'3 میلیون نفر از این شهرستان در حال من بيمار: چگونه تورنتو بهداشت عمومی ارشد دکتر آیلین د ویلا خرج می کند روز خود

دکتر آیلین د ویلا افسر پزشکی از سلامت چشم تورنتو بهداشت عمومی طوفان. "من هیچ ایده چگونه او موفق به سرب در براب

توسط MINERALNEWS در 21 فروردین 1399

دکتر آیلین د ویلا افسر پزشکی از سلامت چشم تورنتو بهداشت عمومی طوفان.

"من هیچ ایده چگونه او موفق به سرب در برابر این طوفان با ساعت است که او را برای قرار دادن در در همه زمان ها باقی مانده و آرام می گوید:" سلامت رئیس هیئت مدیره Coun. جو Cressy. "این قابل توجه است — ما از اول صبح تماس با ما تماس نهایی حدود 11 بعد از ظهر که همدلانه ثابت رفتار او دودی در کنفرانس های مطبوعاتی هرگز مردد." ما چند ده ویلای ارزشمند دقیقه برای چک کردن در ،

چه روز به طور متوسط نگاه مانند یک پزشک پیشرو تورنتو مبارزه شامل COVID-19?

د ویلا: من حدود پنج حرکت و انجام کار معمول انواع آماده شدن برای روز. قهوه است که به وضوح درگیر است. درست است ؟ من باید به بررسی آنچه در آمده یک شبه گرفتن در تمام گزارش های مختلف و ایمیل و ما برای اولین بار (کنفرانس) تماس در 7 صبح شهر همکاران از جمله تورنتو, بهداشت عمومی, بررسی تمام مسائل است که نیاز به خطاب در طی روز است. پس از آن بسیاری از جلسات و مکالمات و تماس های تلفنی به درک مهم ترین مسائلی که باید به آنها رسیدگی شود که نیاز به توجه است. بلند کردن اجسام سنگین از پاسخ های انجام شده توسط تیم من در تورنتو بهداشت عمومی. روز من معمولا به پایان می رسد حدود نیمه شب-ish با بررسی آنچه اتفاق افتاده در طول روز است. من اغلب پیدا کردن که آرام نقطه در روز هنگامی که من در واقع می تواند به عقب در آن خواندن.

هنگامی که شما متوجه باشید COVID-19 خواهد بود یک چالش عمده برای تورنتو ؟

د ویلا: زمانی که مقامات چینی برای اولین بار این گزارش جدید pneumonialike بیماری در دسامبر. 31 (و) سازمان بهداشت جهانی بود که برای اولین بار "آه من تعجب می کنم که چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد." ما تا به حال هیچ حس به اندازه و یا دامنه خود را outbreak. اما با توجه به آنچه ما می دانیم درباره تورنتو — بسیار متنوع و همراه جمعیت زیادی از سفر بین المللی از جمله به بسیاری از قطعات از چین من قطعا تا به حال من اولین سوء ظن وجود دارد. توسط Jan. 7 ما قرار دادن اظهارات به ما گفت: "ما آگاه است که وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد, گزارش, از, بیماری, ما در حال تماشای این." سپس ما را به یک حادثه ساختار مدیریت است که یک استاندارد پاسخ اضطراری به سازماندهی کار.

مرحوم دکتر Sheela Basrur شد و موقعیت خود را در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 است. آیا شما تا به حال از او فکر می کنم در حالی که پیشرو در مبارزه با این ویروس ؟

د ویلا: من فکر می کردم در مورد میراث او را کمی رفتن را از طریق این COVID-19 دیدگاه خودم 17 سال بعد. من خاطرات بسیار متمایز از Sheela. من یک پزشک مقیم در آن زمان و تا به حال این فرصت را به کار با Sheela به طور مستقیم فقط قبل از سارس در واقع. آنچه که من فکر می کنم بیشتر به عنوان ما در حال رفتن را از طریق این وضعیت با COVID-19 خصوصیات و ویژگی های من بیشتر تحسین در مورد Sheela Basrur شفافیت که با او خطاب به این موضوع او وضوح ارتباطات و صداقت با مردم در حالی که همه با استفاده از بهترین و در دسترس علم و شواهد برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری است که او در زمان — و این پیام است که او ارائه شده به مردم تورنتو از طریق آن بسیار دشوار و زمان. من به خودم فکر می کنم "اگر من می تواند شبیه سازی است که به عنوان بهترین عنوان ممکن است, پس از آن من می دانم که من انجام خواهد داد حق مردم این شهر است."

شما درگیر مسائل از جمله دانش آموز, تغذیه و مواد مخدر درمان است. آیا تا به حال تصور شما خواهد بود جنگ جهانی و همه گیر است که کشتار هزاران نفر از مردم ؟

د ویلا: من در عمل در اواخر مرحله از آموزش من در طول سارس اما نه در اینجا در شهر تورنتو است. من یک جانباز از سال 2009 پاندمی آنفلوانزا و قطعا برخورد با بیش از سهم من از شیوع بیش از این دوره از زندگی حرفه ای من. من مطمئن هستم که هر یک از ما تا به حال واقعا پیش بینی شده است که این اتفاق می افتد — این واقعا بی سابقه شرایطی. آن را کاملا به چالش کشیدن اما با آماده سازی ما به عنوان بهداشت عمومی و طب پیشگیری متخصصان ما به خوبی مناسب برای رفع چالش ها.

شوهر خود را توسط یک پزشک و شما باید سه نوجوان کودکان و نوجوانان. چگونه می توانم به شما یک زندگی خانوادگی در میان ماراتن همه گیر ،

د ویلا: این آسان نیست. مردم بحث در مورد تعادل کار و زندگی و رک و پوست کنده فقط با توجه به این شرایط و با توجه به مسئولیت من به این شهر آن را در یک وضعیت متعادل. خانواده من همیشه یک نگرانی مهم برای من اما تمرکز اصلی من در حال حاضر باید در خدمت شهر. در حالی که من حرفه ای تعهد با توجه به اینکه من ساکن تورنتو, اساسا من در خدمت خانواده و همچنین... آنها بسیار ماهر و در استفاده از تمام دستگاه های تکنولوژیکی است. بنابراین FaceTime تماس های تلفنی آنها را به من ارسال متون الگوهای رفتاری آنها پیدا خنده دار, فقط برای نگه داشتن من را سرگرم. من هرگز شک برای بار دوم که از من حمایت کامل از خانواده من و آنها می دانند که. حتی زمانی که من وجود دارد, من به شما ارسال آنها را کمی سریع توجه داشته باشید فقط به می گویند که من فکر کردن از آنها.

شما باید مسئولیت عظیم بر شانه های خود را, شما چگونه با استرس? شما می توانید باز کردن?

د ویلا: زمان برای باز کردن از پیچ است سخت به آمده است. اما من بسیار خوش شانس فرد است. من یک افسانه شبکه از مردم در آنها به من می ناب برای پشتیبانی در هر زمان: مردمی اینجا در تورنتو بهداشت عمومی همکاران در سراسر شهرستان های استان همتایان خانواده من واقعا افسانه شبکه ای از دوستان است. من متون بسیار به طور منظم و پیام های حمایت از آن بسیار ارزشمند پشتیبانی شبکه. البته من سعی می کنم به ارائه که همان حمایت از دیگران است.

چگونه می توانم به شما هشدار می دهند Torontonians در مورد خطرات ناشی از COVID-19 بدون موجب ترس آنها را به فلج?

د ویلا: بیش از سه سال گذشته که من تا به حال امتیاز از برگزاری این موقعیت من صرف کمی از زمان و تلاش برای ایجاد یک ارتباط یک رابطه است. من از 3 میلیون نفر از این شهرستان به عنوان بیمار در هر یک از آنها. من در پیدا کردن آنچه باعث می شود برای بهترین رابطه را قادر به ارائه اطلاعات مهم در یک مولد و موثر شیوه ای است که مستقیما ارتباطی که روشن و شفاف و صادقانه است. و پر از یکدلی درست است ؟ من فکر می کنم مردم تورنتو نیاز به دانستن چه بسیار ما در مورد مراقبت از وضعیت سلامت خود را و چقدر ما احساس حرفه ای و تعهد اخلاقی به آنها خدمت می کنند.

چه چیزی شما را نگه می دارد تا در شب ؟ یا شما آنقدر خسته است که یک مشکل نیست?

د ویلا: 3 میلیون نفر از این شهرستان در حال بیماران من — من احساس بسیار قوی از تعهد و التزام به آنها. مردم در حال بیمار شدن و مرگ ناشی از این بیماری و ما می دانیم که سیستم مراقبت های بهداشتی در دیگر نقاط جهان و شهرهای دیگر در حال غرق شده است. من فکر می کنم در مورد اجتماعی و اقتصادی اختلال. در پایان روز این است همه چیز در مورد مردم است. تمرکز من واضح است که تورنتو, اما البته من در مورد مراقبت از بقیه استان به عنوان به خوبی. هر یک از این اعداد در واقع متصل به یک فرد و یک عضو از جامعه ما — کسی از اعضای خانواده کسی را دوست کسی همسایه. مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به کاهش است که از دست دادن زندگی و به حداقل رساندن و کاهش تاثیر در بهداشت و درمان ... این نوع از چیزهایی که نگه داشتن من در شب. اما در برخی از نقطه شما باید اجازه دهید مغز نوعی تعطیل و گرفتن برخی از بقیه بنابراین شما می توانید دوباره با پاک کردن ذهن و تمرکز بر روی کاری که در دست.

سال گذشته شما بخشی از یک مبارزه موفق برای معکوس کردن عمیق کاهش به استان بودجه برای بهداشت عمومی در تورنتو است. که در آن ما خواهد بود در حال حاضر اگر این کاهش به حال اقدام?

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

د ویلا: من سپاسگزار به ما همتایان استانی برای پشتیبانی که آنها به ما داده همکاری و منابع برای مقابله با COVID-19 موثر است. من فکر می کنم آنچه که جالب خواهد بود در رفتن به جلو اساس هنگامی که این شیوع در کتاب های تاریخ این است که چگونه ما با هم کار کنند به عنوان گسترده ای در سیستم داده شده است که بهداشت عمومی اهداف برای بهبود وضعیت سلامت و کاهش نابرابری و آماده برای پاسخ دادن موثر به شیوع بیماری در شرایط اضطراری.

خود روسری — آیا شما همیشه فرسوده آنها است ؟ چرا شما آنها را دوست دارم ،

د ویلا: احتمالا در 10 سال گذشته من شده است به طور منظم پوشنده لباس از روسری است. من فکر می کنم آن را می سازد برای بزرگ و لوازم جانبی. آن را نیز اتفاق می افتد به طور فوق العاده کاربردی است. من در کار های مختلف, اتاق کار, مکان و درجه حرارت متغیر است. یک شال باعث می شود آن را آسان برای مدیریت انواع شرایط محیطی. روسری همچنین نگه داشتن یک حافظه برای من. بسیاری داده شده است به عنوان هدیه در طول سال تا زمانی که من می پوشند کسانی که روسری آن را به ارمغان می آورد خاطرات شاد و خوشی از کسی که آن را به من هدیه. گاهی روسری من برداشت هستند یادگاران از تعطیلات و سفر, خاطرات که من آن را. هر شال در واقع دارای یک حافظه ویژه برای من است. و این که یک قطعه خوب بیش از حد کمی افزایش به عنوان بخشی از هر روز.

این مصاحبه بود که ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

David Rider


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب