مرگ و میر و از دست رفته مردم گزارش از افسردگی گرمسیری هانا در مکزیک

بزرگنمایی این تصویر آلن هیث نظرسنجی آسیب به مارینا در کورپس کریستی پس از آن را توسط هانا, طوفان بود

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آلن هیث نظرسنجی آسیب به مارینا در کورپس کریستی پس از آن را توسط هانا, طوفان بود که بعد از آن کاهش داد و به یک طوفان گرمسیری در روز یکشنبه. هیت قایق و حدود 30 نفر دیگر از دست رفته و یا آسیب دیده است. اریک گی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اریک گی/AP

به عنوان طوفان هانا خمرهای از طریق اقیانوس اطلس در این آخر هفته تگزاس و مکزیک هر دو آماده برای فاجعه بود اما مکزیک که شاهد مرگ است.

با توجه به مکزیک روزنامه حساب اجساد 7 ساله دختر و مادرش داشت و از روز شنبه در, Saltillo, نزدیکی مونتری در شمال شرقی مکزیک پس از ون آنها در گاز زد و کشیده بود پایین سرشار میپردازند. آنها جاروب دور فعلی.

برخی از اعضای خانواده فرار کرد با توجه به این مقالات از جمله دختر 11 ساله, خواهر, که, بنا به گزارش ها موفق به زنده ماندن توسط چسبیده به شاخه.

در مرز شهرستان رینسا یک زن کردهاند پس از درد و رنج تشنج و غرق شدن در floodwater چپ توسط هانا. سه فرزند شد گزارش از دست رفته در نزدیکی محله آنها پس از سقوط از یک درخت به آب است.

تگزاس دیدم هیچ تلفات. پس از هانا — اولین طوفان از فصل قبل کاهش داد و به یک طوفان گرمسیری و گرمسیری افسردگی — آمار غربی بخشی از وزارت امور خارجه در شنبه 200,000 مکان مانده بود بدون قدرت. همانطور که از صبح روز دوشنبه AEP تگزاس گزارش شده 60,000 قطع باقی مانده است. بازگرداندن قدرت پیچیده بود جاری شدن سیل در برخی از مناطق که دسترسی محدود به پستهای ابزار گفت.

هانا محصل حدود 90 مایلی جنوب کورپس کریستی در شنبه شب قبل از حرکت به مکزیک. در تگزاس آن کاهش یافته و تا 15 اینچ از بارش باران در برخی از مناطق و باعث گسترده شدن سیل و فرسایش ساحل. ایالت تگزاس آکواریوم دیدم جزئی آسیب بیشتر باقی مانده آورده موج طوفان. و باب سالن اسکله محلی مقصد توریستی آسیب دیده بود برای اولین بار در 37 سال سابقه.

یک تصویری که منتشر شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته ادعا برای نشان دادن یک بخش از مرز جنوبی دیوار ریزد در هانا را بالا باد. اما ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت تگزاس عمومی رادیو که این ویدئو به نظر می رسد از ماه گذشته زمانی که gusts باد زدم چند مرز پانل های دیوار در یک سایت ساخت و ساز در نیومکزیکو.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت یکشنبه اعلام کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال و رئیس جمهور تهمت اعطا دولت درخواست اضطراری برای امداد رسانی.

دولت آماده برای تاثیر در اواخر هفته گذشته به بیمارستان در منطقه شد و در حال حاضر تیره و تار به نزدیکی با ظرفیت coronavirus بیماران. هوستون معاون مدیر برای مدیریت اضطراری گفت: طوفان هانا بود یک تست از دولت توانایی پاسخ دادن به فاجعه در حالی که تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

"ما به دنبال درس های آموخته شده حتی از دیروز طوفان — چه رفت و چه نیست, به خوبی, چگونه بودند و دیگر حوزه های قضایی کمک به پرش در پاسخ؟" Nickea برادلی گفت NPR میشل مارتین در آخر هفته همه چیز در نظر گرفته, یکشنبه.

"Coronavirus اتحادش را تغییر زیادی در نحوه عمل ما آماده همه چیز" برادلی گفت. "ما اولین پاسخ دهندگان هستند و هر روز با پوشیدن ماسک خود را نگه داشتن خود را PPE نزدیک" از جمله دست عفونی و غیر تماسی, دماسنج. "چک اتفاق می افتد به همه ما گزارش کار روزانه است. بنابراین آن را بسیار تغییر کرده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب