جهان خشم و انزجار رشد می کند در Floyd مرگ; اتحادیه اروپا 'شوکه شده و وحشت زده'

بروکسل - اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد گفت: مرگ جورج فلوید بود و در نتیجه از سوء استفاده از قدرت و 27 کشور بلوک ا

توسط MINERALNEWS در 13 خرداد 1399

بروکسل - اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد گفت: مرگ جورج فلوید بود و در نتیجه از سوء استفاده از قدرت و 27 کشور بلوک است "شوکه و وحشت زده" است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell به خبرنگاران گفت که "مانند مردم ایالات متحده, ما شوکه شده و وحشت زده از مرگ جورج فلوید."

فلوید درگذشت, هفته گذشته پس از او دوخته بود به پیاده رو توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس که قرار زانو خود را بر روی دستبند را گردن تا او را متوقف تنفس. مرگ او مجموعه ای خاموش تظاهرات که در سراسر امریکا است.

Borrell می گوید قانون و نظم مقامات باید "با استفاده از ظرفیت های خود را در راه است که استفاده شده است در این بسیار ناراضی مرگ جورج فلوید. این یک سوء استفاده از قدرت و این را باید محکوم کرد."

او تاکید کرد که اروپایی ها "حمایت از حق اعتراض مسالمت آمیز و همچنین ما در محکوم کردن خشونت و نژاد پرستی از هر نوع و مطمئن برای تماس با ما برای ده تشدید تنش."

Borrell می گوید که "ما با اعتماد به توانایی آمریکایی ها به گرد هم می آیند به درمان به عنوان یک ملت و به آدرس این مسائل مهم در طول این زمان دشوار است."

او افزود: "تمام زندگی مهم است. سیاه و سفید زندگی می کند نیز مهم است."

اتحادیه اروپا رسمی نیز گفت: در تمام جوامع "باید هوشیار باشند و در برابر استفاده بیش از حد از زور" و اطمینان حاصل شود که کار پلیس انجام شده است در حالی که احترام به حاکمیت قانون و حقوق بشر

معترضان در سراسر جهان ابراز همبستگی با آمریکایی ها نشان دادن در برابر فلوید مرگ است.

هزاران نفر راهپیمایی در مرکز شهر سیدنی در روز سه شنبه. معترضان در استرالیا بزرگترین شهر شعار می دادند "من نمی توانم نفس بکشم" — برخی از کلمات نهایی از هر دو فلوید و دیوید Dungay 26 ساله بومی مردی که در سیدنی زندان در سال 2015 در حالی که مهار پنج سپاه پاسداران است.

تظاهرکنندگان انجام پلاکارد خواندن "سیاه زندگی ماده" "بومی زندگی ماده" "سیاه و سفید و سکوت است و خشونت" و با اشاره به کسانی که معترض در شهرستانها در سراسر ایالات متحده "ما می بینیم می شنویم خود ما با شما ایستاده." دیگر پلاکارد بخوانید: "ما در اینجا به دلیل آنها نیست" با توصیفاتی فلوید و Dungay.

معترضان که به نظر می رسد به تعداد حدود 3,000, راهپیمایی, از هاید پارک به, New South Wales, دولت, پارلمان اروپا با طرح به ادامه به کنسولگری ایالات متحده.

"این فقط دل و روده غم انگیز آب و هوا از چه چیزی اتفاق می افتد در امریکا, و آن را نیز اتفاق می افتد در اینجا در استرالیا هر چند آن ظریف است. نژاد پرستی واقعی است برای من" گفت: یکی از معترضان Aoatua لی.

در حدود 2000 تظاهرکنندگان جمع شده بودند در استرالیا سواحل غرب شهر پرت در دوشنبه شب به صورت مسالمت آمیز در اعتراض فلوید مرگ و تظاهرات برنامه ریزی شده برای دیگر شهرهای استرالیا این هفته است.

یک بومی استرالیا نماینده مجلس به نام دولت به استفاده از فلوید مرگ به عنوان یک فرصت برای کاهش مرگ و میر ناشی از مردم بومی در بازداشت است.

لیندا Burney مخالفان سخنگوی بومی استرالیا روز سه شنبه گفت که بیش از 430 نفر بومی بودند در استرالیا در بازداشت پلیس از سال 1991.

"من فکر می کنم ما باید با استفاده از آن به عنوان یک فرصت" Burney گفت: Australian Broadcasting Corp. با اشاره به Floyd مرگ است. "این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, آن را بسیار برای نژادپرستی برای بیرون آمدن از کوچک از این کشور است."

"به نظر من که وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که دولت و قلمرو دولت می تواند انجام دهد و دولت فدرال می تواند به کاهش تعداد از مردم بومی در بازداشت," او اضافه شده است.

در حالی که بومی بزرگسالان را تشکیل می دهند تنها 2 درصد از جمعیت استرالیا آنها حساب 27 درصد از جمعیت زندان.

رهبر مخالفان Anthony Albanese حمایت Burney تماس بگیرید. "وجود دارد بیش از حد بسیاری از بومی های استرالیایی که زندانی هستند امروز. به عنوان یک درصد از جمعیت این یک تراژدی است و این یکی است که باید به عنوان مطلق ملی اولویت" Albanese به خبرنگاران گفت:.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در ضمن بیشتر رهبران آفریقایی در حال صحبت کردن قتل فلوید.

"این نمی تواند درست است که در قرن 21, ایالات متحده آمریکا این سنگر و استحکامات از دموکراسی همچنان به دست و پنجه نرم کردن با مشکل سیستمیک نژادپرستی" غنا رئیس جمهور نانا Akufo-Addo در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که مردم در سراسر جهان شوکه و پریشان.

کنیا رهبر مخالفان و نخست وزیر سابق Pinister Raila اودینگا ارائه یک دعا برای ایالات متحده "است که وجود عدالت و آزادی برای همه انسان ها که امریکا کشور خود."

مانند برخی در آفریقا که صحبت کردن اودینگا همچنین با اشاره مشکلات در خانه گفت: قضاوت از مردم با شخصیت به جای رنگ پوست "یک رویای ما در آفریقا بیش از حد مدیون شهروندان ما."

و آفریقای وزیر امور مالی Tito Mboweni به یاد می آورد که منجر به یک اعتراض کوچک در خارج از سفارت آمریکا در چند سال بیش از پیش آشکار سیستمیک به کشتار سیاه پوستان. Mboweni گفت: سفیر ایالات متحده در آن زمان پاتریک Gaspard, "از من دعوت کرد به او و گفت:" آنچه می بینید این است که هیچ چیز آن را بسیار بدتر است.'"

در اروپا در روز دوشنبه هزاران نفر ریخته در سراسر خیابان در آمستردام برای محکوم کردن خشونت پلیس و نشان دادن آن در پاریس خواست دولت فرانسه به خشونت های پلیس به طور جدی تر و برگزار شد تا نشانه هایی مانند "نژاد پرستی است خفه کننده ما است."

برخی از رهبران دولت دیده می شود در ایالات متحده ناآرامی به عنوان یک فرصت برای برجسته کردن آنچه آنها را به عنوان آمریکایی نفاق در جنبشهای اعتراضی در خانه مقابل در خارج از کشور.

هنگ کنگ رهبر کری لام سوال های خارجی انتقاد بیش قریب الوقوع امنیت ملی قانون بودن اعمال شده در نیمه مستقل خاک چینی.

"آنها را به کشور خود امنیت ملی بسیار جدی است اما برای امنیت کشور ما به ویژه وضعیت در هنگ کنگ, آنها در حال نگاه کردن به آن از طریق شیشه رنگی," لام روز سه شنبه گفت.

___

ریک Rycroft گزارش از سیدنی. آسوشیتد پرس نویسنده میله McGuirk در کانبرا استرالیا کمک به این گزارش.

___

دنبال AP آخرین اخبار در مورد تظاهرات در https://apnews.com/GeorgeFloydtinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب