بچه هنوز Vaping طعم, با تشکر از جدید یکبار مصرف Vape قلم

بزرگنمایی این تصویر

یکبار مصرف vapes ممکن است داغتر از Juul در میان کودکان و نوجوانان با توجه به محقق بانی Halpern-Felsher. او موفق به دریافت یک کیسه vape قلم به تازگی ضبط و توسط یک مدیر دبیرستان در شمال کالیفرنیا با طعم موز یخ و سرد نعنا. بانی Halpern-Felsher پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بانی Halpern-Felsher

تلاش به ساقه جزر و مد از vaping به نظر می رسد یک گام پشت بازار. زمان Juul کشیده بیشتر از آن با طعم غلاف از بازار در اکتبر 2019 بسیاری از جوانان در حال حاضر نقل مکان کرد به مجموعه ای از جدیدتر یکبار مصرف vape محصولات.

“Juul تقریبا قدیمی مدرسه … دیگر این نوجوانان, مورد علاقه, می گوید:” مردیت برکمن از بنیانگذاران انجمن حمایت از هموار کردن پدر و مادر در برابر Vaping E-سیگار.

“در میان انژکتور و کانکشنها [که] در حال محبوب ترین وجود دارد پف نوار وجود دارد Stig وجود دارد Viigo,” برکمن می گوید. آنها طراحی شده برای یک بار استفاده کنید. سپس آنها پرتاب او توضیح می دهد. “این فقط آب گرفتگی بازار” برکمن می گوید.

این محصولات در حال شکوفایی با وجود تهمت و دولت را جزئی ممنوعیت طعم دار e-سیگار اعلام کرد در ماه ژانویه و در اثر به عنوان Feb 5. اجرای ارشاد صادر شده توسط اداره غذا و دارو بود که با هدف متوقف کردن جوان مردم از vaping. آن را با تمرکز در اجرای طعم کارتریج مانند Juul محبوب محصولات.

اما آن را به سمت چپ برای باز کردن برخی از “نقاط ضعف” می گوید: مت مایرز از مبارزات انتخاباتی برای توتون و تنباکو-رایگان کودکان و نوجوانان. “آن را نمی خواهد بچه ها و آن گرفته بچه ها هر زمان به یک سوئیچ [برای محصولات جدیدتر].”

در هر زمان و FDA می تواند کرک جدید برای انژکتور و کانکشنها. آژانس اجرای, اختیار به اقدام و در هدایت این سازمان مشخص شده و این می تواند اقدام در هر e-سیگار محصول که “هدفمند به افراد زیر سن قانونی.”

صنعت شده است بسیار خلاق در محصولات جدید در بازار به سرعت با وجود رگولاتور’ تلاش برای محدود کردن نوجوانان در استفاده از, می گوید, کریستین Delnevo که هدایت این مرکز برای توتون و تنباکو مطالعات در دانشگاه راتگرز.

“این یک بیت از یک بازی whack-a-mole تا زمانی که این سیاست ها با هدف یک محصول یکی دیگر از محصولات میآید تا برای پر کردن جای خالی,” Delnevo می گوید.

Delnevo و همکاران مستند کرده اند برخی از تغییرات سریع در مصرف vaping محصولات در یک مقاله جدید که به تازگی در مجله کنترل دخانیات.

“وجود دارد که بسیاری از این محصولات,” او می گوید. او و نویسندگان نوشتن که آنها شنیده anecdotally سپتامبر گذشته مورد جدید vaping محصول “یکبار مصرف ‘pod-وزارت دفاع’ از نزدیک شبیه JUUL” که محبوب در میان دانشجویان است.

ترکیب از طریق موضوعات در ق آنها یافت به ذکر است از یک دسته از مارک های یکبار مصرف “pod-mods” — از جمله پوش Eon Stik و آقای بخار آغاز شد که به نظر می رسد در بهار 2019. “دیدگاه متمرکز بر مزه شبیه به JUUL, طعم, طولانی مدت از یک JUUL غلاف و داشتن یک خوب ‘آمار’ مانند یک JUUL” آنها نوشت. آنها همچنین مستند تبلیغاتی برای دو علامت های تجاری از محصولات یکبار مصرف در یک فروشگاه در نزدیکی راتگرز.

این پف نوار 3.75 اینچ طولانی می آید در طیف وسیعی از شیرین و میوه ای و طعم مانند صورتی, لیموناد. یکبار مصرف با طعم vapes مانند این در حال رشد هستند محبوب در میان نوجوانان است. حداکثر Posner/برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حداکثر Posner/برای NPR

برخی از محبوب ترین محصولات جدید مانند پف بار آمده در آرایه ای از جذاب طعم — شبیه به آنچه که Juul استفاده می شود به فروش می گوید مایرز از مبارزات انتخاباتی برای توتون و تنباکو-رایگان کودکان و نوجوانان.

“این یکی صورتی, لیموناد” مایرز می گوید که او به من نشان می دهد یک پف میاره. این یک vape قلم است که به نظر می رسد مانند یک طویل انگشت شست درایو.

“و هنگامی که شما استنشاق آن شیرین است شیرین عطر و طعم می گوید:” مایرز. این طعم قطع خشونت از توتون و تنباکو. “افراد جوان هستند و استنشاق عمیق تر و سطح بالاتر از نیکوتین موجود در ریه های خود را از آنها می خواهم که با یک سیگار است.”

(NPR رسیده به سازندگان پف بار از طریق ایمیل ذکر شده بر روی بسته بندی محصول به سوال در مورد بازاریابی و فروش محصول. این شرکت را پاسخ نمی دهند.)

“این پف بار است که یک محصول بسیار محبوب می گوید:” بانی Halpern-Felsher یک روانشناس تکاملی در دانشگاه استنفورد. یک بار حدود 300 پاف و می تواند در مورد به عنوان مقدار نیکوتین به عنوان دو یا سه بسته سیگار. “که بسیاری از نیکوتین,” او می گوید. و تحقیقات نشان می دهد نیکوتین اعتیاد آور است و مضر برای نوجوانان در حال توسعه مغز است.

او می گوید: چون این محصولات بسیار جدید و چشم انداز تغییرات به سرعت آن را دشوار است به دانستن چگونه بسیاری از نوجوانان با استفاده از آنها و مشابه محصولات یکبار مصرف.

اما او موفق به دریافت یک کیسه مصادره vape چوب و قلم است که یک مدیر دبیرستان در شمال کالیفرنیا به تازگی جمع آوری شده و با او به اشتراک گذاشته.

“زمانی که من گذاشته و آنها را از اکثر آنها محصولات یکبار مصرف” Halpern-Felsher می گوید. “آنها می آیند در بسیاری از طعم و رنگ و [آنها] بسیار جذاب برای جوانان و این چیزی است که ما از دیدن آنها با استفاده از ترین در حال حاضر است.”

چه چیزی می تواند پدر و مادر نگران انجام دهید ؟

1) آیا مقابله با. شروع با یک رویکرد نرمتر

“ما می دانیم که نوجوانان به خوبی پاسخ نمی فقط گفته بودن در مورد مضرات و یا تاکتیک ترساندن می گوید:” Halpern-Felsher. او می گوید اگر شما شروع یک گفتگو گفت: “جانی شما نمی vaping, راست?” شما به احتمال زیاد به دور است.

به جای شروع با گفتن نوجوانی خود را در آنچه به شما آموخته ام در مورد vaping — و به همین دلیل آن را نگرانی های شما. چیزی می گویند مانند: “من یاد گرفته ام چقدر نیکوتین است که در محصولات چه شنیده اید؟” تعامل با آنها را در یک مکالمه به اشتراک گذاری اطلاعات.

سپس از طریق آن مکالمه “آن [ممکن است] آمده یا نه نوجوان است که با استفاده از” او می گوید. “اگر شما در پیدا کردن آنها با استفاده از — به آنها بگویید که شما می خواهم به آنها کمک کند.”

2) چه محصولات هنوز در دسترس

“قبل از شما نشستن با بچه خود را بخوانید تا در مورد آخرین محصولات. می دانم آنچه مانند نگاه کنند و می دانم چه lingo است ” توصیه می کند هموار است برکمن. هموار کردن ارائه می دهد یک ابزار برای پدر و مادر.

در ضمن یکبار مصرف vape چوب وجود دارد قابل تعویض کارتریج و طعم نیکوتین مایعات اغلب به نام “e-مایعات” در دسترس است. “در حال حاضر شما می توانید e-مایعات بر روی خط اغلب در وب سایت های که واقعا سن محافظت شده” مت مایرز می گوید. “و به طور فزاینده [آنها موجود] در راحتی فروشگاه ها و ایستگاه های گاز” او می افزاید.

او می گوید: تولید کنندگان محصول “نمیفهمد چگونه به ارائه بیشتر نیکوتین برای افراد جوان تر از تولید کنندگان سیگار تا کنون بود” به طوری که آنها می تواند بسیار اعتیاد آور است.

“نشستن خود را با جوان مردم را به مطمئن شوید که آنها درک کنند که این محصولات امن نیست و آنها اجرای یک خطر جدی اعتیاد” مایرز می گوید.

3) پیدا کردن کمک آنلاین

وجود دارد تعدادی از آنلاین, دیجیتال, ترک برنامه. مثلا من زندگی من ترک است در دسترس در بیش از یک دوجین متحده است. حقیقت این ابتکار عمل ارائه می دهد یک متن مبتنی بر ترک برنامه ای است که افراد جوان می تواند برای ثبت نام از طریق پیام کوتاه DITCHJUUL به 88709.

برای کسب اطلاعات بیشتر والدین و مربیان می توانید با جستجو در منابع آنلاین از حقیقت طرح تحقیق و گزارش در مورد ظهور محصولات توتون و تنباکو. و Halpern-Felsher و یک تیم از همکاران ایجاد کرده اند توتون و تنباکو-ابزار پیشگیری.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>