بلیط برای سرعت بیش از 100 مایل در ساعت افزایش 87 درصد در میان coronavirus shutdown, CHP می گوید

با آزادراه ترافیک قابل توجهی پایین به دلیل این ایالت اقامت در خانه سفارش گشت بزرگراه کالیفرنیا اعلام شده است وجود دارد هشدار دهنده 87 درصد افزایش در تقدیر نامه برای سرعت بیش از 100 مایل در ساعت.

CHP پیام به رانندگان: سرعت پایین.

در ماه پس از شروع اقامت در خانه سفارش مارس 19, CHP صادر 2,493 بلیط در سراسر کالیفرنیا برای سرعت بیش از 100 مایل در ساعت. افسران نوشت: 1,335 بلیط برای این که جرم در همان آخرین دوره سال است.

تبلیغات

Caltrans مقامات بر این باورند افزایش سرعت متصل است به کاهش حجم ترافیک در جاده های کشور است که کاهش حدود 35 درصد در مقایسه با این زمان در سال گذشته است.

“آن هشدار دهنده است برای دیدن تعداد استناد افسران در حال نوشتن بیش از حد سرعت در جاده های کالیفرنیا,” CHP کمیسیون وارن استنلی گفت. “سرعت های بالاتر می تواند منجر به آسیب های جدی تر و به طور قابل توجهی افزایش شانس از مرگ باید یک تصادف رخ می دهد.”

برای دریافت پیام از کالیفرنیا 700 الکترونیکی بزرگراه نشانه هایی هستند که برنامه ریزی شده برای صفحه نمایش های ایمنی مربوط به پیام ها از جمله “اگر شما باید سفر در سرعت.”

تبلیغات

کاهش در ترافیک نیز مجاز Caltrans پیمانکاران برای تسریع در پروژه های بهبود و سرعت رانندگان را در جاده کارگران ساختمانی در معرض خطر استنلی اشاره کرد.

“مشاهده کمتر متراکم جاده ها به عنوان یک دعوت نامه برای رانندگی خطرناکی خدشه دار ایمنی ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری خدمه که در حال کار برای حفظ اعتماد دسترسی به بزرگراه های ما زمانی که مردم به آن نیاز دارند” گفت: Caltrans مدیر Toks Omishakin.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>