توکیو سر: بازی های المپیک نیست و ممکن است تحت شرایط فعلی

توکیو - تاخیر بازی های المپیک توکیو نمی تواند برگزار شد سال آینده اگر شرایط اطراف این بیماری همه گیر کوروناویر

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399

توکیو - تاخیر بازی های المپیک توکیو نمی تواند برگزار شد سال آینده اگر شرایط اطراف این بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه به آنها رئیس کمیته سازماندهی کرد.

در یک مصاحبه با تلویزیون NHK, Yoshiro موری گفت که او امیدوار وضعیت را بهبود بخشد و پیشنهاد یک واکسن شد کلید.

"اگر این نوع از وضعیت (با COVID-19) در ادامه ممکن است به نگه داشتن بازی؟" موری خواسته شده بود توسط NHK.

"اگر وضعیت فعلی ادامه یابد ما نمی توانست" Mori پاسخ داد: صحبت کردن در ژاپنی.

توکیو بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 23, 2021 — یک سال از پنج شنبه. کوچک و 15 دقیقه مراسم بدون طرفداران برنامه ریزی شده است برای روز پنج شنبه در استادیوم ملی به مناسبت روز است.

کمیته بین المللی المپیک و سازمان بارها و بارها ابراز اطمینان کرد این بازی خواهد شد هر چند آنها ارائه چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها می تواند رخ دهد در وسط یک بیماری همه گیر.

کمیته بین المللی المپیک و سازمان نیز گفت: بازی های المپیک را نمی خواهد دوباره به تعویق افتاد و خواهد بود لغو شد.

"این امر می تواند بیش از حد برای ما برای پاسخ به هر یک از این سوالات فرضی," موری گفت. "من فکر نمی کنم این وضعیت را برای یک سال دیگر."

محققان گفته اند که واکسن می تواند شش تا نه ماه دور که موری گفته بود کلید. این سوال اگر ورزشکاران جوان باید یک اولویت است و اگر همه موافق واکسینه شود.

"آیا بازی های المپیک انجام می شود یا نه در مورد اینکه آیا بشریت می تواند ضرب و شتم coronavirus" موری گفت. "به طور خاص به توسعه یک واکسن یا دارو است اولین نقطه است."

سازمان و کمیته ملی المپیک می گویند که آنها می خواهند به ساده بازی ها برای کمک به کاهش افزایش هزینه. اما مقامات می گویند در حال حاضر اگر طرفداران مجاز خواهد بود در سال آینده و یا اگر ورزشکاران را قرنطينه. آنها می گویند چند جزئیات در دسترس خواهد بود تا از سقوط.

برنامه های تماس برای مشروط 11,000 ورزشکاران المپیک و 4,400 پارالمپیک ورزشکاران به رقابت در 42 سالن.

حدود 1 ، 000 مرگ و میر در ژاپن نسبت داده شده به کوروناویروس. توکیو دیده می شود افزایش تعداد روزانه موارد در چند هفته گذشته که رسید بالا تقریبا 300 هفته گذشته است.

اما تعداد نسبتا متوسط برای یک منطقه شهری از 14 میلیون.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب