این Bay منطقه شهر است که در میان برای اولین بار به ارائه coronavirus تست برای هر ساکن

از راه دور منطقه خلیج شهر Bolinas است که در میان جوامع در جهان به تلاش برای تست همه از ساکنان آن را به صورت رمان coronavirus.

Bolinas جمعیت 1,600 خواهد شد ارائه رایگان آزمون از دوشنبه تا پنج شنبه به ساکنان 4 سال به بالا با توجه به بیانیه ای از دانشگاه سان فرانسیسکو که کارکنان را اداره آزمون.

جامعه گسترده تست تلاش پیشگام شد دو مردم محلی سرمایه داری Jyri Engestrom و شرکت داروسازی اجرایی کوروش هارمون. تقریبا تمام شهر بود ثبت نام برای آزمون از روز شنبه با توجه به عطارد اخبار.

درایو-از طریق آزمون مستلزم دهان و گلو سواب برای بررسی عفونت فعال و یک خراش انگشت برای تشخیص آنتی بادی یک گام مهم در تعیین که در حال حاضر ویروس. دور دوم آزمایش را به دنبال خواهد داشت دو هفته بعد اگر به اندازه کافی پول مطرح شده است.

تبلیغات

این پروژه گران قیمت هزینه رو به بالا از $400,000 و به طور کامل خصوصی تامین می شود کمک های مالی جیوه اخبار گزارش.

چند جوامع در سطح جهان اقدام به اجرای تست جامع. و کسانی که تمایل به کوچک, تنگ گره و مترقی متمایل مانند Bolinas و تلورید کولو.

Bolinas برگزار شد با الهام از شهر ایتالیا Vo’, خارج ونیز که قادر بود برای به دست آوردن کنترل این ویروس از طریق دو دور از جامعه گسترده تست.

یک تیم از بیماری های عفونی پزشکان در دانشگاه سان فرانسیسکو را تجزیه و تحلیل نمونه های جمع آوری شده به اندازه شيوع عفونت در Bolinas. این مطالعه همچنین کمک به محققان ردیابی گسترش ویروس در کالیفرنیا و دانشگاه گفت.

تبلیغات

موثر تست در نظر گرفته شده است ضروری قبل از دولت های ایالتی و محلی می تواند اقامت در خانه دستور بازگشایی مدارس و کسب و کار اجازه می دهد تا ملت را متزلزل اقتصاد به بهبود می یابند.

دایان Havlir رئیس دانشگاه سان فرانسیسکو HIV/AIDS بخش گفت: در بیانیه ای که تست مجموعه بنیاد برای هر جزء از این بیماری همه گیر پاسخ.

“به منظور برای ما به پاسخ موثر,” او گفت: “ما نیاز بیشتر جامعه محلی اپیدمیولوژی مثل این مطالعه به دست آوردن یک حس که در آن ایستاده ایم و به کجا فعال عفونت هنوز هم ممکن است اتفاق می افتد به طوری که مقامات بهداشت عمومی شروع به انتشار محدودیت در حرکات ما می تواند جلوگیری از تجدید حیات این بیماری است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>