Teamsters رئیس جمهور جیمز Hoffa هشدار نسبت ناروا به حرکت بیش از حد به سرعت به بازگشایی

بزرگنمایی این تصویر

بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters جمهور James P. Hoffa دیده می شود در شرق کاخ سفید در سال 2015. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

Teamsters رئیس جمهور جیمز Hoffa است هشداردهنده بازگشایی کسب و کار در سراسر کشور بیش از حد به سرعت برای ترس از به خطر انداختن کارگران است. Hoffa یکی از رهبران ده از شرکت های بزرگ جهان, کار و انجمن های صنفی در یک کنفرانس تلفنی با رئیس جمهور تهمت به بحث در مورد آن موضوع چهارشنبه.

Hoffa بعد NPR گفت که او خواست رئیس جمهور را به مطمئن شوید که همه چیز در جای خود برای بازگشت امن به نیروی کار است. او گفت: این بدان معناست که گرفتن تست در محل به طوری که مردم می توانند یک آزمایش به راحتی اگر آنها نیاز به یک, و او گفت: نتایج نیاز به در دسترس خواهد بود بسیار سریع تر است. او گفت: یک کارگر نمی توانیم به دو هفته این کار به صبر برای نتیجه تست. Hoffa همچنین می گوید سایت کار باید به طور کامل مواجه نگردند با همه چیز از ماسک به مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.

“اگر کسی گذاشته شده است و آنها قصد بازگشت به کار” او تاکید کرد: “شما نمی توانید از آنها بخواهید برای رفتن به نا امن محل کار که در آن آنها میخوای مریض است.”

Hoffa گفت: این کنفرانس که مغلوب ساختن پیشی جستن “بود و بسیار مودب.” او گفت: وجود دارد هیچ یک از combativeness ما دیده ایم در سال های اخیر تلویزیونی رسانه های جلسات. او گفت: رئیس جمهور دوبله گروه که تا به حال گرفته شده-در “بزرگ آمریکایی تجدید نیروی کار است.” Hoffa گفت: مجازی جمع آوری گرد هم آمدند و به سرعت اضافه کرد که او می خواهم فقط آن را شنیده بود می افتد سه شنبه شب. او گفت: وجود دارد هیچ برنامه های خاص گذاشته برای بحث بیشتر بین نیروی کار و مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان رئیس جمهور تهمت به کاهش مقررات به عنوان یک راه برای کمک به کسب و کار و افزایش سود. Hoffa می گوید او با استفاده از زمان خود را در تماس به استرس است که این بیماری همه گیر خواهد شد نیاز به دقیق مقررات جدید به مطمئن شوید که کارگران در حال محافظت می شود. او گفت: قوانین سختگیرانه نیاز به نوشته و اجرا توسط اداره ايمنی و بهداشت شغلی. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده مخالف محدود کردن OSHA نظارتی قدرت و به طور چشمگیری کاهش تعداد محل بازرسی. Hoffa می گوید تهمت احساسات بیش از حد معکوس آن عمل است. “ما نیاز OSHA بیشتر از همیشه. شما باید با قرار دادن دندان در OSHA.”

این Teamster رهبر افزود: “این بسیار مناسب و آره میخوام بیشتر هزینه پول است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im