ووهان آزمایشگاه سر, تماس, ویروس نشت ادعا می کند 'ساخت خالص'

نیویورک - ادعای ترویج تهمت و دولت که جهانی coronavirus همه گیر سرچشمه در ووهان موسسه ویروس شناسی در بخش مرکزی

توسط MINERALNEWS در 4 خرداد 1399

نیویورک - ادعای ترویج تهمت و دولت که جهانی coronavirus همه گیر سرچشمه در ووهان موسسه ویروس شناسی در بخش مرکزی شهرستان چینی هستند "خالص ساخت" موسسه مدیر گفت.

وانگ Yanyi شد, به نقل از رسانه های دولتی روز شنبه عنوان کرد و گفت: این موسسه ندارد "هر دانش قبل از آن و نه تا به حال ما تا کنون ملاقات تحقیق و یا نگهداری این ویروس ... ما حتی نمی دانند که در مورد وجود این ویروس پس چگونه می تواند از آن به بیرون درز از آزمایشگاه ما هنگامی که ما آن را ندارد?"

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo بارها و بارها گفتند که مشکوک به ویروس بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان شد به نحوی منتشر شده از آزمایشگاه.

اکثر دانشمندان می گویند این پاتوژن است که آلوده به 5.3 میلیون کشته و بیش از 342,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه تصویب شد که از خفاش به انسان از طریق یک واسطه گونه به احتمال زیاد به فروش می رسد در یک بازار در ووهان در اواخر سال گذشته.

ویروس' تلفات ادامه داد: برای ebb در آسیا و دیگر نقاط جهان با چین روز یکشنبه گزارش سه مورد تأیید و فقط 79 نفر باقی مانده در درمان COVID-19.

نیویورک تایمز اختصاص داده شده روز یکشنبه تمام صفحه به یک لیست طولانی از اسامی افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر.

نام و شرح مختصر گلچین از اعلامیه از سراسر کشور پر شش ستون تحت عنوان "آمریکا و میر در نزدیکی 100,000 یک نا معلوم از دست دادن."

"آنها به سادگی نام در یک لیست. آنها ما" را بخوانید subheadline.

در استرالیا, مقامات گفت: 6 میلیون نفر را دانلود کرده یک تلفن همراه نرم افزار است که کمک می کند تا مقامات بهداشتی ردیابی عفونت کروناویروس. فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: COVIDSafe برنامه پخش قوی نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به این بیماری است.

آمریکا همچنان محتاط دولت توسط دولت بازگشایی.ماکارونی شرکت در اسپوکن واشینگتن اعلام کرد وجود یک شیوع در کارخانه خود را در حالی که آلاسکا لیگ بیس بال لغو آن در فصل تابستان است. پنج تیم لیگ ساخته شده است تا از بازیکنان بیشتر از کمتر از 48 بلکه از مکان به عنوان دور به عنوان تایوان.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در یکی از دوره های خود را شنبه در طول آخر هفته روز یادبود او خواست ایالات متحده برای استراحت خود مستندات. در عین حال بسیاری از آمریکایی ها محتاط باقی مانده به عنوان تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور به تصویب 1.6 میلیون نفر است.

در کالیفرنیا که در آن بسیاری از کسب و کار و فعالیت های تفریحی در حال بازگشایی مقامات در لس آنجلس گفت: آنها را حفظ خواهد تنگ محدودیت تا ژوئیه 4.

ایالت نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر — 84 — در بسیاری از هفته و در چه دولتی اندرو کومو به عنوان یک معیار مهم. روزانه مرگ, شمارش به اوج خود رسید و در 799 در 8 آوریل.

بخش هایی از نیواورلئان هم زده به زندگی با برخی از رستوران ها و کسب و کار باز برای اولین بار در بیش از دو ماه است. برخی از باقی مانده بسته به خصوص در سه ماهه که تا حد زیادی متکی بر گردشگری دلار است.

بسیاری از دولت ها در حال کاهش محدودیت های آنها به عنوان چهره سیاسی واکنش و تاریخی رکود اقتصادی است.

ترکیه که دارای ثبت بیش 155,000 عفونت تحمیل آن سخت ترین مستند اقدامات هنوز برای عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان. حوثی های یمن خواست مؤمنان را به استفاده از ماسک و ماندن در داخل به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از عفونت در یک زمان معمولا مشخص شده توسط multigenerational جشن گرفتن و جمعی نماز.

در آلمان که کشیده ستایش خود را برای دست زدن به ویروس و هفت نفر به نظر می رسد آلوده شده اند در یک رستوران در شمال غرب کشور است. این امر می تواند اولین مورد شناخته شده از رستوران آغاز بازگشایی دو هفته پیش.

و در فرانکفورت بیش از 40 نفر تست مثبت پس از یک سرویس کلیسا از کلیساهای انجیلی مسیحی باپتیست جماعت ممکن است 10. یک رهبر کلیسا گفت: این جماعت را لغو کرده است تجمعات و در حال حاضر برگزاری خدمات آنلاین.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

و آگاه از مسیحیان انجیلی که کلید به پایه خود را پیش از ماه نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام خانه عبادت "ضروری" و فرمانداران خواست تا به آنها اجازه بازگشایی این آخر هفته. اما رهبران بسیاری از فرقه گفت که آنها برنامه ریزی برای حرکت به تدریج و با احتیاط.

فرانسه مجاز در فرد خدمات به رزومه شنبه پس از یک چالش قانونی برای ممنوعیت گردهمایی در مکان عبادت است.

یکی از عمده جهان سایت های زیارت است بازگشایی یکشنبه: کلیسای قبر مقدس در اورشلیم ساخته شده است در سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد به خاک سپرده شد و زنده.

آمریکای لاتین آخرین کانون ویروس و کارشناسان توجه داشته باشید که محدودیت ها از اقدام دولت در یک منطقه که در آن میلیون ها نفر دارای مشاغل غیررسمی و بسیاری از نیروهای پلیس قادر به اجرای محدودیت.

برزیل و مکزیک گزارش شده تعداد بی سابقه ای از عفونت و مرگ و میر تقریبا روزانه این هفته سوخت انتقاد از رئیس جمهور برای محدود مستندات. اما عفونت نیز افزایش یافت و واحد مراقبت های ویژه شد غرق در پرو شیلی و اکوادور همه بوق و کرنا کردن برای تحمیل زودهنگام و تهاجمی کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه.

نگرانی در حال افزایش است در هند که در آن موارد جدید نشان داد یکی دیگر از رکورد پرش سه شنبه شکوه 6,000 برای دومین روز متوالی به عنوان دو ماه مستند کاسته است.

در حالی که برخی از کشورها در مواجهه با موج دوم عفونت به شدت ضربه روسیه هنوز در حال مبارزه با آن و گزارش بیش از 9000 مورد جدید در روز شنبه.

___

Forliti گزارش از مینیاپولیس و Moulson از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب