‘همه آنها واقعا می ترسم’: کروناویروس در فدرال زندانها

بزرگنمایی این تصویر

به زندان فدرال در اوکدیل La., تصویر در سال 2006 دست و پنجه نرم کردن با یک سری از COVID-19 موارد است. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Rogelio V. Solis/AP

فدرال زندانها در حال کشتی با گسترش سریع coronavirus در بیش از دو دوجین امکانات در سراسر کشور در شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن حداقل هفت زندانیان و آلوده به برخی از 140 بیشتر و همچنین نزدیک به 60 کارکنان.

یکی از سخت ترین ضربه تا کنون فدرال تادیبی پیچیده در اوکدیل La., واقع در حدود سه ساعت رانندگی در غرب نیواورلئان. این خانه به پايين-امنیت زندانها و همچنین به عنوان یک حداقل امنیت اردوگاه که تمام گفته برخی از خانه های 2,000 زندانیان.

“همه آنها واقعا می ترسم” گفت: Arjeane تامپسون که پسر براندون Livas است یک زندانی در اوکدیل اردوگاه. “آنها احساس آنها در حال نشستن اردک واقعا فقط نوع انتظار برای دریافت آلوده به دلیل آن خارج از کنترل بیش از وجود دارد بسیار به سرعت.”

نگرانی های خود را به خوبی تاسیس شده است. پنج زندانی کشته شده اند در اوکدیل. یکی دیگر از 22 آزمایش مثبت به عنوان چهار کارکنان با توجه به اداره فدرال زندانها.

در حالی که سخت ضربه اوکدیل است که نه تنها فدرال تادیبی مرکز مبارزه با ویروس. نزدیک به 30 امکانات در اداره سیستم را تایید کرده اند موارد در میان زندانیان و کارکنان.

این ویروس در حال گسترش رسیدن به خواسته اداره زندانها اجرا می شود که 122 فدرال تادیبی امکانات در سراسر کشور به اجرا در 14 روز قفل-به سعی کنید به سرعت گسترش یافته است.

محدود اجتماعی فاصله

برای بسیاری از زندانیان قفل پایین به این معناست که تا حد زیادی محدود به سلول های خود را سعی کنید به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله تا آنجا که امکان پذیر است در قفل.

اما برای Livas و 140 یا تا دیگران در خود تسهیلات در اوکدیل وجود دارد هیچ سلول. زندانیان از خواب در دو بازداشتگاه-ساختمان های سبک در bunkbeds مجموعه در حدود 3 فوت از هم جدا.

“آنها هر چیزی را انجام نداده برای منزوی کردن کسی اینجا! در همه! مردم هنوز هم سرفه هر شب مرد!” Livas گفت NPR در ایمیل. “وجود دارد یک دسته از رنجور مردم در این اردوگاه! من فقط دعا می کنم چیزی اتفاق می افتد به زودی!”

Livas یک ماسک او نگه داشته و از یک کار تمیز کردن او زمانی که برای اولین بار وارد در اوکدیل به گفته تامپسون پس از او بوده است در خواب است که سعی کنید برای محافظت از خود. او همچنین تلاش می کند تا در خارج از نشستن در طول روز به عنوان آنجا که ممکن است به دلیل “که خود را تنها راه برای دور ماندن از مردم, نوع, از,” او گفت:.

Livas گفت: او دیابتی و پانکراتیت حاد — مزمن شرایط بهداشتی است که می تواند او را به ویژه آسیب پذیر به COVID-19. که فقط در ترکیبات خود و تامپسون ترس.

کارلا Lunceford است در همان وضعیت است. او نگرانی در مورد پسرش دونالد Fugitt که یک زندانی در بخش دیگری از اوکدیل.

“او نگران است و من نگران هستم چون دونالد دارای یک نقص هنگام تولد,” او گفت:. “یکی از ریه های خود کوچکتر از دیگری است. او تا به حال برخی از آسم و مشکلات از آن است.”

او می گوید: او فلفل و او را با پرسش در مورد چه اقدامات احتیاطی گرفته شده برای محافظت از او و دیگر زندانیان.

او به او گفت که او از ترس ابتلا به این ویروس از نگهبانان که چرخش در میان تمام نقاط اوکدیل پیچیده است.

“من از او پرسیدم آیا آنها با پوشیدن دستکش و یا یک ماسک? و او گفت که شما ممکن است ببینید یک شرکت با یک ماسک برای چند ساعت و سپس شما آنها را ببینید و بعد از آنها لازم نیست که آن را بر روی دیگر” Lunceford گفت: با اشاره به تادیبی و یا ماموران سپاه پاسداران است.

در اواخر مارس 29 — یک روز پس از اولین اوکدیل اهل بیت درگذشت از COVID-19 — Fugitt و برخی از 30 زندانی دیگر هنوز مجاز به جمع با هم در مشترک, در بخشی از قفل.

او گفت: “همه با دست زدن به همه چیز” Lunceford گفت. “و من از او پرسیدم” آیا همه شما تا به حال یک کلاس است. تا به حال آنها بیرون می آید و با شما صحبت کنم در مورد چه باید بکنید, آنچه نباید انجام دهید ؟ آنچه که می تواند کمک به محافظت از خودتان است؟’ و او گفت: “نه.” ”

به عنوان عوارض از ویروس نصب شده وزارت دادگستری گرفته است یک سری از مراحل را امتحان کنید برای کاهش بار بر روی سیستم.

آخرین آمد جمعه گذشته هنگامی که دادستان کل ویلیام بر دستور اداره زندانها به تغییر بیشتر زندانیان به خانه حبس و سرعت انتشار بالا خطر زندانیان — به خصوص کسانی که در اوکدیل و دو دیگر سخت ضربه امکانات.

که ارائه یک بارقه امید برای برخی از زندانیان از جمله Livas و Fugitt از خارج شدن از اوکدیل و امیدوارم این ویروس برسد.

فشار بر کارکنان زندان

اما این زندانیان نه تنها آنهایی که در اوکدیل دست و پنجه نرم کردن با ترس از عفونت است. از کارکنان زندان نیز از ترس در حال حاضر.

رونالد موریس یک کارگر نگهداری در اوکدیل و رییس یکی از زندان محلی کارگران اتحادیه های کارگری.

“ما در کانون این بیماری همه گیر برای اداره” موریس گفت. “این ویروس هیچ respecter از افراد. از آن مراقبت می کند اگر شما یک کارمند و یا یک زندانی. و این خطرناک طبیعت از آنچه که ما در حال برخورد با.”

با توجه به این اتحادیه را چوب خط اوکدیل است و حتی سخت تر از ضربه زدن از سوی دفتر آمار نشان می دهد.

موریس می گوید که از روز دوشنبه, 26 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت از جمله پنج درگذشت. شش هستند در بخش مراقبت های ویژه چهار نفر از آنها در هواکش.

در کارکنان سمت موریس می گوید وجود دارد 21 تایید موارد — از جمله یک فردی که در بیمارستان بستری شده است — و دیگری 17 که در انتظار نتایج آزمون.

“سطح اضطراب و ترس است ramping تا روزانه” او گفت:. “ما فقط دیده می شود چه خبر است و شنیدن آنچه که می گذرد بیشتر و بیشتر کارکنان بیرون رفتن باعث می شود آن را یک مقدار باور نکردنی از فشار فقط به کار آمده و برای نشان دادن و انجام کار خود را.”

با شرایطی که در حال حاضر در حال زور زدن اوکدیل کارکنان.

“برخی در حال کار دو برابر در هر روز است. برخی در حال کار 12 ساعت شیفت. برخی از آنها کار تا 40 ساعت مستقیم” موریس گفت.

او این قاعده مستثنی نیست. او به NPR اواخر یک شب از بیمارستان که در آن او بود پر کردن در برای همکاران و تا نیمه شب قبل از چرخش به اطراف به کار دوباره صبح روز بعد ساعت 6 صبح

موریس گفت: او معتقد است که او شده است در معرض ویروس; او تخمین می زند که 80 درصد از کارکنان زندان است. برخی از کارکنان را متوقف کرده اند در آینده به کار کردن نگرانی در مورد ایمنی خود را, او گفت:.

موریس گفت: بزرگترین ترس ابتلا به COVID-19 و آوردن آن به خانه به همسر و سه بچه.

سعی کنید برای جلوگیری از که او گفت: هر روز وقتی که او به خانه او ضربات چکمه های خود را در خارج و اسپری آنها را با Lysol. او برهنه خود را در شومینه می اندازد و لباس های خود را به طور مستقیم به ماشین لباسشویی که همسر او روشن شود بلافاصله. او سپس اجرا می شود و مستقیم به حمام برای تمیز کردن.

اما او همچنین نگران احتمالا مصرف این ویروس به جامعه خود — ترس که به نظر می رسد متقابلا.

موریس بازگو راه رفتن به فروشگاه های محلی دلار در, زندان, یونیفرم, اخیر ناهار به خرید یک جفت از عینک مطالعه خود را به جای شکسته ،

هنگامی که او را به ثبت نام برای پرداخت, او گفت: صندوق حمایت از پرداخت راهرو و زنگ زد تا او را از ثبت نام یک راهرو ،

“زمانی که من در کشیدن کارت من و من از نوع خندید خودم و گفتم لعنت حتی آنها می دانند که آن را خوب به اطراف ما,’ ” موریس گفت. “این خنده دار است, اما آن را واقعا نمی, شما می دانید که چقدر بد آن است که در خارج وجود دارد و مردم می دانند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im