1918 آنفولانزای همه گیر شد, وحشیانه, کشتار به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر در سراسر جهان

بزرگنمایی این تصویر

پرستاران در لارنس, Mass., مراقبت از قربانیان این بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 1918. هولتن بایگانی/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هولتن بایگانی/گتی ایماژ

هفته گذشته در یک فاکس نیوز تاون هال رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 1918 آنفولانزای همه گیر در زمان زندگی نزدیک به 100 میلیون نفر در سطح جهان و کسانی که قرارداد این بیماری مواجه 50-50 شانس “و یا بسیار نزدیک” از زنده ماندن است.

در طول جنگ جهانی اول در اروپا آنفولانزا زده سربازان و غیرنظامیان در بهار 1918 و آن را بالا گرفت تا بعد از آن در ایالات متحده

یک سوم از جمعیت جهان در آن زمان جان به عنوان یک نتیجه از سال 1918 گیر با توجه به نانسی Bristow, یک استاد تاریخ در دانشگاه Puget Sound در تاکوما بشویید. که 675,000 آمریکایی درگذشت.

“میزان مرگ و میر در سال 1918 بسیار بالا بود … جایی بین 2 و 2 و نیم درصد” Bristow NPR گفت.

در پاییز آن سال موج دوم ویروس فرا گرفته جهان Bristow گفت. جوان و پیر ضربه شد اما میانسال در غیر این صورت افراد سالم نیز رنج می برد; سنين 20-40 حدود نیمی از مرگ و میر در این بیماری همه گیر.

“آنچه قابل توجه است این مسری بود به اندازه کافی است که آن را به نظر می رسد به فرود در مکان های که برای آن وجود دارد آشکار تماس” Bristow گفت: با استناد به Inuit روستا در آلاسکا که در آن 72 از 80 ساکنان درگذشت از سال 1918 آنفولانزا در طی 5 روز.

حدود 50 تا 100 میلیون نفر کشته شدند در سراسر جهان با توجه به Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. او قرار می دهد مرگ و میر از سال 1918 بیماری همه گیر در حدود 1 تا 2 درصد در سطح جهان است.

دیگر دانشگاهیان باید برآورد میزان مرگ ناشی از این بیماری همه گیر به طیف وسیعی از 10 به 20٪.

تمام اعداد در بهترین تخمین می زند. “در سال 1918 مرگ گواهینامه ضبط و اپیدمیولوژی واقعا در مراحل ابتدایی گفت: Adalja. “ما همه از آن داده است. و وجود دارد بسیاری از نقاط جهان که متصل به سایر نقاط جهان است. بنابراین شما نمی قادر به دریافت اطلاعات از برخی از منابع مناطق فقیر وجود داشته که در آن زمان.”

Bristow, Adalja و دیگر دانشگاهیان به طور کلی موافقم که همه گیری آنفولانزای بیمار حدود 50 تا 100 میلیون نفر است. در مقایسه در سراسر جهان coronavirus موارد پیشی 1 میلیون در روز پنج شنبه.

تا آنجا که طب مبارزه با جریان بیماری, پزشکان تا به حال حتی کمتر به مبارزه با یک قرن پیش.

“1918 همه گیر شد شدید ترین بیماری همه گیر است که ما را در ضبط” گفت: Adalja. “ما تا به حال هیچ ويژه که در آن زمان. ما تا به حال هیچ آنتی ویروسها تا به حال هیچ واکسن برای آنفولانزا. ما تا به حال هیچ ایده که آنفولانزا بود و حتی یک ویروس که در آن زمان.”

یک چیز است برای برخی 1918 همه گیر ثابت کرد که اجتماعی فاصله موثر است و با توجه به Bristow.

“در سال 1918 ما اعمال اجتماعی فاصله اما نمی دانم که در آن کار می کرد یا نه; در حال حاضر ما می دانیم که” او گفت:. “این بسیار ناخوشایند است اما به وضوح ساده ترین چیزی که این یک راه است که هر انسانی می تواند درگیر شود و می توانید با شرکت در مبارزه با این ویروس و نتایج مثبت خواهد بود. “

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im