IRS ارسال Coronavirus امداد پرداخت به مردم مرده

بزرگنمایی این تصویر

نامه ای تحمل امضای رئیس جمهور تهمت فرستاده شد به افرادی که دریافت coronavirus امداد پرداخت به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند. برخی از کسانی که پرداخت به بانک رفت حساب مردم مرده. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

IRS به پرداخت بیش از $207 میلیارد دلار در Coronavirus امداد پرداخت به مالیات دهندگان فردی به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته به تصویب کنگره شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

و در میان دریافت کنندگان آن 1200 دلار پرداخت به حساب های بانکی از افراد مرگ — یک مشکل است که می تواند تاثیر میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی است.

باب L’Hommedieu پدر گذشت در ماه دسامبر پس از یک نبرد طولانی با زوال عقل است. بنابراین L’Hommedieu اطلاع دولت کهنه و اداره تامین اجتماعی که پدرش در گذشت و پرداخت از کسانی که در سازمان بودند متوقف شد. اما در 15 آوریل او متوجه یک پرداخت در مقدار $1,200 در اواخر پدر حساب.

این یک Coronavirus امداد پرداخت از IRS.

“من احساس می کنم بد است که این پول نشسته است در حساب” می گوید: L’Hommedieu که زندگی در هوستون. “من نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن. و مردم وجود دارد خارج وجود دارد که به آن نیاز داشت.”

“و شما می دانید که مرا ناراحت می کند. بسیار کمی. من آرزو می کنم من می دانستم که چه چیزی برای انجام با آن, اما, شما می دانید, من فکر نمی,” او اضافه شده است.

L’Hommedieu رسیده به دو ایالات متحده سناتور در تگزاس است. یکی با ارسال نامه فرم که نمی پاسخ به سوالات خود را. دیگری گفت: او را به تماس با IRS. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: از وال استریت ژورنال یک هفته پیش که ورثه باید بازگشت پول فرستاده شده به افراد مرده. اما افرادی که صحبت به NPR گفت: آنها تا به حال به سوالات بیش از پاسخ.

“وجود توده سردرگمی گفت:” جانت Holtzblatt یک عضو ارشد در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز. “هیچ مقام رسمی هدایت که چگونه در این مثال مردم باید بازگشت پولی که دریافت کرده بود برای عزیزان خود.”

IRS جواب نداد سوال در مورد پرداخت اما دامنه این مشکل بالقوه به طور گسترده ای. CDC تخمین می زند که 2.8 میلیون آمریکایی در سال 2018 ، و نشانه هایی وجود دارد که به مردم بیش از دو سال پیش دریافت کرده اند پرداخت.

کارن مک کلور از فورت کالینز کلرادو., می گوید مادرش در گذشت در ژانویه 2018. اما در ماه آوریل سال جاری در اواخر مادر او را به حساب بانکی دریافت یک پرداخت $1,200.

مک کلور گفت: او رسیده به محلی کنگره اما شنیده نشده برگشت.

“دولت است که بسیار واکنش پذیر به جای فعال به این وضعیت — که من خسته کننده,” او می گوید.

علامت Everson, که در خدمت به عنوان نمایندگان کمیساریای از 2003 به 2007 می گوید که IRS است به طور کلی انجام شده است یک کار خوب “اما وجود دارد یک تجارت واقعی از سرعت در مقابل دقت در پردازش” او می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی از فشار به سرعت حرکت می کند و در گذشته وزارت خزانه داری و IRS انتقاد شده است چرا که آنها نمی رفت به سرعت به اندازه کافی.”

Everson می گوید که مردم در این وضعیت باید با تکیه رسمی راهنمایی از IRS.gov.

ترزا Wilmot 71 ساله در راکفورد بیمار., شده است تلاش برای انجام درست آن. او از دست شریک زندگی خود را از 39 سال, فرانک Dika فقط دو ماه پیش. ماه گذشته او متوجه پرداخت در حساب خود.

“من مقابله با [] فرانک چیزهای بسیار خوبی در این نقطه است. من نه بیش از آن. من احتمالا هرگز بیش از آن,” او می گوید. “اما این که قسمت نیست من زحمت. من احتمالا عصبانی تر در دولت برای ارسال پرداخت به کسی که مرده.”

Wilmot شده است تلاش بدون موفقیت برای پیدا کردن راهنمایی آنلاین از IRS به ارسال پول را.

“من رفتم آنلاین به آدرس در حرف و نگاه برای مدت زمان طولانی در تلاش برای پیدا کردن برخی از راه های که من می تواند برای اولین بار ارسال پرداخت بازگشت. و من می توانم پیدا کردن که” او می گوید. “بنابراین من به دنبال یک راه برای تماس با کسی در IRS یا خزانه یا هر آنچه به بازگشت پرداخت. و من می توانم پیدا کردن آن است.”

پس از درخواست های متعدد IRS کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات و کارگردانی آنها را به وزارت خزانه داری.

وزارت خزانه داری است نه پاسخ به سوالات در مورد آنچه IRS در حال انجام است برای رسیدگی به این موضوع و آنچه خانواده ها باید انجام دهید اگر مرحوم عزیزان دریافت کرده پرداخت.

Huo Jingnan کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>