeti Malani ارشد بهداشت افسر و استاد پزشکی در دانشگاه میشیگان در آن آربور.

"وجود باور نکردنی به نفع سلامت آنها را به ارتباط برقرار کردن با پدربزرگ و مادربزرگ خود را," او می گوید. پیوند خاص است.

در هایلند, ساحل, Fla., ویکتور می گوید او و دنیس که در 60s تکیه به شدت در زوم FaceTime و ویدئوها را به ماندن متصل به نوه های خود را. هنوز آن مشکل است. از ماه فوریه دو پسر بزرگتر در سنین 10 و 13 را بدست بلندتر و بهتر در بسکتبال. عزیزم رفته از خزنده به راه رفتن. و خود زودرس 4 ساله نوه اش را پرداخت نزدیک توجه به عبور زمان.

"او اجازه دهید من می دانم که من می خواهم رفته به اندازه کافی بلند است که او را 4 1/2 کنه. او 4 3/4," ویکتور می گوید. "ما از دست آنها همه بسیار است."

برخی از پدربزرگ و مادربزرگ محاسبه شده است که نیاز به مراقبت از خانواده خود اهمیت بیشتری نسبت به ترس از عفونت است. Fran لیتون 73 یک وکیل که در برکلی کالیفرنیا با عجله به انتخاب کنید تا 2 ساله و نوه در سان فرانسیسکو در اواخر ماه مارس زمانی که او نوزاد, خواهر, وارد, زودتر از برنامه ریزی شده.

"پسر من زد و گفت:" مادر آنها در حال رفتن برای وادار. شما می توانید از اینجا دریافت کنید?' من نمی دریغ" لیتون به یاد می آورد.

او نگه داشته و کودک نو پا برای یک زن و شوهر از روز که در آن زمان. یک ماه بعد با منطقه تحت اقامت در خانه محدودیت او شروع به مراقبت از او را در خانه اش چند روز هر هفته پس از پدر و مادر خود را می تواند حقه بازی و جدید کودک.

"او را به او چرت زدن در یک پرسه زن در بعد از ظهر" لیتون می گوید. "من راه می رفت برکلی هیلز در حالی که او napped. این رو من ورزش است."

به تازگی هر چند لیتون پسر و دختر در قانون تصمیم به بازگشت به خود را با استفاده از پسر پرستار بچه. لیتون موافقت با این تصمیم اما همچنین می دانستند که این امر گسترش دایره خطر عفونت ، در حال حاضر او را انتخاب است به دور ماندن و نمی داند که او می تواند دوباره با هم با نوه اش — یا جدید خود را داشتند.

"من یک ظرف غذا بود زمانی که او در سمت چپ" او می گوید. "این غم و اندوه است که همه ما احساس می کنید مجبور جدا — با فرزندان و نوه ها."

برخی از پدربزرگ و مادربزرگ در ادامه به دیدن نوه های خود را در فرد پیدا کردن راه هایی برای اقامت از هم جدا در حالی که هنوز هم با هم بودن. "خارج از منزل امن تر از داخل خانه به طور کلی می گوید:" Malani این استاد دانشگاه میشیگان. "به من راه رفتن در پارک بدون یک ساختار بدون بچه های دیگر در اطراف خوب است."

حدود 4 درصد از پدربزرگ و مادربزرگ با نوه پس از دور ماندن یک گزینه نیست.

همانطور که از اواسط ماه مارس, بث Kashner بود پیوست که گروه. دختر او و خانواده از جمله یک دختر 11 ساله نوه و 10 ساله و نوه نقل مکان از بروکلین به Kashner بزرگ سیاتل صفحه اصلی "در حالی که زندگی عادی این است که در خود نگه دارد" و یا حداقل برای تابستان.

"آنها حتی خود را به ارمغان آورد دو گربه می گوید:" Kashner, 73. "من واقعا خوشحال هستم که هر کس می خواهد بخشی از همان جامعه امن."

Kashner در حال حاضر زندگی می کردند کمتر از یک مایل از او چهار نوه است که در محدوده سنی 3 تا 10. برای چند هفته او را دیدم آنها را تنها از دور. در حال حاضر تمام خانواده جمع آوری شده است. ممکن است مخاطره آمیز اما آنها در حال گرفتن درد به ماندن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است ،

"ما فقط رفتن به پارک با پوشیدن ماسک و تلاش برای نگه داشتن ما فاصله," او می گوید.

برای کسانی که باید از لحاظ جسمی به نوه های خود را وجود دارد راه هایی برای کاهش خطر. مکرر شستن دست و مطابق با اصول بهداشتی از بالا لمس سطوح ضروری است. جلوگیری از طولانی مدت در تماس با کسانی که در خارج از خانواده است. ماسک و دستکش می تواند کمک کند.

و آن را فقط به آنهایی که کمی. بالغ نوه باید با دقت در نظر بگیرید چگونه به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ خود را بیش از حد. Malani به تازگی در زمان خانواده اش به او مراجعه کنید 97 ساله مادر بزرگ Haridevi Malani.

"این یک بیت از یک معضل" او می گوید. "اما من تا به حال نیاز به رفتن به دیدار او."

تا زمانی که یک درمان یا واکسن برای coronavirus در دسترس است در هر تعامل خواهد بود مملو از سوالات او می گوید. رفتن به جلو خانواده نیاز به وزن خطرات و مزایای.

"ما در حال رفتن به یک وضعیت که در آن ما می تواند به کاهش خطر ابتلا به هیچ چیز" Malani می گوید. "این در مورد خطر چقدر شما مایل به گرفتن."

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب